Hakkımızda

TuketiciDergisi.com 2018 yılında ürün tavsiyesi almak isteyen kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Sitede yayınlanan tüm incelemeler sadece pozitif kullanıcı deneyimlerini baz alarak değil, objektif bir şekilde derlenip sizlerle paylaşılmaktadır. TuketiciDergisi.com olarak sadece ürün incelemeleri degil, detaylı satın alma rehberleri de oluşturup siz okuyucularımızla paylaşıyoruz ki doğru ürünü sizlerle buluşturabilelim.

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler uzman kişilere danışılarak yazılıp, tarafımızca düzenlenip grafiklerle ve resimlerle desteklenip yayınlanmaktadır. Yayınladıktan sonra ise ürün linkleri sürekli olarak güncel tutulup, içerikler de sizin geri bildirimlerinize göre tekrardan düzenlenmektedir.

Yazarlarımız

Sıkça sorulan sorular

Para karşılığı ürün tanıtımı yapıyor musunuz?

Zaman zaman böyle istekler gelse de, para karşılığında ürün incelemeleri yapmıyor, ve ürünleri olduklarından daha iyiymiş gibi göstermiyoruz. En iyiler listesi, kullanıcı deneyimlerini baz alarak otomatik olarak sıralanır. Bu da ücretli olarak üst sıralarda yer almayı engelleyen şeffaf bir mekanizmadır.

Ürünüm var, sitenizde nasıl listeletebilirim?

Eğer isterseniz bizlere test ürünü gönderebilirsiniz ve bizler bu ürünleri normal bir kullanıcı gözüyle detaylı olarak inceleyebiliriz. Bunun için iki şartımız vardır. Gönderilecek olan ürünler Amazon veya N11 üzerinde satışta olmalı, ve e-ticaret sitelerinde aldığı oyları 4 ve üzeri olmalıdır.

Sitenizde reklam yok, nasıl kazanıyorsunuz?

Sitede incelenen ürünlerin bağlantılarına tıklayıp, sizler o ürünü aldığınızda biz de o satıştan bir miktar komisyon kazanıyoruz. Bu komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor, fakat bizlere yeni ürünler alıp test etmemize imkan tanıyor.

Ben de sitenizde yazar olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Uzman olduğunuz alan ile birlikte kendinizi kısaca tanıtıp bilgi@tuketicidergisi.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz: