En İyi 3 Yaş Oyuncak Önerileri: Satın Alma Rehberi ve Yorumlar

Çocukların gelişim sürecinde oyuncaklar önemli bir rol oynamaktadır. 3 yaşındaki çocuklar, bebeklik dönemini geride bırakarak çocukluğa adım attıkları bir dönemdir. Bu nedenle, ebeveynlerin doğru oyuncak seçimleri yapması önemlidir. 3 yaşındaki çocuklar, ebeveynlerini taklit etmek isteyen, kendi benliklerini keşfetmeye başlayan ve daha fazla beceri gerektiren oyunlara ilgi duyan çocuklardır.

Bu rehberde, 3 yaş için en iyi oyuncakları derledik. Bu oyuncaklar, çocukların gelişimine katkıda bulunmak ve onların ilgi ve becerilerini desteklemek amacıyla seçildi. Hem eğlenceli hem de öğretici olan bu oyuncaklar, çocukların hayal gücünü geliştirmeye, sosyal becerilerini artırmaya ve motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

ÜrünResimFiyatlarYaş AralığıMemnuniyet Skoru
#1 LEGO®
DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi Yapım Seti – Okul Öncesi Çocuk için Öğretici Oyuncak
DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi Yapım Seti – Okul Öncesi Çocuk için Öğretici Oyuncak

2-4

97.85 / 100
#2 Melissa & Doug
13778 Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma
 13778 Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma

3+

95.36 / 100
#3 Dolu
Su ve Kum Aktivite Masası
Su ve Kum Aktivite Masası

2+

95.24 / 100
#4 Fisher Price
Little People Eğlenceli Okul Otobüsü
 Little People Eğlenceli Okul Otobüsü

1-5

94.07 / 100
#5 Hot Wheels
Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100’Den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir
 Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100’Den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir

3+

94.02 / 100
#6 Orchard
Benekli Dinazorlar 3-6 Yaş Eğitici Oyun
Benekli Dinazorlar 3-6 Yaş Eğitici Oyun

3-6

94.00 / 100
#7 Pilsan
168 Parça Master Bloklar
168 Parça Master Bloklar

1+

93.85 / 100
#8 Play-Doh
4’lü Oyun Hamuru
4’lü Oyun Hamuru

2+

93.63 / 100
#9 Cry Babies
Magic Tears Altın Seri
 Magic Tears Altın Seri

3-8

93.29 / 100
#10 HAK İŞ OYUNCAK
Eğitici Renkli Ahşap Bloklar
 Eğitici Renkli Ahşap Bloklar

3+

92.54 / 100
#11 Play-Doh
Dişçi Seti
Dişçi Seti

3+

92.53 / 100
#12 Baby Alive
Sevimli Bebeğim
 Sevimli Bebeğim

3-9

91.86 / 100
#13 Q-Boxx Cubes
Qbitz Görsel Akıl Küpleri
 Qbitz Görsel Akıl Küpleri

4+

90.80 / 100
#14 Fisher Price
4’lü Oyun Hamuru
 4’lü Oyun Hamuru

2+

89.77 / 100
#15 4WD
Drift Uzaktan Kumandalı Araba şarjlı, Dublör RC Araba
Drift Uzaktan Kumandalı Araba şarjlı, Dublör RC Araba

4+

89.59 / 100
#16 BINZKBB
Manyetik yapı taşları
Manyetik yapı taşları

3-7

88.00 / 100
#17 Harika Kanatlar
Lisanslı Harika Kanatlar Dönüşen Jett
 Lisanslı Harika Kanatlar Dönüşen Jett

3-7

86.74 / 100
#18 Dede
Süper Bambu Çubuklar 300 Parça
Süper Bambu Çubuklar 300 Parça

3+

82.35 / 100
#19 Eğitici Çocuk Oyuncakları
Tiktak 500 Parça Lego Oyuncak
 Tiktak 500 Parça Lego Oyuncak

3+

79.11 / 100
#20 Fisher Price
İlk Motorum
 İlk Motorum

2-6

75.00 / 100
Sitemizde yer alan 'En İyi Ürünler' listeleri, e-ticaret sitelerinden topladığımız kullanıcı yorumları, oylar ve fiyat gibi kriterler ışığında oluşturulmaktadır. Bu ürün sıralamaları sürekli olarak güncellenir. Ayrıca, sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirmeniz durumunda, sizlere ekstra bir maliyet olmaksızın komisyon kazanabileceğimizi belirtmek isteriz. Bu dinamik ve şeffaf yaklaşım sayesinde, siz değerli okuyucularımıza en kaliteli ve güncel ürün seçeneklerini sunmayı hedeflemekteyiz. Daha fazla öğren

En Iyi 3 Yas Oyuncak 4

3 Yaşındaki Çocuklar Hangi Duyguları ve Davranışları Sergileyebilir?

3 yaşında olan çocuklar, ince motor becerilerinde belirgin bir ilerleme gösterirler. Nesneleri tanıyabilir ve aralarında bağlantılar kurabilirler, eşleştirme ve gruplama etkinliklerinde başarı sergilerler. Bir topu yakalama ve tekmeleme becerisine sahip olabilirler ve basit taklalar yapabilirler. Scooter veya denge bisikleti kullanmak da yetenekleri dahilindedir.
Ayrıca, 3 yaşındaki bir çocuk kendi adını, yaşını söyleyebilir ve en azından 10’a kadar sayabilir. Günlük dilde rahatlıkla iletişim kurabilir, basit sorulara cevap verebilir ve soru sorabilir. Basit çizimler yapabilir, örneğin daireler ve kareler çizebilir ve koşma, zıplama ve sıçrama gibi fiziksel aktivitelerde bulunabilir.

Bunun yanı sıra, bu yaş grubundaki çocuklar açlık, susuzluk veya sıcaklık gibi temel ihtiyaçlarını ifade edebilirler. Başkalarının üzgün veya ağladığını gördüklerinde yardım etme eğilimindedirler ve paylaşma ve sırayla alma kavramlarını anlarlar.

