Tüketici dergisi logosu

En İyi Toparlayıcı Sütyen Hangisi? 16 Sütyen Tavsiyesi

Kısa bir özet..

Yapılan kullanıcı yorumlarına göre 2024 yılında şu an için en çok memnnun kalınan toparlayıcı sütyen Suwen Rosa Minimizer Toparlayıcı Sütyen. Farklı renklerde ve şekillerde toparlayıcı sütyenleri aşağıdaki listemizde kıyaslayabilir, üzerine tıklayıp incelemelerimizi okuyabilirsiniz. Sıralamamızın devamında ise satın alma rehberi ve ürün incelemeleri yer alıyor, bir sorunuz olursa yorum yazmaktan çekinmeyin.

ÜrünFiyatlarDeğerlendirme
Suwen Rosa Minimizer Toparlayıcı Sütyen1. Suwen Rosa Minimizer Toparlayıcı Sütyen95.39 / 100
Suwen Celine Toparlayıcı Sütyen2. Suwen Celine Toparlayıcı Sütyen93.96 / 100
Kom Rosenna Kadın Toparlayıcı Dantelli Minimizer Sütyen3. Kom Rosenna Toparlayıcı Dantelli Sütyen92.09 / 100
Le Jardin Fenetta Tül Kaplı Toparlayıcı Sütyen4. Le Jardin Fenetta Tül Toparlayıcı Sütyen92.02 / 100
Kom Serena Telsiz Balensiz Toparlayıcı Sütyen5. Kom Serena Telsiz Balensiz Toparlayıcı Sütyen91.43 / 100
Kom Kadın Ten Barbara Kapsız Telsiz Toparlayıcı6. Kom Ten Barbara Kapsız Telsiz Toparlayıcı91.33 / 100
AYYILDIZ Kadın Ten Rengi Toparlayıcı Sütyen7. Ayyıldız AYYILDIZ Ten Rengi Toparlayıcı Sütyen89.85 / 100
Penti Açık Kahverengi Marvel Toparlayıcı Sütyen8. Penti Marvel Toparlayıcı Sütyen89.13 / 100
DoReMi %100 Doğal Pamuk Comfort Sütyen9. Doremi %100 Doğal Pamuk Sütyen87.34 / 100
Miorre Kadın Bej Minimizer Toparlayıcı Sütyen10. Miorre Bej Minimizer Toparlayıcı Sütyen87.25 / 100
Yeni İnci Balenli Toparlayıcı Basic Sütyen 195011. Yeni İnci Balenli Toparlayıcı Basic Sütyen86.64 / 100
Nbb 3613 Dolgusuz Sütyen Basic Toparlayıcı12. NBB Dolgusuz Sütyen Basic Toparlayıcı86.61 / 100
Dagi 1023KC Larisa Balensiz Küçültücü Sütyen13. Dagi Larisa Balensiz Küçültücü Sütyen86.18 / 100
Pierre Cardin Kadın Beyaz 7023 Balenli Toparlayıcı Sütyen14. Pierre Cardin Beyaz Balenli Toparlayıcı Sütyen82.00 / 100
Anıl 3714 Balensiz Pamuklu Günlük Desteksiz Toparlayıcı Sütyen15. Anıl Balensiz Günlük Desteksiz Toparlayıcı Sütyen76.76 / 100
Miorre Kadın Siyah Telsiz Minimizer Toparlayıcı16. Miorre Siyah Telsiz Minimizer Toparlayıcı-17.00 / 100

Bu listenin sıralanması 81868 gerçek kullanıcı deneyimi ve oylamasına göre oluşturulmuştur.

Listenin değerlendirme puanları hakkında bilgi edinmek için tıklayın.

Sitemizde yer alan linkler üzerinden bir satın alma gerçekleştirdiğinizde, sizlere ekstra bir maliyet olmaksızın komisyon kazanabileceğimizi belirtmek isteriz.

Kadınlar için giyim konusu en önemli olan noktalardan biridir. İç çamaşırı konusunda da bir hayli titiz olan kadınlar özellikle de sütyen seçimi gündeme geldiğinde göğüs yapılarına uygun modellerden yana olmayı tercih eder. Bazı kadınlar küçük ve dik göğüslere sahipken bazıları büyük göğüslere sahip olabilir. Ancak kullanılan sütyenler sayesinde göğüslerin olduğundan daha büyük ya da küçük görünmesi mümkündür. Kadınlar için kurtarıcı olan bu çamaşır hileleri sadece istedikleri gibi görünmelerini değil, ayrıca rahat etmelerini de sağlar. Göğüs yapısına ve büyüklüğüne uygun olmayan sütyen seçimi yapmak kadınlar için hüsran olabilir. Tercih edilen sütyen modeli kişinin kendine olan özgüveninin yerine gelmesi adına da önemlidir. Piyasada onlarca firma tarafından üretilen sütyenlerin her göğüs şekline ve büyüklüğüne göre modeli bulunur. Toparlayıcı sütyenler de bu konuda sıklıkla tercih edilenler arasındadır.

Peki toparlayıcı sütyen nedir, ne işe yarar? Bu sorunun yanıtını ve daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca sizler için derlemiş olduğumuz toparlayıcı en iyi toparlayıcı sütyen modellerine de göz atabilirsiniz.

Toparlayıcı Sütyen Nedir

Toparlayıcı Sütyen Nedir?

Bazı kadınların göğüsleri vücutlarına göre fazla büyük olabilir. Bu da beraberinde birçok sıkıntı getirir. Göğüslerde sarkma olması, düğmelerin kapanmaması ve göğüslerin istenmeyen şekilde ön planda olması kadınlar için rahatsız edici olabilir. Ancak toparlayıcı sütyen, göğüsleri profesyonel şekilde sarar ve sarkmalarını önler. En büyük özelliği de göğüsleri olduğundan daha küçük göstermesidir. Toparlayıcı sütyenler, göğüsleri sıkı ve daha şekilli gösterme konusunda da başarılıdır. Toparlayıcı sütyen ile dik ve düzgün bir görünüme kavuşan göğüsler aynı zamanda şık tasarımları ile de göz doldurur.

Toparlayıcı Sütyen Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar için elbette sadece rahatlık değil çekici ve güzel görünmek de önemlidir. Bu nedenle tercih edilecek olan sütyen modellerinin sahip olduğu detaylara da önem verilmelidir. Yüzlerce model arasında elbette size hitap edecek modeller vardır. Eğer dantel detaylarına önem veriyor ve şıklığımdan asla vazgeçmem diyorsanız toparlayıcı sütyen kullanarak da çekiciliğinizden vazgeçmeyebilirsiniz. Bu tarz modelleri tercih eden kadınlar için üretilmiş olan dantelli, desenli, tüllü, kurdeleli, taşlı birçok hoş model vardır. Ayrıca toparlayıcı sütyenler; düz, penye, dikişsiz, balensiz, balenli, şekillendirici, desteksiz veya destekli, telli, telsiz, askısız ve askılı gibi birçok model olarak sayılabilir. Yani siz de göğüs ölçülerinizden memnun değil ve şekillerinin düzgün durmadığını düşünüyorsanız, endişelenmenize hiç gerek yoktur. Hem tarzınıza hem rahatınıza uygun bir toparlayıcı sütyen satın almanız mümkündür.

En İyi Toparlayıcı Sütyen Tavsiyeleri

En İyi Toparlayıcı Sütyen Tavsiyeleri

1. Suwen Rosa Minimizer Toparlayıcı Sütyen

Suwen Rosa Minimizer Toparlayıcı Sütyen

Suwen Rosa minimizer toparlayıcı sütyen dantelsiz ve büyük bedene uygun olan bir tasarımla karşımıza çıkar. Mikrofiber kumaştan üretilmiştir ve küçültücü özelliği oldukça başarılıdır. Balenli bir model olan bu sütyen desteksiz ve kupsuz olarak dizayn edilmiştir. Sabit askılı olması da ürünün bedeninizden kaymasını önler ve vücudunuzu çok iyi şekilde sarar. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan ürün maksimum konforu sizlere sunmayı hedefler. Göğüsün ön kısmında bulunan transparan tül detayı ile şıklık konusunda da sizlere zarifliği sunar. İz yapmayan dikişsiz kupları ve kıyafetlerinizin içinden belli olmayan tasarımı ile göz dolduran bu model ten rengi, siyah ve vizon renk seçeneklerini de barındırır. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında ise sütyenin kusursuz bir toparlama sağlaması ve göğüsleri kesinlikle 1 beden daha küçük gösterme konusunda başarılı olduğunu görüyoruz. Fiyat bakımından biraz pahalı olsa da Suwen Rosa minimizer toparlayıcı sütyen tam anlamıyla hakkını veriyor.

2. Suwen Celine Toparlayıcı Sütyen

Suwen Celine Toparlayıcı Sütyen

Suwen Celine toparlayıcı sütyen birçok düz ve sade modele göre oldukça iddialı tasarımı ile karşımıza çıkar. Büyük bedene uygun olan bu sütyenmikrofiber bir kumaşa sahiptir. Küçültücü özelliği bulunan model desteksiz ve kupsuz olarak tasarlanmıştır. Sabit askılı, yüksek taşıma kapasitesine sahiptir ve göğüslerinizi 1 beden küçültmek için idealdir. Dantel şıklığı ile oldukça hoş bir görünüme sahip olan bu modelde dantelin altında kumaş ilavesi yer alır. Bu da maksimum bir konfor ve toparlama sağlar. Göğüs uçlarını belli etmeyen Suwen Celine toparlayıcı sütyen balenleri ile vücudunuzu kavrayarak göğüslerinizi kontrol altında tutar. Kuplarının dikişsiz olması da iz olmaması açısından oldukça kullanışlıdır. Vizon, siyah ve ekru renk seçenekleri de vardır.

3. Kom Rosenna Kadın Toparlayıcı Dantelli Minimizer Sütyen

Kom Rosenna Kadın Toparlayıcı Dantelli Minimizer Sütyen

Kom Rosenna toparlayıcı sütyen %90 Polyamid, %10 Elastan kumaştan üretilmiştir. Büyük bedenler için oldukça konforlu ve özel kesime sahip olan bu sütyen mükemmel derecede bir toparlama sağlayan kapsız ve telli bir üründür. Göğüs ve koltuk altını iyi şekilde toparlayarak estetik olarak güzel bir görüntü ortaya çıkartır. Tasarımında yer alan dantel detayları ise sütyeni sıradan olmaktan kurtararak şıklık kazandırır. Kullanan kişiler ise sütyenin kusursuz bir şekilde tasarlanmış olduğunu ve göğüsleri çok iyi toparladığını söylüyor.

4. Le Jardin Fenetta Tül Kaplı Toparlayıcı Sütyen

Le Jardin Fenetta Tül Kaplı Toparlayıcı Sütyen

Le Jardin Siyah Fenetta Tül Kaplı Toparlayıcı Sütyen ön kısmında tül transparan detayı bulunan bir üründür. Göğüslerin görünümünde düzgünlük sağlayan ve toparlayıcı özelliği bulunan bu sütyenin %85’i polyester, % 15’i elestan kumaş özelliği taşır. Siyah, modern ve şık bir tasarıma sahip olan Le Jardin Siyah Fenetta Tül Kaplı Toparlayıcı Sütyen kullananlar tarafından çok kaliteli olarak yorumlanıyor. Krem ve beyaz renk seçeneklerine de sahip olan bu modelin askı kısımları sütyen ile bütünleşmiş olduğu için size daha sağlam ve sıkı bir his yaşatır. Göğüsleri küçük göstermesi, hafifliği ve rahatlığı ile beğenilen bu model tercihleriniz arasında yer alabilir.

5. Kom Serena Telsiz Balensiz Toparlayıcı Sütyen

Kom Serena Telsiz Balensiz Toparlayıcı Sütyen

Kom Serena Telsiz Balensiz Toparlayıcı Sütyen, kullanıcılar arasında yüksek memnuniyetle karşılanan bir ürün. Bu sütyen, özellikle rahatlık ve toparlayıcı etkisiyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar, ürünün tam beden olduğunu ve sporcu sütyeni kadar rahat olduğunu belirtiyorlar. Ürünün kalın ayarlanabilir askıları, telsiz ve süngersiz yapısı, kullanıcıların günlük hayatta konforlu bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Ayrıca, estetik bir görünüm sunan dantelli kumaş dokusu ve fiyonk detayı, şıklığı ve sadeliği bir arada sunuyor.

Kullanıcı yorumlarına göre, Kom Serena sütyeni, mükemmel bir toparlama sağlayarak göğüsleri kaldırıyor ve kullanıcıların kendilerini daha çekici hissetmelerine yardımcı oluyor. İki beden küçültme etkisiyle vücut hatlarını daha belirgin kılan bu sütyen, üzerinde yokmuş gibi bir his bırakıyor ve bu da gün boyu rahat bir kullanım sunuyor. Kısacası, Kom Serena Telsiz Balensiz Toparlayıcı Sütyen, rahatlık ve estetiği bir arada arayanlar için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor.

6. Kom Kadın Ten Barbara Kapsız Telsiz Toparlayıcı

Kom Kadın Ten Barbara Kapsız Telsiz Toparlayıcı

Büyük bedenlerin çekinmeden tercih edebileceği Kom ten barbara telsiz toparlayıcı ile sırt ağrılarına veda etmeniz mümkündür. Bu konuda özel olarak tasarlanmış olan bu sütyen mükemmel bir toparlama sağlar. Hem telsiz hem de kapsız olarak tasarlanmış olan ürün koltuk altı ve göğüs kısmını iyi şekilde toparlar ve estetik açıdan da hoş bir görünüm ortaya çıkartır. Göğüs kısmının üst bölgesinde yer alan dantel detayları ise sütyene zarif ve hoş bir hava katar. %90 polyamid, %10 elastan özelliğe sahip olan Kom ten barbara telsiz toparlayıcı sütyeni kullananların yorumları ise genel olarak olumlu yönde. Kom markasının oldukça kaliteli olduğundan bahseden kadınlar, ürünün göğüs toparlama konusunda oldukça başarılı olduğunu söylüyor.

7. AYYILDIZ Kadın Ten Rengi Toparlayıcı Sütyen

AYYILDIZ Kadın Ten Rengi Toparlayıcı Sütyen

Ayyıldız Toparlayıcı Sütyen göğüslerinizi toparlayarak sıkı bir görünümde olmasını sağlar. Kapsız olan tasarımı günlük kullanım için oldukça uygundur. Telli ve balenli şekilde üretilmiştir. Askılarının geniş olması rahat şekilde kullanılmasını sağlar. %82 Polyamid, %18 Elastan içeriğe sahip olan ürün göğüslerinizi beden olarak biraz daha küçük gösterme konusunda oldukça başarılıdır. Kullanıcıların yorumlarına bakacak olursak sütyenin kalıp olarak biraz dar olduğunu, ancak toparlama, kalite ve kullanım rahatlığı bakımından ise beğenildiğini görüyoruz.

AYYILDIZ Kadın Ten Rengi Toparlayıcı Sütyen Fiyat listesi

 • 489.90 TL - AYYILDIZ 294 Kadın Balenli Toparlayıcı Sütyen Siyah (Trendyol)
 • 489.90 TL - AYYILDIZ 294 Kadın Balenli Toparlayıcı Sütyen Ten (Trendyol)
 • 489.90 TL - AYYILDIZ 294 Kadın Balenli Toparlayıcı Sütyen Beyaz (Trendyol)

8. Penti Açık Kahverengi Marvel Toparlayıcı Sütyen

Penti Açık Kahverengi Marvel Toparlayıcı Sütyen

Penti Açık Kahverengi Marvel Toparlayıcı Sütyen göğüslerin olduğundan daha küçük görünmesini sağlayan bir modeldir. Askılarının sabit olması sayesinde göğüslere ihtiyacı olan desteği sunar. Göğüsleri toparlayarak rahat olmalarını sağlayan bu sütyen dolgusuz ve balenli bir kullanıma sahiptir ve pedlidir. Farklı beden seçenekleri ile öne çıkan Penti Açık Kahverengi Marvel Toparlayıcı Sütyen sade tasarımı ile tercihleriniz arasında yer alabilir.

9. DoReMi %100 Doğal Pamuk Comfort Sütyen

DoReMi %100 Doğal Pamuk Comfort Sütyen

Göğüslerinizi toparlayarak olduğundan daha küçük gösteren DoReMi pamuk sütyen modern ve yumuşak tasarımı ile dikkat çekicidir. Rahatlığı bakımından oldukça ön planda olan bu sütyen rahatını önemseyen kadınlar için iyi bir tercihtir. Hiçbir materyal ya da dolgu malzemesi bulundurmadığı için konfor bakımından oldukça kullanışlıdır. Tamamen pamuk olması da cildinizin tahriş olmaması ve çizilmemesi için oldukça iyi bir özelliktir. Kullanan kişilerin yorumlarına göz attığımızda genel olarak sütyenin toparlayıcılığı ve çok yumuşak olmasından dolayı memnun olanlar çoğunlukta. Ancak, ürünün kalıp olarak fazla büyük olduğu ve neredeyse iki beden daha küçük tercih edilmesi gerektiği yönünde yorum yapanlar da var.

10. Miorre Kadın Bej Minimizer Toparlayıcı Sütyen

Miorre Kadın Bej Minimizer Toparlayıcı Sütyen

Miorre kadın bej minimizer toparlayıcı sütyen oldukça şık bir tasarım ile dikkat çeker. Ürününün %80’i polyamid, %20’si ise elastanedir. Göğüslerinizi olduğundan çok daha küçük gösterme konusunda başarılı olan bu sütyen demode olan toparlayıcı sütyen modellerine meydan okuyan bir tarz ile öne çıkar. Sütyenin ön kısmında transparan bir tül detayı vardır ve bu detayı güpür bir süsleme çevreler. Hem konforun hem de şıklığın bir arada bulunduğu Miorre kadın bej minimizer toparlayıcı sütyen kapsız bir tasarım ile göze çarpar. Ayrıca tellidir ve süngeri de bulunmaz.

Askı kısımları da ayarlanabilir özellik taşıdığından kullanım rahatlığı konusunda kadınların imdadına koşar. Omuz askısı hem geniş hem de sırtı kavrayan yan parçalardan oluşur. Böylece sırtınızın kesilmesini ve rahatsız olmasını önler. Ürünü kullanan binlerce kişinin yorumlarına baktığımız zaman genel anlamda bu sütyenin toparlayıcılığından herkes memnun. Çok pahalı markalara fazla para vermenin gereksiz olduğunu düşünen kadınlar miorre ile daha küçük ve şekilli göğüslere sahip olmanın keyfine varıyor. Ürünün tek olumsuz özelliği ise göğüs uçlarını biraz belli ediyor olması.

11. Yeni İnci Balenli Toparlayıcı Basic Sütyen 1950

Yeni İnci Balenli Toparlayıcı Basic Sütyen 1950

Yeni İnci Balenli Toparlayıcı Basic Sütyen şekillendirici özelliği ile kadınlara hitap etmektedir. %50 Polyamide, %40 Polyester, %10 Elastan kumaş içeriğine sahip olan ürün destekli ve balensiz tasarımı ile dikkat çeker. Basic kumaş tipine sahip olması ve rahatlığı da tercih edilmesi konusunda oldukça etkilidir. Kullanan kişiler ise fiyatına göre oldukça kaliteli ve rahat olduğunu söylüyor. Göğüsleri küçültme konusunda ise üstün bir performansa sahip.

12. Nbb 3613 Dolgusuz Sütyen Basic Toparlayıcı

Nbb 3613 Dolgusuz Sütyen Basic Toparlayıcı

Nbb 3613 Basic Toparlayıcı Sütyen, kullanıcı yorumlarına göre etkileyici bir konfor ve performans sunuyor. Bu sütyenin öne çıkan yönü, toparlayıcı yapısı ile mükemmel bir destek ve konfor sağlaması. Yumuşak kumaş yapısı, gün boyu rahat bir kullanım sunuyor ve göğüsleri küçük ve diri gösterme özelliğiyle dikkat çekiyor. Askıları da rahat ve kullanışlı olarak tasarlanmış, böylece uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık hissi yaratmıyor.

Bu sütyenin büyük göğüslü kullanıcılar için de ideal bir seçim olduğu belirtiliyor. Ürünün kalitesi ve toparlayıcı etkisi, kullanıcılar tarafından yüksek oranda memnuniyetle karşılanıyor. Penti gibi diğer markalarla kıyaslandığında bile daha iyi olduğu yorumları mevcut. Ürünün desteksiz olması bazı kullanıcılar için sürpriz olsa da, genel olarak toparlama özelliği ve konforuyla öne çıkıyor. Kısacası, hem günlük kullanım hem de özel günler için ideal bir seçim olan Nbb 3613 sütyen, kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir ürün olarak değerlendirilebilir.

Nbb 3613 Dolgusuz Sütyen Basic Toparlayıcı Fiyat listesi

 • 340.40 TL - NBB Kadın Siyah Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen Nbb 3613 (Hepsiburada)
 • 399.00 TL - NBB Annehayali Kadın Siyah Basic Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen 3613 (Hepsiburada)
 • 344.00 TL - NBB Kadın Siyah Basic Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen 3613 (Trendyol)
 • 354.00 TL - NBB Kadın Siyah Basic Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen 3613 (Trendyol)
 • 354.00 TL - NBB Kadın Siyah Toparlayıcı B Cup Sütyen 3613 (Trendyol)
 • 349.00 TL - Nbb Kadın Şekillendiren Toparlayıcı Kaplı Balenli Sütyen 3613 Siyah 75-B (Amazon)

13. Dagi 1023KC Larisa Balensiz Küçültücü Sütyen

Dagi 1023KC Larisa Balensiz Küçültücü Sütyen

Dagi 1023KC Larisa Balensiz Küçültücü Sütyen, özellikle büyük beden giyen kullanıcılar tarafından yüksek derecede memnuniyetle karşılanan bir ürün olarak öne çıkıyor. Ürünün en çok öne çıkan özelliği, balensiz yapısına rağmen sağladığı 2 beden küçültücü etki. Bu etki, göğüs altından geçen çapraz bantlar ve göğüsteki T dikişler sayesinde sağlanıyor. Kullanıcılar, bu sütyenin göğüsleri etkili bir şekilde topladığını ve en az bir beden küçük gösterdiğini belirtiyorlar.

Kalın ve sağlam askıları sayesinde göğüs ağırlığını orantılı bir şekilde dağıtan bu sütyen, kullanıcılarına konfor ve rahatlık sunuyor. Kullanıcıların yorumlarına göre, bu ürünün dantel detayları şık bir görünüm kazandırırken, balensiz yapısı hareket özgürlüğü sağlıyor. Bazı kullanıcılar, dikişlerin tişört üzerinden belli olabileceğini ve yandaki tellerin batma ihtimali olduğunu belirtse de, genel olarak bu sütyenin rahatlığı ve etkili toparlayıcı özelliği beğeniliyor. Özellikle büyük beden arayışında olanlar için Dagi 1023KC Larisa Balensiz Küçültücü Sütyen, fiyat-performans açısından tatmin edici bir seçenek olarak değerlendiriliyor.

14. Pierre Cardin Kadın Beyaz 7023 Balenli Toparlayıcı Sütyen

Pierre Cardin Kadın Beyaz 7023 Balenli Toparlayıcı Sütyen

Pierre Cardin Balenli Toparlayıcı Sütyen dolgusuz, pedsiz ve rahat bir kullanım sunmak için üretilmiştir. Tamamen dantel detaylara sahip olması ise özel günlerde de tercih edilebilmesi adına oldukça önemlidir. Hem konfor hem de rahatlıktan yana olan kadınların gönlünü fethetmek için tasarlanmış olan Pierre Cardin Balenli Toparlayıcı Sütyen %88 Polyemid, %12 elastan kumaş karışımına sahiptir. Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ise sütyenin toparlama ve rahatlık konusunda oldukça iyi olduğunu görüyoruz. Ancak biraz ince olması ve kalıp gibi durmaması ise bazı satın alan kişiler tarafından beğenilmiyor.

Pierre Cardin Kadın Beyaz 7023 Balenli Toparlayıcı Sütyen Fiyat listesi

 • 449.90 TL - Pierre Cardin 7023 Natalie Balenli Toparlayıcı Sütyen (Hepsiburada)
 • 454.99 TL - Pierre Cardin 7023 Natalie Balenli Toparlayıcı Sütyen (Hepsiburada)

15. Anıl 3714 Balensiz Pamuklu Günlük Desteksiz Toparlayıcı Sütyen

Anıl 3714 Balensiz Pamuklu Günlük Desteksiz Toparlayıcı Sütyen

Anıl balensiz, pamuklu, toparlayıcı sütyen büyük göğüslü kadınlar için ideal şekilde üretilmiştir. Göğüslerinizin toparlanması ve forma görünmeniz açısından oldukça başarılıdır. Kalın askıları sayesinde göğüs ağırlıklarını minimuma indirerek sırt ağrılarının oluşmasına da engel olur. Göğüslerinizin olduğundan daha küçük görünmesi için kullanışlı olan model sade ve düz bir tasarıma sahiptir. Kullanan kişilerin yorumlarına bakılacak olursa özellikle günlük kullanım açısından sütyenin iyi ve çok rahat olduğunu görmek mümkün.

16. Miorre Kadın Siyah Telsiz Minimizer Toparlayıcı

Miorre Kadın Siyah Telsiz Minimizer Toparlayıcı

Göğüsleri toparlayıcı destek sağlayan Miorre siyah telsiz toparlayıcı daha güzel göğüslere sahip olabilmeniz için tercih edebileceğiniz bir üründür. Askılarının kalın olması rahat kullanım kolaylığı sunar. Süngersiz, telsiz, kapsız ve sabit ayarlanma özelliğine sahip olan sütyenin yan kısımlarında bulunan parçalar sırtın çizilmemesi için tasarlanmıştır. Böylece herhangi bir iz oluşma durumu söz konusu olmaz. %80 polyamid, %20 elastan özellikte olan Miorre siyah telsiz toparlayıcı geniş ve kaymayan omuz askıları ve sırtınızı iyice kavrama özelliği ile sizler için tasarlanmıştır.

Miorre Kadın Siyah Telsiz Minimizer Toparlayıcı Fiyat listesi

 • Bu ürün için fiyat bulunamadı.
Toparlayıcı Sütyen Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Sütyen Boyu Hesaplaması

Daha detaylı hesaplama için bu yazımıza göz atın

Toparlayıcı Sütyen Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Eğer toparlayıcı sütyen satın almak istiyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken şey şüphesiz ki bedeni olmalıdır. Kendi bedeninizden daha büyük bir sütyen seçmeniz halinde sürekli kaymalar ortaya çıkacak ve sizi rahatsız edecektir. Ya da bedeninize küçük gelen bir sütyen tercih etmeniz de göğüslerinizi sıkmasına ve sırtınızı da rahatsız etmesine sebep olabilir. Bu nedenle satın alma sırasında eğer imkanınız varsa deneyerek seçim yapmanızı önerebiliriz. Çünkü büyük göğüslü olan kadınların yanlış ölçüye sahip sütyen tercih etmesi ortaya çirkin bir görüntü çıkmasına neden olabilir. Sütyen deyip geçmemek gerekir. Çünkü yanlış model ve bedende sütyen seçimi yapmak, beraberinde bir takım sağlık sorunlarını da getirebilir. Göğüslerin yükü, omuz ve sırt bölgesine eşit oranda dağılmazsa zaman içerisinde bel ve omuz ağrıları ortaya çıkabilir.

Sadece beden değil tabi ki toparlayıcı sütyeninizin modeli ve sahip olduğu özellikler de sizler için önemlidir. Tarzınıza hitap etmesi, göğüslerinizi istediğiniz biçimde şekillendirmesi, sarkmaları önlemesi ve dik bir görünüm kazandırması da olmazsa olmazlardandır. Ayrıca toparlayıcı sütyeniniz ile sadece rahat değil seksi görünmek isterseniz de beğenilerinize uygun modeller bulmanız mümkündür.

Toparlayıcı Sütyen Avantajları Nelerdir?

Toparlayıcı sütyenler büyük ve şekilsiz göğüslere sahip olan kadınlar için biçilmiş kaftan niteliği taşır. Bu ürünler kadınların memnun olmadıkları sarkan ve iri göğüslerini vücutlarına uygun bir hale getirmeyi hedefler. Daha küçük görünen, düzgün şekle sahip ve dik duran göğüsler kadınlara özgüven verme ve rahat ettirme bakımından son derece gereklidir. Toparlayıcı sütyen yerine normal bir sütyen tercih edilmesi halinde göğüslerin olduğundan daha sarkık, büyük ve şekilsiz görünme ihtimali yüksektir. Ayrıca göğüslerin öne sarkması birçok kadında sırt ağrılarına ve vücudun fazla yorulmasına neden olur. Bunu engellemek ve konforu yakalayabilmek adına toparlayıcı sütyenler tercih edilmelidir.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yazar Hakkında

hilal profil resmi

Hilal Sarıyar

Radyo ve televizyon programcısı

Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.