Tüketici dergisi logosu

İrem Su Kaya

İrem Su kullanıcı resmi

Avukat

Hukuk fakültesinden mezun olduğum yıl meslek hayatına başladım ve yaklaşık 5 yıldır avukat olarak kendi işimi yapıyorum. Bilişim hukuku üzerine yüksek lisans ve ayrıca ilgi alanım olduğu için okumuş olduğum uluslararası ilişkiler bölümünden lisans mezunuyum. Son iki yıldır da Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun getirdiği yükümlülükler, politikalar ve veri envanterleri alanında uzman olarak çalışmaktayım. Avukatlık, serbest bir meslek olduğundan hem içerik yazarlığı hem de avukatlık yapabiliyorum.

Baba ve Oğul Nasıl Vakit Geçirmeli

Baba ve Oğul Nasıl Vakit Geçirmeli

Baba-oğul ilişkisini güçlendirmek ve oğlunuza hayatı öğretmek için bu 8 değerli tavsiyeyi uygulayın. Beraber keyifli vakit geçirmenin ve bağ kurmanın yollarını keşfedin.

Kategori:Çocuk

Sütyen Giymenin Faydaları Nelerdir?

Sütyen Giymenin Faydaları Nelerdir?

Sütyen giymenin faydalarını öğrenin: Göğüslere destek sağlar, düzgün duruş için yardımcı olur, fiziksel rahatsızlıkları önler ve kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.

Kategori:Kozmetik, Sağlık

Özgüvenli Çocuk Yetiştirmek İçin 10 Uzman Tavsiyesi

Özgüvenli Çocuk Yetiştirmek İçin 10 Uzman Tavsiyesi

Çocuğunuzun özgüvenli ve özgür bir birey olarak yetişmesi için uzmanların 10 değerli tavsiyesini öğrenin. Potansiyelini açığa çıkarın, sağlıklı kişilik geliştirin.

Kategori:Çocuk