Aile üyelerinin veya arkadaşlarının isimlerini hatırlayabilir ve tanıyabilirler. Sahiplik duygusu gelişir ve “benim,” “onların” ve “senin” gibi terimleri kullanarak sahip oldukları şeyleri ayırt edebilirler. Ayrıca bağımsız olarak giyinip soyunabilir, kendilerini besleyebilir, ellerini yıkayabilir ve hayal gücüyle oyunlar oynayabilirler.

Dil becerileri geliştikçe, konuşmalarında sıfatları kullanmaya başlarlar. Ayrıca, tanıdık günlük rutinlerinde değişiklikler olması durumunda tepki gösterebilirler.

Genel olarak, 3 yaşındaki bir çocuğun iletişimi kolaylıkla anlaşılabilir ve kısa konuşmalar yapılabilir. Dört tekerlekli bisiklete binebilir, merdivenleri bağımsız olarak çıkabilir ve inebilir ve bir kalem kullanabilir veya makasla yetişkin gözetiminde iş yapabilirler.

En Iyi 3 Yas Oyuncak 3

En İyi 3 Yaş Oyuncak Tavsiyeleri

3 yaşındaki minikler için birbirinden faydalı ve farklı oyuncak seçeneklerini sizler için derledik. Eğer siz de çocuğunuz ya da bir yakınınız için keyifle oynayabileceği bir oyuncak arayışındaysanız sizin için seçtiğimiz ürünler arasından dilediğinizi zahmetsizce satın alabilir ya da kullanıcı yorumlarını dikkate alarak hazırladığımız ürün incelemelerine göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz 🙂

#1

LEGO® DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi Yapım Seti – Okul Öncesi Çocuk için Öğretici Oyuncak

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Uzun süre çocukların ilgisini çekiyor
 • Çok yönlü
 • Aile kavramının aşılanması için ideal
 • Defalarca bozulup yeniden inşa edilebilir
Eksileri
 • Pahalı

LEGO® DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi Yapım Seti 2 yaş üzeri çocukların hayal gücüne ve motor gelişimine katkı sağlamaya yönelik tasarlanmıştır. Yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyodan oluşan bu ev çocukların yaratıcılığı üzerinde olumlu etkiler sağlar. Günlük yaşam rutinlerinin çocuklar tarafından daha rahat kavranması adına LEGO® DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi oldukça iyi bir seçenek olabilir. Baba, anne ve çocuk kavramlarının, aile bağı gibi detayların eğlenceye çevrilmesinde etkilidir. Set içerisinde bulunan evcil köpek ise çocuklara hayvan sevgisini aşılayabilmek adına önemli bir detaydır. 3 yaş çocukları için harika bir oyuncak olan LEGO® DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi tekrar tekrar yıkılıp yeniden inşa edilebilir. Bu da çocukların el becerilerinin gelişmesinde önemli rol oynar.

LEGO® DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi tercih eden ebeveynlerin yorumlarına baktığımızda ”mükemmel” yorumunu yapmamız hiç de yanlış olmaz. Çünkü bu oyuncak çok yönlü bir kullanım sunduğu, sürekli hayal gücü gerektirdiği için çocukların ilgisini çekiyor. Ayrıca çocuklar bu oyuncak ile saatlerce sıkılmadan oynayabiliyor. ”Aile” ve ”günlük rutinler” bağlamında çocuğunuzun düşünce ve el becerilerinin gelişmesini istiyorsanız LEGO® DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi tavsiyemizdir. Fiyatı biraz yüksek olsa da kapsamlı bir deneyim sunduğu için hak ediyor diyebiliriz.

#2

Melissa & Doug 13778 Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Kaliteli malzeme
 • Ahşap olması
Eksileri
 • Yok

Melissa & Doug 13778 Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma, çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir oyuncak seçeneği sunuyor. Ahşap yapısı ve canlı renkleriyle dikkat çeken bu ürün, çocukların el-göz koordinasyonunu ve ince motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Kullanıcı yorumlarında, bu oyuncakla ilgili birkaç olumlu nokta öne çıkıyor. Özellikle, çocukların bu oyuncakla hem eğlendiklerini hem de öğrendiklerini ifade ediyorlar. Ahşap malzemesi sayesinde ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, çocukların farklı deniz canlılarını tanımalarına ve el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan bu oyuncak, aileler arasında da beğeni kazanıyor. Çocuğunuzun el becerilerini geliştirmek ve eğlenceli zaman geçirmek için bu oyuncak iyi bir seçenek olabilir.

Melissa & Doug 13778 Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma Fiyat Listesi

 • 536 TL - N11 (Melissa And Doug Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma)
 • 1114 TL - N11 (Melissa & Doug Melissa&Doug Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma /)
Tüm fiyatları göster
#3

Dolu Su ve Kum Aktivite Masası

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • 3 farklı formda kullanılabilir
 • 2 kişi için uygun
 • Kaliteli
Eksileri
 • Pahalı

Dolu Su ve Kum Aktivite Masası 3 yaş çocukları için mükemmel bir oyuncak seçeneğidir. Özellikle yaz aylarında çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanmış olan Dolu Su ve Kum Aktivite Masası apartman ortamında bile keyifli bir deneyim sunabilir. Masanın üzerinde bulunan mini değirmenler ve iki bölmeli havuz sayesinde yukarıdan akıtılan su çocuklar için oyuna dönüşebilir. 2 çocuk için uygun bir seçenek olan Dolu Su ve Kum Aktivite Masası aynı zamanda içine kum doldurularak da kullanılabilir. Sadece kum için kullanılacaksa masanın orta kısmına pratik şekilde takılan mini değirmen kolaylıkla çıkarılabilir. Düz çalışma masası formunu da alabilen Dolu Su ve Kum Aktivite Masası üzerinde çocuğunuz eğlenceli çizimler, boyamalar yapabilir ya da oyun hamuru oynayabilir. Fiyat olarak pahalı olsa da kesinlikle hakkını vermeyi başaran bir ürün.

Dolu Su ve Kum Aktivite Masası kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda çok beğenildiğini gördük. Çünkü bu oyuncak hem su aktivitesi hem kum oyunları hem de normal masa olarak kullanılıyor. Çocuğunuz için çok amaçlı, işlevsel bir oyuncak arayışındaysanız bu seçenek tam size göre!

Dolu Su ve Kum Aktivite Masası Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#4

Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Sesli ve ışıklı
 • 3 farklı dil seçeneği sunuyor
Eksileri
 • Yok

Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü çocuklara okulu sevdirmek, heyecanlandırmak için harika bir seçenek olabilir. Sarı okul otobüsünün üst kısmında yer alan keşif tuşuna basıldığında ışıklar, şarkılar ve sesler devreye girer. Çocuğunuz dur tabelasını indirerek otobüs içerisinde yer alan yolcuları indirebilir. Otobüs seti içerisinde bir oyuncak şoför bir de öğrenci vardır. Çocuğunuzun servis şoförü Emily ve minik Eddie’nin okul yolu maceralarına eşlik etmesini isterseniz çocuğunuz için bu oyuncağı tercih edebilirsiniz. Pilli bir oyuncak olan Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü Türkçe, İngilizce ve Yunanca dil seçenekleri ile istenilen ayarda kullanılabilir. Eğlenceli bir deneyim sunan bu oyuncağın fiyatı ise normal diyebiliriz.

Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü tercih eden ebeveynlerin yorumlarına baktığımızda çok beğenilen bir oyuncak ve oldukça da kullanışlı.

Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü Fiyat Listesi

 • 720 TL - N11 (Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü HDJ25)
 • 840 TL - N11 (Hdj25 Fisher-Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü 1-5 Yaş)
 • 1200 TL - N11 (Fihser Price Fisher Price Little People® Eğlenceli Okul Otobüsü Hdj25)
Tüm fiyatları göster
#5

Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100’Den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Kaliteli
 • 100'den fazla araç kapasitesine sahip
 • Hayal gücünü geliştiriyor
Eksileri
 • Pahalı

Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj çocuklara mega maceralar sunan bir oyuncaktır. İki araçlık asansöre sahip olan bu kapsamlı ve eğlenceli oyuncak sayesinde çocuklar araçlarını asansör ile en üst kata çıkarabiliyor. Robot T-Rex’in kapanına doğru yolculuğa çıkan hot wheels araçları ile çocuklar benzersiz bir macera yaşayabilir. Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100’ü aşkın hot wheels aracını saklayabilir. Bu eğlenceli oyuncak ile minik araçlar kulenin tepesinden yokuş aşağı bırakılabilir. Yeşil dinazorun tek hamlede yuttuğu Hot wheels araçları ile çocuklarınız heyecanı doruklarına kadar yaşayabilir. Kaliteli, rengarenk görünümüyle ön planda olan Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj fiyat olarak bir hayli yüksek ama hakkını vermeyi de başarıyor.

Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj tercih eden ebeveynlerin yorumlarına baktığımızda bu oyuncağın çok beğenildiğini gördük. Çocukların severek oynadığı bu garaj seti defalarca sökülüp tekrardan inşa edilebiliyor.

Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100’Den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#6

Orchard Benekli Dinazorlar 3-6 Yaş Eğitici Oyun

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Kaliteli malzeme
 • Şekilleri ve renkleri öğretmesi
Eksileri
 • Büyükler için sıkıcı olabilmesi

Orchard Benekli Dinazorlar 3-6 Yaş Eğitici Oyun, renkleri ve geometrik şekilleri öğretme amacı güden bir eşleştirme ve hafıza oyunu olarak tasarlanmış. Birleşik Krallık menşeili olan bu oyun, el ve göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı oluyor. Oyun, çift taraflı oynanabilme özelliği sunuyor ve özellikle 3-6 yaş arası çocuklar için ideal bir eğitici oyuncak olarak öne çıkıyor.

Bu oyun hakkında olumlu yorumlara baktığımızda, çocukların bu oyunu sevdiği ve eğlenceli bulduğu görülüyor. Aynı zamanda, oyunun eğitici özellikleri nedeniyle ebeveynlerin de memnun olduğu ifade ediliyor. Oyunda yer alan kaliteli parçalar ve çocuk dostu tasarım, beğenilen özellikler arasında. Ancak, bazı kullanıcılar oyunun stratejik tasarımını eleştiriyorlar. Özellikle sona doğru oynanışın bazen sıkıcı hale geldiğini ve çocukların fazla rastgele hamleler yapmak zorunda kaldığını belirtiyorlar. Yine de çocuklara renkleri ve şekilleri eğlenceli bir şekilde öğretmenin en iyi yolu olduğunu söyleyebiliriz.

#7

Pilsan 168 Parça Master Bloklar

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Blokları takmaya elverişli kutu kapağı
 • 168 parça blok
 • Kaliteli
Eksileri
 • Bazı bloklar gevşek olabiliyor

Pilsan 168 Parça Master Bloklar 3 yaş çocukları için eğlenceli bir seçenek olabilir. Çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan master bloklar ile istenilen yapılar inşa edilebilir. Çocuğunuzun el becerilerine canlı renkleri ile katkı sunan Pilsan 168 Parça Master Bloklar kanserojen madde içermez ve sağlık açısından güvenlidir. Kendine özel kutusunda satışa sunulan bu blog seti rahat şekilde saklanabilir ve dağınıklığa da neden olmaz.

Bu ürünü tercih edenlerin yorumlarına baktığımızda beklentiyi karşıladığını gördük. Özellikle kutunun kapağı üzerinde blokların takılabilmesi için tırtıklar düşünülmüş. Bu sayede çocuklar bu girinti, çıkıntılara bloklarını takarak eğlenceli vakit geçirebiliyor ve inşa etmek istedikleri yapıya da düz bir zemin elde etmiş olabiliyor. Gerek renkleri, gerek kalitesi bakımından kullananlar tarafından tam not alan bu blok setinin fiyatı ise performansına göre normal.

Pilsan 168 Parça Master Bloklar Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#8

Play-Doh 4’lü Oyun Hamuru

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Uygun fiyatlı
 • Yumuşak
 • Toksik madde içermez
Eksileri
 • Dışarıda kalınca çabuk kuruması

Play-Doh 4’lü Oyun Hamuru, temelde su, buğday unu ve tuzdan üretilmiştir. Toksik madde içermeyen formülü ile 2 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bir oyun malzemesidir. Play-Doh 4’lü Oyun Hamuru 4 farklı pastel rengi ile çocukların ilgisini çekmeye yönelik hazırlanmıştır. Yumuşacık yapısı ile kolay şekil alan bu oyun hamuru kolayca sıkılabilir, bastırılabilir. 3 yaşındaki çocukların da el becerilerinin ve hayal güçlerinin gelişmesi adına Play-Doh 4’lü Oyun Hamuru oldukça faydalı bir seçenek olarak ebeveynlerin tercihi olabilir. Çeşitli kalıplar ile de oyun hamurundan farklı figürler ortaya çıkartılabilir.

Play-Doh 4’lü Oyun Hamuru tercih eden ebeveynlerin yorumlarını incelediğimizde çok memnun kaldıklarını gördük. Oyun hamurunun yumuşaklığı, renklerin canlılığı ve çabuk kurumaması kullananlar tarafından beğenilen özellikler arasında. Ufalanma yapmaması ve yağlı bir his bırakmaması da kullananlar tarafından beğeniliyor.

Play-Doh 4’lü Oyun Hamuru Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#9

Cry Babies Magic Tears Altın Seri

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Sürpriz kutusunda satışa sunuluyor
 • Küçük ve sevimli
Eksileri
 • Pahalı

Cry Babies Magic Tears Altın Seri 3 yaşındaki kız çocuklarının bayılarak oynayacağı bir oyuncak olabilir. Komple altın rengi tasarımda olan bu bebek, sim kaplama ve parıl parıl parlıyor! Emzik, şişe, yay, sandalye ve farklı aksesuarlar ile birlikte satışa sunulan Cry Babies Magic Tears Altın Seri kutusundan sürpriz şekilde çıkıyor. 7 farklı tasarım arasından çocuğunuz için hangisinin çıkacağı ise heyecanlı bir bekleyiş olabilir.

Cry Babies Magic Tears Altın Seri tercih eden ebeveynler biraz pahalı olmasından yana muzdarip olsa da bu oyuncaktan çok memnunlar. Çünkü kız çocuklarının oldukça ilgisini çekiyor ve kalitesi ile de kullanışlı bir deneyim sunuyor.

Cry Babies Magic Tears Altın Seri Fiyat Listesi

 • 1149 TL - N11 (Giochi Preziosi Cry Babies Magic Tears Altın Seri)
 • 1150 TL - N11 (Cym05000 Cry Babies. Magic Tears Altın Seri. +3 Yaş)
 • 1782 TL - N11 (Cry Babies 2022 Yılbaşı Fırsatları - Magic Tears Altın Seri Sürpriz Paket Cym05000 - ™ Beyaz At®)
 • 1939 TL - N11 (Cry Babies Magic Tears Altın Seri 93348)
Tüm fiyatları göster
#10

HAK İŞ OYUNCAK Eğitici Renkli Ahşap Bloklar

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Canlı renkli ve parlak ahşap bloklar
 • Farklı geometrik şekillerin kavranmasında etkili
 • Hayal gücünü geliştirici
Eksileri
 • Yok

HAK İŞ OYUNCAK Eğitici Renkli Ahşap Bloklar 3 yaşındaki çocuklar için harika bir seçenek olabilir. Dikdörtgen, kare, üçgen, silindir gibi şekillerden oluşan renkli ahşap blokları üst üste koyarak çocuklarınız dilediğiniz yapıyı oluşturabilir. Çocukların hayal gücüne ve el becerilerine katkı sağlayan HAK İŞ OYUNCAK Eğitici Renkli Ahşap Bloklar tercih eden ebeveynler tarafından da beğenilmiş durumda. Ahşap blokların dış kısımlarının pürüzsüz ve parlak olması, kıymık olmaması, canlı renklere sahip olması da ürünün artı özellikleri arasında yer alıyor. Fiyatı da makul.

#11

Play-Doh Dişçi Seti

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Dişçi korkusunu yenmek için güzel ve eğlenceli
Eksileri
 • Mekanizmasının çabuk bozulması

PLAY-DOH DİŞÇİ SETİ Oyun Hamuru Seti, çocukların eğlenceli bir dişçilik deneyimi yaşamalarını sağlayan yaratıcı bir oyuncak. Set, Play-Doh oyun hamurlarıyla dişçi oyunlarını canlandırmak için tasarlanmış. Çocuklar, hastaların dilini dışarı çıkararak ve diş kalıbını kullanarak dişleri kolayca yapabilirler. Aynı zamanda elle çalıştırılan oyuncak döner dolgu aleti ile çürükleri delip Play-Doh oyun hamuru ile tedavi edebilirler. Sette bulunan metalik renkteki Play-Doh oyun hamurları, teller ve dolgular oluşturmak için kullanılabilir. Toplamda 8 farklı renkte Play-Doh oyun hamuru içeren bu set, çocuklara eğlenceli bir dişçilik deneyimi sunuyor.

Olumlu yorumlarda, setin çocukların eğlenceli bir şekilde dişçi oyunu oynamalarını sağladığı vurgulanıyor. Setin içeriği ve kullanışlı aletler, çocukların yaratıcılığını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Ancak, bazı kullanıcılar setin mekanizmasının bazen takılabilen bir sorun yarattığını ifade ediyorlar. Ayrıca, ürünün görsel ile gelen üründen farklı olduğunu belirten bazı yorumlar da bulunuyor.

Play-Doh Dişçi Seti Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#12

Baby Alive Sevimli Bebeğim

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Ses çıkaran eğlenceli tasarım
 • Sert plastik materyal
 • Kaliteli
Eksileri
 • Pahalı

Baby Alive Sevimli Bebeğim 3 yaş ve üzeri kız çocukları için tasarlanmış eğlenceli bir oyuncaktır. Çıkardığı sevimli sesler ile çocukların ilgi odağı olabilecek bu oyuncak ağzına emziği takıldığında emme sesi çıkartıyor. Ayrıca gülme, ağlama, esneme, mırıldanma gibi sevimli sesler de çıkaran Baby Alive Sevimli Bebeğim yatırıldığında ve kaldırıldığında da tepki veriyor. Ebat olarak da çocukların severek oynayabileceği Baby Alive Sevimli Bebeğim komple olarak kaliteli plastik materyalden üretilmiştir. Fiyatı biraz yüksek olsa da bu ürün en çok tercih edilen oyuncak bebek diyebiliriz.

Baby Alive Sevimli Bebeğim tercih eden ebeveynler özellikle saçlarının da plastik olmasından dolayı çok memnun. Sert bir materyalden üretilmiş olan bu bebek dayanıklı olduğu ve kolay eskimediği için de oldukça kullanışlı. 3 yaşındaki kız çocuklarının severek oynayacağı Baby Alive Sevimli Bebeğim 1 dk dokunulmadığında ses çıkarmayı bırakıyor. Emziği takıldığında ya da kaldırıldığında ise yeniden tepki veriyor.

Baby Alive Sevimli Bebeğim Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#13

Q-Boxx Cubes Qbitz Görsel Akıl Küpleri

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Emsallerine göre uygun fiyatlı olması
 • Zeka geliştiren bir oyun olması
Eksileri
 • Küplerin kalitesi

Q-BOXX Cubes Qbitz, zihinsel ve görsel becerileri geliştirmeye yönelik bir oyun küpü setidir. 4 farklı renkte 64 oyun küpü, 4 oyun tahtası ve 80 oyun kartı içerir. Oyuncular, küpleri kullanarak ilk turda kartlardaki desenleri yeniden oluşturmaya çalışır. İkinci turda, oyuncular küpleri desenlerle eşleştirmeye çalışırken üçüncü turda ise beyin gücü öne çıkar ve oyuncular kendi desenlerini yapmaya çalışırlar. Oyun, görsel çevikliği geliştirmeye yardımcı olurken, kısa süreli bellek, bilgiyi kopyalama ve transfer etme becerilerini de geliştirir. Kullanıcılar fiyatının uygun olması ve içeriğinin zengin olması nedeniyle ürünü beğenmişlerdir. Bazı kullanıcılar küplerin birbirine iyi yapışmadığını belirtmiş olsa da genel olarak ürün kaliteli bulunmuştur.

#14

Fisher Price 4’lü Oyun Hamuru

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Hafif kokulu
 • Yapışma yapmaz
Eksileri
 • Fazla yumuşak olduğunu söyleyenler var

Fisher Price 4’lü Oyun Hamuru, çocukların ilgisini çekmeye yönelik tasarlanmıştır. Oyun hamurlarının yer aldığı kutuların kapaklarında hayvan figürleri bulunur. Bu figürler sayesinde çocuklar oyun hamurunu bastırarak eğlencenin tadını çıkartabilir. Turkuaz, kırmızı sarı ve yeşil renklerden oluşan bu set çocukların ince motor becerilerinin gelişmesinde etkilidir.

Fisher Price 4’lü Oyun Hamuru kullanan ebeveynler bu ürünün özellikle kokusunun rahatsız edici olmamasından, dağılma yapmamasından yana çok memnun. Ele yapışmaması, kaliteli bir his vermesi de beğenilen özellikleri arasında.

Fisher Price 4’lü Oyun Hamuru Fiyat Listesi

 • 100 TL - N11 (Fisher Price Oyun Hamuru 4'Lü Paket)
 • 100 TL - N11 (Gpn20 Fisher-price Oyun Hamuru 4'lü Paket 4x100gr)
 • 101 TL - N11 (Fisher Price Oyun Hamuru 4'lü Paket - (4x100 G) GPN20)
 • 139 TL - N11 (Fisher Price Oyun Hamuru 4 Lü (4x100 Gr.) Gpn20)
 • 149 TL - N11 (Fısher Prıce Oyun Hamuru 4 Lü (4x100 Gr.) Gpn20)
 • 192 TL - N11 (GPN20 Fisher-Price Oyun Hamuru 4 lü Paket 4x100gr)
Tüm fiyatları göster
#15

4WD Drift Uzaktan Kumandalı Araba şarjlı, Dublör RC Araba

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Dayanıklı Olması
 • Hızlı Gitmesi
 • Şarjının uzun süre dayanması
Eksileri
 • Kontrolünün zor olması
 • Yurtdışından 10 gün içerisinde gelmesi

4WD Drift Uzaktan Kumandalı Araba, çift taraflı çalışan, esnek hareket eden, 360 derece dönebilen ve fantastik drift hareketleri yapabilen bir oyuncak arabadır. Ürün, toksik olmayan birinci sınıf ABS plastikten yapılmıştır ve güçlü çarpışma direnci ile darbeye dayanıklılık özelliğine sahiptir. 2.4GHz frekans anti-parazit teknolojisi ve 40 metreden uzun kontrol mesafesi sayesinde, her arabanın bağımsız sinyali vardır ve çocukların parazit olmadan birlikte oynamasını destekleyebilir. Ürün özel lastik tasarımı ile her türlü araziye uyum sağlar ve hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Şık bir hediye kutusunda paketlenen ve şarj edilebilir pil içeren bu oyuncak araba, çocuklar için mükemmel bir hediye seçeneğidir.

Kullanıcılar, ürünün çalışması, hızı ve kumandasının kaliteli olduğunu belirtirken, bazıları kontrolünün biraz farklı olduğunu söyleyerek alışma süreci gerektiğini ifade etmişlerdir. Ayrıca kendi deneyimlerimizde ürünün parke zeminde giderken çok ses yaptığını gözlemledik.

#16

BINZKBB Manyetik yapı taşları

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Toksik içermemesi
 • Eğlenceli ve yaratıcı olması
Eksileri
 • Hassas yapıda olması

BINZKBB Manyetik yapı taşları, çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir oyuncak seçeneği sunuyor. Bu set, 110 parça boru manyetik karolardan oluşuyor ve içerisinde renkli şekiller, boru hatları, renkli toplar, ışıklı toplar, manyetik bloklar, sayılar ve alfabe çıkartmaları bulunuyor. Ürünün BPA içermeyen toksik olmayan ABS plastikten üretildiği ve EN71, CPSIA ve CE standartlarına uygun olduğu belirtiliyor.

Olumlu yorumlar arasında, ürünün çocuklar için eğlenceli ve eğitici olduğu sıkça vurgulanıyor. Yaratıcı kombinasyonlar yapma olasılığı ve STEM öğrenme oyuncağı olarak kullanılabilmesi, çocukların renk duygusu, geometri, yaratıcılık, renk ve şekil tanıma, uzamsal hayal gücü gibi birçok beceriyi geliştirmelerine yardımcı oluyor.

BINZKBB Manyetik yapı taşları, çok amaçlı bir oyuncak olarak dikkat çekiyor ve çocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ancak, ürünün hassas olması sebebiyle sert bir şekilde oynayan çocuklara çok uygun olmayabilir.

#17

Harika Kanatlar Lisanslı Harika Kanatlar Dönüşen Jett

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Dönüşebilen tasarım
 • El becerilerine katkı sunuyor
Eksileri
 • Pahalı

Harika Kanatlar Lisanslı Harika Kanatlar Dönüşen Jett ile 3 yaşındaki çocuğunuz heyecan dolu vakitler geçirebilir. Robota dönüşme özelliğine sahip olan bu jett kollarını hareket ettirebilir. Uçağa dönüştürülmek istendiğinde ise tekerlekleri devreye girer. Kırmızı, sevimli uçağın gözleri ve ağzı da vardır.

Harika Kanatlar Lisanslı Harika Kanatlar Dönüşen Jett tercih eden ebeveynler ürünün çocukları tarafından beğenildiğini söylüyor. Ancak boyutunu biraz küçük bulanlar da var. Kolaylıkla robota dönüşebilen bu oyuncak çocukların ilgisini çekmeyi başaran, kaliteli bir seçenek. Fiyatı biraz pahalı.

Harika Kanatlar Lisanslı Harika Kanatlar Dönüşen Jett Fiyat Listesi

 • 269 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Mini Figür İnşaatçı Jett)
 • 274 TL - Amazon.com.tr (HARİKA KANATLAR Dönüşen Tekli Figür YumBot Jett)
 • 299 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Yumbot Jett - Yumurta - Robot - Uçak)
 • 300 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Yumbot Jett)
 • 380 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen-robot-süper Şarjlı Jett)
 • 419 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Tekli Figür Yumbot Jett)
 • 550 TL - N11 (Oyuncak Harika Kanatlar Dönüşen İnşaatçı Jett)
 • 559 TL - Amazon.com.tr (Harika Kanatlar Dönüşen İnşaatçı Jett)
 • 577 TL - Amazon.com.tr (Harika Kanatlar-Harika Kanatlar Dönüşen Polis Jett)
 • 629 TL - N11 (30231 Mega, Harika Kanatlar Dönüşen Polis Jett)
 • 699 TL - N11 (Harika Kanatlar Oyuncak Jet Jett Harika Kanatlar Dönüşen İnşaatçı)
 • 699 TL - N11 (Mega Oyuncak Harika Kanatlar Dönüşen İnşaatçı Jett)
 • 750 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Figür İnşaatçı Jett)
 • 780 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen İnşaatçı Jett Figür)
 • 800 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Süperşarj Jett)
 • 896 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Inşaatçı Jett)
 • 1000 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Jett & Super Ball- Çelik Gücü)
 • 1087 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Figür İnşaatçı Jett)
 • 1099 TL - N11 (40431 Harika Kanatlar JETT Dönüşen Supercharge)
 • 1272 TL - N11 (Harika Kanatlar Dönüşen Polis Jett)
 • 1500 TL - N11 (Harika Kanatlar Lüks Dönüşen Jett)
 • 1880 TL - N11 (Çocuk Kutulu Sevimli Harika Kanatlar Jett Dans Eden Ve Dönüşen Uzaktan Kumandalı Sevimli Jet)
 • 2178 TL - N11 (Harika Kanatlar Dans Eden ve Dönüşen Uzaktan Kumandalı Jett)
 • 2186 TL - N11 (10730 Harika Kanatlar Jett Dans Eden ve Dönüşen Uzaktan Kumandalı)
Tüm fiyatları göster
#18

Dede Süper Bambu Çubuklar 300 Parça

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Bir sürü şekil yapılabilmesi
 • Yetişkinler için de eğlenceli olması
Eksileri
 • Parçaları birleştirmenin ilk başlarda zor olması

Dede Süper Bambu Çubuklar 300 Parça Oyuncak, çocukların hayal gücünü genişletmeleri ve el becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmış eğlenceli bir oyuncak. İçinde 300 parça süper bambu çubuk bulunan bu set, çocukların farklı tasarımlar oluşturmasına olanak tanıyor. Ayrıca, esnek yapısı sayesinde çocuklar çubukları birleştirirken el becerilerini geliştiriyor ve alet kullanma yeteneklerini kazanıyorlar.

Oyuncak hakkındaki olumlu yorumlara bakıldığında, çocukların bu seti beğendiği ve eğlenceli bulduğu görülüyor. Ayrıca, kaliteli malzemeden üretildiği vurgulanıyor. Ancak kendi testlerimizde bu bambu çubukların bağlantı noktalarına biraz zor geçtiğini deeneyimledik. Büyük ihtimalle kullandıkça daha kolay bir şekilde geçecektir ama ilk başlarda yetişkin yardımı ile oynamak zorunda kalabilir 3 yaşındaki çocuklar.

Sonuç olarak Dede Süper Bambu Çubuklar 300 Parça Oyuncak, çocukların yaratıcılıklarını geliştirmeleri ve el becerilerini artırmaları için harika bir seçenek. Esnek çubuklarla eğlenceli tasarımlar yapabilirler. Eğer çocuğunuzun el becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmesini istiyorsanız, bu ürünü düşünmenizi öneririz.

Dede Süper Bambu Çubuklar 300 Parça Fiyat Listesi

 • 186 TL - N11 (Dede Süper Bambu Çubuklar 200 Parça 3461 Eğitici Öğretici Oyuncak)
 • 190 TL - N11 (03461 Dede. Süper Bambu Çubukları 200 Parça)
 • 296 TL - N11 (Dede Süper Bambu Çubukları 200 Parça Eğitici Oyun Set)
 • 312 TL - N11 (Dede Süper Bambu Çubuklar 300 Parça Eğitici Blok 03462)
 • 325 TL - N11 (Dede Süper Bambu Çubuklar 300 Parça 03462)
 • 370 TL - N11 (Dede Çocuk Eğitici Oyuncak Süper Bambu Çubuklar 300 Parça)
 • 375 TL - N11 (03461 Dede. Süper Bambu Çubukları 200  Parça)
 • 488 TL - N11 (03462 Dede. Süper Bambu Çubuklar - 300 Parça / +3 Yaş)
 • 492 TL - N11 (Dede Süper Bambu Çubukları 200 Parça 1451690)
 • 492 TL - N11 (Dede Süper Bambu Çubukları 200 Parça)
 • 492 TL - N11 (Dede Süper Bambu Çubukları 200 Parça 7695784737588)
 • 505 TL - N11 (Fen Toys-Dede Süper Bambu Çubukları 300 Parça 300)
 • 505 TL - N11 (Süper Bambu Çubuklar 300 Parça Dede - Kes Birleştir)
 • 507 TL - N11 (03462 Dede Süper Bambu Çubuklar - 300 Parça - 3 Yaş)
Tüm fiyatları göster
#19

Eğitici Çocuk Oyuncakları Tiktak 500 Parça Lego Oyuncak

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Eğitici
 • Eğlenceli
 • El ve düşünme becerisine katkı sağlar
Eksileri
 • Parçaların küçük olması
 • Parçaların biraz zor takılması

Tik Tak Box Eğitici Şekiller 500 Parça, çocuklarınızın hem eğlenmesini hem de el ve göz koordinasyonlarını geliştirmesini sağlayan bir oyuncak setidir. 500 parçadan oluşan bu oyun seti sayesinde çocuğunuz farklı deneyimler kazanacak ve hayal gücünü geliştirecektir. Kutu resimlerine bakarak aynı şekilleri yapmak mümkündür. Hem 2 hem de 3 boyutlu objeler yapılabilir. Bu ürün, uygun fiyatı ve kaliteli plastikleri ile diğer oyuncaklardan ayrılmaktadır. Ancak, 5 yaş altı çocukların yutma tehlikesine karşı kontrol altında oynamaları tavsiye edilir. Fabrika çıkışında plastik fazlalıkları olabilir, bu yüzden ilk kullanımda dikkat edilmesi gerekir.

#20

Fisher Price İlk Motorum

★★★★★
★★★★★
Artıları
 • Dayanıklı plastik malzeme
 • Denge sağlamaya katkılı
 • Eğlenceli tasarım
Eksileri
 • Yok

Fisher Price İlk Motorum oyuncağı 2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Kaliteli, sağlam plastikten üretilmiş olan bu motor 3 yaşındaki çocukların rahatlıkla kullanması için uygun bir oyuncaktır. Çocukların denge sağlamalarına katkıda bulunan Fisher Price İlk Motorum kas becerilerinin artmasında da etkilidir. Açık mavi renk ile dikkat çeken bu oyuncağın üzerinde çocukların dikkatini çekecek resimli baskılar bulunur. Siyah ve kalın tekerlekleri, yere yakın tasarımı ile güvenli bir kullanım sunan Fisher Price İlk Motorum çocuklar için eğlenceli bir kullanım sunar.

Fisher Price İlk Motorum kullanan ebeveynler bu ürünün her ne kadar 2 yaş itibari ile uygun olsa da 3 yaşındaki çocuklar için daha elverişli olduğunu söylüyor. Çocukların denge kurabilmesi için kullanışlı ve sağlam bir oyuncak olan Fisher Price İlk Motorum kırılmalara karşı da dayanıklı bir yapıya sahip. Fiyat bakımından ele alacak olursak bütçe dostu olduğunu söylememiz mümkün.

Fisher Price İlk Motorum Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster

Bize neden güvenmelisiniz?

 • İncelemelerimizin mümkün olduğunca doğru ve tarafsız olduğundan emin olmak için büyük bir çaba sarfediyoruz.
 • Ücretli ürün yerleştirmesi veya sponsorlu içerik kabul etmiyoruz.
 • Sadece kendi tarafımızdan test edilmiş veya diğer saygın kaynaklar tarafından dikkatle incelenmiş ürünleri sıralıyoruz.
 • Okuyucularımızın alım kararlarını vermek için gerekli bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacımızdır.
 • Yazılarımızın alanında eğitim almış ya da uzman kişilerce yazılmasına dikkat ediyoruz.

En Iyi 3 Yas Oyuncak 5

3 Yaş İçin Oyuncak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

3 yaş döneminde çocuğunuzun yaratıcılığını ön plana çıkaracak eğlenceli oyuncaklara yönelmeniz doğru olacaktır. Uzun süre çocuğunuzun sıkılmadan oynayacağı tipte oyuncaklar onun gelişimine büyük katkı sağlar.

Çocuğun Yaşına Uygun Olması

3 yaşındaki çocuğunuz için seçeceğiniz oyuncakların bu yaş grubuna uygun olması önemlidir. Küçük parçalar içeren veya yutulabilecek oyuncaklardan kaçınılmalıdır. Çocuklar bu dönemde sökme-takma, yerleştirme becerisi gerektiren, renkli, hareketli ve sesli oyuncaklardan keyif alırlar. Örneğin çek-bırak arabalar, zeka geliştiren oyuncaklar, sesli bebekler, ahşap koordinasyon oyunları, lego ve bloklar, yapbozlar, sulu oyunlar ve oyun hamurları bu yaş grubu için uygundur. Oyuncaklar çocuğunuzun merakını artırmalı, keşif duygusunu geliştirmeli, inşa ve paylaşma becerilerini desteklemeli ve motor gelişimine katkıda bulunmalıdır.

Materyalinin Kaliteli Olması

Seçeceğiniz oyuncakların kaliteli malzemeden üretilmiş olması çok önemlidir. Oyuncaklar kanserojen ve toksik maddeler içermemeli, sağlığa zararlı olmamalıdır. Boya veya diğer detaylar da güvenli olmalıdır. Sivri ve kesici kenarlara sahip oyuncaklardan kaçınılmalıdır. Plastik oyuncaklar dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Ahşap oyuncaklar ise çocuklar için sağlıklı bir seçenektir.

Eğlendirici Olması

3 yaşındaki çocuklar için oyuncaklar canlı renklere sahip, sesli, ışıklı, düğmeli, şekil değiştirebilen ve hareketli olmalıdır. Eğlenceli oyuncaklar çocuğun gelişimi üzerinde olumlu etkiler yapar, eğlenirken öğrenmesine katkı sağlar.

Oyuncağın Ebatı

Çocuğunuz için seçeceğiniz oyuncakların büyük olması önemlidir. 3 yaşındaki çocuklar büyük oyuncaklarla oynamaktan keyif alırlar. Büyük oyuncaklar, çocuğun özgüvenini artırır ve kendi başlarına yönetme yeteneklerini geliştirir. Küçük oyuncaklar tercih edilecekse sesli, ışıklı veya çek-bırak özellikli olanlar tercih edilebilir.

En Iyi 3 Yas Oyuncak 2

Sonuç

Sevgili Tüketici Dergisi okurları; eğer 3 yaşında bir çocuğunuz varsa sizin için derlemiş olduğumuz oyuncak seçenekleri arasından dilediğinizi, güvenle tercih edebilirsiniz. Çocuğunuza oyuncak seçerken ”kız oyuncağı”, ”erkek oyuncağı” gibi keskin cinsiyetçi ayrımlardan kaçınmanızı öneririz. Bir erkek çocuğu bebekle oynayabileceği gibi, kız çocukları da arabalarla oynamaktan keyif alabilir. Çocuklarınızın yetişkin bir birey olduklarında hayatın her alanında çeşitli sorumluluklar alacağını unutmayınız.

Çocuklarınızın gelişimini desteklemek ve eğlenirken öğrenmelerini sağlamak için en iyi seçeneklerden biri, LEGO® DUPLO 10929 Kasaba Modüler Oyun Evi Yapım Seti. Bu oyun seti, çocukların hayal gücünü ve motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken aile kavramını da eğlenceli bir şekilde sunuyor. Aynı zamanda uzun süre oynanabilme özelliği ve tekrar tekrar inşa edilebilir olması, bu seti çok yönlü bir tercih haline getiriyor. Eğer bütçenizi düşünüyorsanız, Orchard Benekli Dinazorlar 3-6 Yaş Eğitici Oyun da dikkate değer. Bu oyun, renkleri ve şekilleri öğretme amacı güderken, çocuklarınızın el-göz koordinasyonunu geliştirmelerine yardımcı oluyor. Her iki oyun da çocukların eğitici bir şekilde eğlenmelerini sağlar.

Ayrıca, eğer çocuğunuzun hayal gücünü ve el becerilerini geliştirmek istiyorsanız, Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü ve Pilsan 168 Parça Master Bloklar da harika seçeneklerdir. Fisher Price Little People Eğlenceli Okul Otobüsü, okulu eğlenceli bir şekilde sunarken Pilsan 168 Parça Master Bloklar, çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan yapı taşlarıyla dolu. Eğer daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Play-Doh 4’lü Oyun Hamuru, çocuklarınızın yaratıcılığını ve el becerilerini geliştirmeleri için idealdir. Sonuç olarak, her biri kendi özel niteliklere sahip olan bu oyuncaklar, çocuklarınızın büyüme ve öğrenme süreçlerini desteklemek için mükemmel seçenekler sunuyorlar.

İçerik Güncelleme Kaydı


15/10/2023

 • Melissa and Doug 13778 Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma, BINZKBB Manyetik yapı taşları, Play-Doh Dişçi Seti, Orchard Benekli Dinazorlar 3-6 Yaş Eğitici Oyun ürünleri eklendi
 • CARIOCA Headu 8 1 Çift Taraflı Çiftliğim Yapboz, ESLENTA Ahşap Güneş Sistemi, Trex Sesli ve Işıklı Yürüyen Dinazor, Woody Life 32’li Havuzlu Ahşap Mıknatıslı Balık Tutma ürünleri stokta olmadığı için kaldırıldı

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bültene Katılın

  E-Posta adresinizi girerek mail listemize katılabilir, indirimleri, çekiliş haberlerini ve içerik güncellemelerini önceden görebilirsiniz.

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir