11 En İyi Kaş Sabitleyici Ürününü İnceledik (2023)

Güzellik ve kozmetik ürünlerinin sayıları ve çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır. Kadınların da ihtiyaçları bazında yeni ve kaliteli ürünler birçok mağazada sunulmaktadır. Yüz üzerinde uygulanan tüm ürünlerin kaliteli ve güzel olması kadınlar için çok önemli olmaktadır. Yüzdeki en önemli yerlerden birisi olan ve simetrik olması her zaman önemsenen kaşlar için de birçok ürün hizmete sunulmaktadır. Kaşlar için yapılan bakımların yanı sıra onların makyajlarda daha belirgin, dolgun ya da doğal görünmeleri için bazı alternatif seçenekler bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birisi de kaş sabitleyici jeller olmaktadır.

Yazımızda sizlere en kaliteli ve tercih edilen en iyi kaş sabitleyici ürünleri listeleyip anlatacağız. Aynı zamanda kaş sabitleyicilerin tam olarak ne olduğundan, kaş sabitleyici ürünleri almadan önce nelere dikkat edilmesi konusundan, bu tür sabitleyicilerin nasıl kullanılması gerektiğinden, kaşlara ya da cilde zarar verip vermediğinden bahsedecek ve akıllardaki bazı sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Sitemizde yer alan 'En İyi Ürünler' listeleri, e-ticaret sitelerinden topladığımız kullanıcı yorumları, oylar ve fiyat gibi kriterler ışığında oluşturulmaktadır. Bu ürün sıralamaları sürekli olarak güncellenir. Ayrıca, sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirmeniz durumunda, sizlere ekstra bir maliyet olmaksızın komisyon kazanabileceğimizi belirtmek isteriz. Bu dinamik ve şeffaf yaklaşım sayesinde, siz değerli okuyucularımıza en kaliteli ve güncel ürün seçeneklerini sunmayı hedeflemekteyiz. Daha fazla öğren

En Iyi Kas Sabitleyici 4

Kaş Sabitleyici Nedir?

Kaş maskarası olarak da bilinen kaşların şeklini korumak ve belirli bir şekli bozulmadan tutmak için kullanılan ürünlere kaş stabilizatörü denir. Kaş sabitleyicinin etkisi, kaşların dökülmesini ve dağınık görünmesini engelleyebilen saç spreylerine benzer. Bu sayede yüzünüzde gölge yapmayan güzel kaşlara sahip olmanıza yardımcı olabilir. İhmal edilen kaşlardan kaynaklanan yorgun ve yıpranmış görünüm hemen yok olur. Kaş jelleri içeriğine göre hem dolgu hem de kaş sabitleme işlevine sahip bir çeşit kaş ürünüdür. Kaşlar kaş makyajının önemli bileşenlerinden biridir. Kaşlar arasındaki boşlukları tek seferde doldurabilirler. Ayrıca gündüz hareketleri sırasında sarkma eğilimi gösteren kaşları kontrol etmeye yardımcı olan jel, makyajın duruşunu da güzelleştirir.

En Iyi Kas Sabitleyici 5

En İyi Kaş Sabitleyici Tavsiyeleri

#1

Axwell Kaş Şekillendirici Wax

★★★★★
★★★★★

Axwell Kaş Şekillendirici Wax kaşlarda gün boyu kalıcılık sağlayan bir üründür. İçeriğinde bulunan vitamin E ile kaşlarınızı nemlendirerek dökülmelere karşı korur. Biotin ve keratin ile güçlendirilmiş formülü ile dikkat çeken Axwell Kaş Şekillendirici Wax hoş bir kokuya sahiptir. Kaşlarda beyazlama ya da leke yapmayan bu kaş şekillendirici gliserin bakımından da zengindir. Bu sayede kaşlarınızın altındaki derinin pullanmasına engel olur. Formaldehit ve paraben içermeyen Axwell Kaş Şekillendirici Wax fırçası ile rahatlıkla kullanılabilir. Bükülebilir fırçası ile kuru ve temiz kaşların yukarı doğru taranması ile çok etkili bir sonuç elde edebilirsiniz. Uygun fiyatına rağmen harika bir performansa sahip olan bu kaş sabitleyiciyi kullananlar üründen gayet memnun.

Axwell Kaş Şekillendirici Wax Fiyat Listesi

 • 45 TL - N11 (Axwell Kaş Şekillendirici Wax (Kaş Sabitleyici) 50 Ml)
Tüm fiyatları göster
#2

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax

★★★★★
★★★★★

Set, kaş mumu ve fırçası içerir. Luis Bien Kaş Şekillendirici Ağda, kaşlarınızı kolayca şekillendirmenizi sağlar. Özel formülü sayesinde kaşları onarabilir ve gün boyu düzgün bir görünüm sağlayabilir. Kaşlarınıza zarar vermeden nazikçe düzeltmenize yardımcı olabilir. Kaşlarınızı hızlı bir şekilde onarabilir ve gün boyu tekrar uygulama gerektirmez. Bu sayede kırılma ve taşmayı önleyebilir. Kaşlarınızı keserken, kaşlarınızın temiz ve kuru olduğundan emin olun. Fondöten, kaş kalemi, kaş farı ürünlerinizden önce kaş düzeltme ağdası sürün. Bükülebilir fırçayı fırça yardımıyla ayarlayın ve kaşlarınızı şekillendirin. En etkili görünüm için kaşlar sabitlenene kadar yukarı doğru tarayın. Daha sonra şekilli kaşlarınızı doldurmak için kaş kalemi veya kaş farı kullanabilirsiniz. Renklendirici içermeyen formülü sayesinde tüm kaşlar için uygundur. İçeriğindeki hint yağı sayesinde gün boyu kaşları korurken kaşların onarılmasına yardımcı olur. Kaşların köklerini besleyerek güçlendirir.

Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax Fiyat Listesi

 • 149 TL - N11 (Luis Bien Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax 50 ML)
 • 179 TL - Amazon.com.tr (Luis Bien Kaş Şekillendirici Wax 50 ml,Kaş Fırçası Dahil, Kaşı Besleyen Doğal İçerik,Gün Boyu Kalıcı Etki,)
Tüm fiyatları göster
#3

Agon Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax

★★★★★
★★★★★

Agon Profesyonel Kaş Şekillendirici Wax, kaşlara özel tasarlanmış bir üründür. Bu wax ile kaşlarınıza istediğiniz şekli vermeniz ve bu şekli gün boyu korumanız mümkün. Ürünün kullanımı oldukça basit: bir kaş fırçası yardımıyla az miktarda uygulandığında, kaşlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilir ve sabitleyebilirsiniz. Wax, kolay temizleniyor ve kullanım sonrasında herhangi bir kalıntı bırakmıyor, bu da günlük kullanım için oldukça ideal. Ayrıca, hoş bir kokuya sahip olması da ürünün artı yönlerinden biri.

Kullanıcı deneyimleri, Agon Kaş Wax'ın etkili ve kullanışlı olduğunu gösteriyor. Özellikle kaşları düzgün durmayan veya şekilsiz görünen kişiler için bu wax, kaşları sabitleyerek daha düzenli ve estetik bir görünüm sağlıyor. Gün boyu kaşların şeklini koruyabilen bu ürün, makyaj rutinini tamamlayan bir araç olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar, ürünün kaşlarda yapay bir görünüm yaratmadığını ve doğal bir etki bıraktığını belirtiyor. Günlük kullanım için ideal olan Agon Kaş Wax, makyaj çantanızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Kaşlarınızı sabitlemek ve doğal bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, bu ürünü deneyebilirsiniz.

Agon Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax Fiyat Listesi

 • 130 TL - N11 (Agon Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax 50 ML)
Tüm fiyatları göster
#4

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler

★★★★★
★★★★★

Doğal ve güçlü görünen kaşlara sahip olmak için birçok yağ ve krem kullanabilmekteyiz ancak sabit kaşlara sahip olmak ve gün içinde bozulmadan durmalarını sağlamak hiç de kolay olmamaktadır. NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler, kaşların güçlü, sağlıklı ve doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı olarak jel kıvamı sayesinde ağırlık hissi vermemektedir. Sabitleyici jeller arasında kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Dolgunluk ve muhteşem görünen doğallık için tercihinizi NYX’ten yana kullanabilirsiniz. İnovatif aplikatörü sayesinde kaşların kolayca sabitlenmesini ve şekil almasını sağlayan Brow Glue, 16 saate kadar kalıcılık sağlamaktadır. Aynı zamanda kuruduğunda yapışkan his bırakmamaktadır. Vegan formüldedir. Hayvan kaynaklı türev ve bileşenler kullanılmadan üretilmiştir.

#5

Farmasi Brow Wax Kaş Şekillendirici

★★★★★
★★★★★

Farmasi Kaş Şekillendiricinin özel formülü, kaşlarınızı beslerken, kaşlarınızın daha dolgun ve doğal görünmesine yardımcı olmak için Capixyl™ ve badem yağı içerir. Kaşlarınızda sertlik veya ağırlık hissi oluşturmaz, gün boyu sabitlenme sağlayabilir. Su geçirmez formülü uzun süreli sonuçlar sağlar. Kaşlarınız belirginleşir, tek tek ayrılır, kalın ve düz görünür. Profesyonel kaş düzeltme fırçanız kutuda. Bir fırça ile az miktarda kaş uygulayın, kaşları kurutun ve temizleyin. Her kullanımdan sonra fırçanın temizlenmesi ve temiz bir fırça ile uygulanması tavsiye edilir. Parfümsüz içeriktedir ve şeffaftır. Bu sayede kendi kaş renginizle uyum sağlar ve değiştirmez. Kolay uygulama sağlar.

Farmasi Brow Wax Kaş Şekillendirici Fiyat Listesi

 • 140 TL - N11 (Farmasi Shield Man Şekillendirici Mat Saç Wax 110 ML)
 • 275 TL - N11 (Farmasi Brow Wax Kaş Şekillendirici 50 Ml)
Tüm fiyatları göster
#6

L’Oreal Paris Brow Artist Plump & Set Dolgun Görünüm Veren Kaş Sabitleyici Maskara

★★★★★
★★★★★

Kaş uzmanı L’Oréal Paris’ten yine çok satan ve harika formüllü bir kaş ürünü! Güçlü, dağılmayan, doğal ve dolgun kaşlar için özel olarak üretilmiş şeffaf jeli ve fırçasıyla hem kolay bir sürüm hem de harika bir deneyim yaşayacaksınız. Suya dayanıklı formülü sayesinde kaşlarda bozulma ve dağılmaların olmadığı gün boyunca makyaj tazelemeye gerek duymadan rahat bir kullanım sunmaktadır. Fiber fırça sayesinde kolay bir uygulama da sağlamaktadır. 4 farklı renk seçeneği ile kendinize en uygun rengi belirleyebilirsiniz.

L’Oreal Paris Brow Artist Plump & Set Dolgun Görünüm Veren Kaş Sabitleyici Maskara Fiyat Listesi

 • 267 TL - Amazon.com.tr (L'Oréal Paris Brow Artist Plump&Set Renkli Kaş Sabitleyici Maskara - 109 Ebony)
 • 330 TL - N11 (L'Oreal Paris Brow Artist Plump & Set Dolgun Görünüm Veren Kaş Sabitleyici)
 • 330 TL - N11 (L'Oreal Paris Brow Artist Plump & Set Şeffaf Kaş Bakım Serumu)
 • 335 TL - N11 (L'Oreal Paris Brow Artist Plump & Set Dolgun Görünüm Veren Kaş Sa)
 • 372 TL - N11 (L'Oreal Paris Brow Artist Plump Set Kaş Sabitleyici Maskara 109 Eb)
Tüm fiyatları göster
#7

NYX Professional Makeup Control Freak Kaş Jeli & dewy Makyaj Sabitleyici Sprey

★★★★★
★★★★★

Doğal kaş modasına uyum sağlamak ve özgür bir stile sahip olmak artık çok kolay! NYX Kaş Jeli, kaşları kontrol altına almanın en keyifli yolu. Şeffaf formüllü bir üründür. Sadece jel kullanılarak kaşları sabitlemek ve şekillendirmek için kullanılabilir. Günlük kullanım ya da özel bir makyaj için oldukça uygundur. Kaşlara pudra veya kaş kalemi uygulandıktan sonr da NYX Freak Kaş jelini kullanabilirsiniz. Özel vegan formülü ile hiçbir hayvansal katkı içermemektedir. Yalnızca kaş için değil kirpik belirginleştirmek için de kullanıma uygundur. Niacinamide içeren formülü ile ciltte de bir pürüzsüzlük ve doğallık sağlamaktadır. Sprey yapısı sayesinde makyaj sabitleme adımını saniyeler içinde tamamlayabilir, ışıltılı ve ıslak bir bitiş elde edebilirsin. Tüm cilt tipleri için uygundur.

#8

Jane Iredale GreatShape Eyebrow Kit

★★★★★
★★★★★

Jane Iredale GreatShape Kaş Kit'i, pigmentli kaş tozu ve besleyici botanik kaş balmumu ile mükemmel ve doğal görünümlü kaşlara sahip olmanızı sağlar. Bu kitte iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır: Brunette (Kırmızımsı Kahverengi) ve Blonde (Sarı Kahve).

Kaş tozu, kaşları renklendirmek ve şekillendirmek için idealdir. Doğal çam kabuğu özü içeren bu toz, cildi korur ve tahrişi yatıştırırken, mika içeriği sayesinde kayganlık sağlar. Aynı zamanda dimethicone özelliği sayesinde kolay bir uygulama imkanı sunar. Su geçirmez ve kapatıcı özelliğiyle de kaşları gün boyu mükemmel şekilde tutar.

Kaş balmumu ise kaşları sabitlemek ve düzenlemek için kullanılır. Ayçiçek çekirdeği yağı içeren bu balmumunun kayganlık sağladığı ve besleyici özelliklere sahip olduğu bilinir. Ayrıca doğal antiseptik özelliği sayesinde de kaşları korur.

Jane Iredale GreatShape Kaş Kit'i, kaşları tamamlamak ve belirginleştirmek için ideal bir üründür. Aynı zamanda toz formu far olarak da kullanılabilir, bu da ürünün çok yönlülüğünü artırır.

Bazı kullanıcı yorumlarına göre, bu ürünü düzenli olarak kullananlar memnuniyetlerini ifade etmektedir. Özellikle yaşlanan kadınlar için kaşlarını doldurmak için harika bir ürün olduğunu belirtiyorlar. Aynı zamanda sahip olduğu hafif renk seçenekleri sayesinde, açık renkli saç ve kaşlara sahip olanlar için de uygun olduğunu söylüyorlar. Kullanıcılar, ürünün bir gün boyunca dahi kalıcı olduğunu ve duş alırken bile çıkmadığını belirtmektedirler.

Jane Iredale GreatShape Eyebrow Kit Fiyat Listesi

 • 297 TL - N11 (Jane Iredale Greatshape Eyebrow Kit Blonde 2.5G)
Tüm fiyatları göster
#9

Revolution Brow Gel Dark Brown Kaş Jeli

★★★★★
★★★★★

Revolution Brow Gel Dark Brown Kaş Jeli Revolution Brow Gel Dark Brown Kaş Jeli’ni tanımanın tam zamanı! Özel içerikli avokado yağı sayesinde kaşlarınızı besleyebilir ve şekillendirebilirsiniz. Kaşlarınızın sağlığını korurken makyajın keyfini çıkarabilirsiniz. Hassas fırça başlığı kaşların zarar görmesini en aza indirecek şekilde tasarlandığından kullanımı kolay ve sorunsuzdur. Düzeltilmiş ve çerçevelenmiş kaşlara daha etkili bir görünüm sağlar. Nasıl kullanılır: Kaşlarınızı şekillendirmek için bir fırça kullanabilir ve ardından etkileyici bir görünüm elde etmek için jel uygulayabilirsiniz. Yapış yapış olmadan kuruduğu andan itibaren harika bir görünüm sağlamaktadır. Makyajın tazelenmesine gerek kalmadan son dokunuşları tek seferde yapabilirsiniz. Fırçası ile kolay uygulama ve pratik kullanım sağlayabilirsiniz.

#10

Carvien’s Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax ile Bükülebilir Fırça

★★★★★
★★★★★

Carvien’s Kaş Şekillendirici İçeriğindeki vitaminler sayesinde kaşlarınızı istenilen şekle getirirken beslemek ve kalınlaştırmak için gerekli bakımı sağlar. Nasıl kullanılır: Kaş fırçasının ucunu hafifçe bükün, kaş sabitleyiciye sürün ve ardından istediğiniz yönde tarayın. Günlük kullanım için uygundur. Uyarı: Göz ile temasından kaçının. Yanlışlıkla göze kaçarsa bol su ile yıkayınız. Saklama koşulları: Kapalı ambalajda, kuru ve serin bir yerde, oda sıcaklığında, ışıktan uzakta saklanmalıdır. Yüksek sıcaklık ve nemden kaçının. Kaş ağdası kullanmadan önce herhangi bir kozmetik ürünü kullanmayınız. Kaşlarınızın temiz ve kuru olduğundan emin olun. Bükülebilir fırçayı fırça yardımıyla ayarlayın ve kaşlarınızı şekillendirin. En etkili görünüm için kaşlar sabitlenene kadar yukarı doğru tarayın. Daha sonra şekilli kaşlarınızı doldurmak için kaş kalemi veya kaş farı kullanabilirsiniz.

Carvien’s Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax ile Bükülebilir Fırça Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#11

Magic Mix Kaş Sabitleyici Ve Güçlendirici Jel

★★★★★
★★★★★

Kaşların kusursuz bir görünüm kazanması, makyajlarda çok önemli yer almaktadır. Dağınık ve bozuk görüntüler, makyajların bütünlüğünü bozabilmektedir. Bunun için en iyi alternatif bir kaş sabitleyici jel olmaktadır. Magic Mix Kaş Sabitleyici Ve Güçlendirici Jel, gün boyunca kalıcılık sağlar ve kaşların düzgün, dolgun ve doğal görünmesine yardımcı olur. Jelin sabitleme özelliğinin yanında kaşların günlük bakımına destek vererek daha güçlü bir yapıda olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden günlük kullanımlar için uygun bir üründür. Formülü tamamen su bazlıdır. Su bazlı olmasının en büyük avantajı kaşlarda yapışkanlık hissi yaratmamasıdır. Gün boyu bakım ve destek yaparak sabit kaşlara sahip olmanın en güzel formülü Magic Mix Kaş Sabitleyici olmaktadır. Kulanımı: Kaş fırçanızın ucunu eğerek ürüne sürünüz. Fırça ile kaşlarınızı istediğiniz yöne doğru tarayınız.

Magic Mix Kaş Sabitleyici Ve Güçlendirici Jel Fiyat Listesi

 • 109 TL - N11 (Magic Mix Kaş Sabitleyici ve Güçlendirici Jel 50 ML)
Tüm fiyatları göster

Bize neden güvenmelisiniz?

 • İncelemelerimizin mümkün olduğunca doğru ve tarafsız olduğundan emin olmak için büyük bir çaba sarfediyoruz.
 • Ücretli ürün yerleştirmesi veya sponsorlu içerik kabul etmiyoruz.
 • Sadece kendi tarafımızdan test edilmiş veya diğer saygın kaynaklar tarafından dikkatle incelenmiş ürünleri sıralıyoruz.
 • Okuyucularımızın alım kararlarını vermek için gerekli bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacımızdır.
 • Yazılarımızın alanında eğitim almış ya da uzman kişilerce yazılmasına dikkat ediyoruz.

En Iyi Kas Sabitleyici 2

Kaş Sabitleyici Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kaş sabitleyicilerin birçok özelliği bulunmaktadır. Özellikle hem kaşa hem kirpiğe uygulanan jeller son dönemlerde çok moda olmaktadır. Kaş sabitleyicileri alırken de aslında dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Ürünleri seçmeden önce bakmanız gerekenleri sizler için derledik.

Türü (jel, Sabun, Wax)

Kaş sabitleyicileri türlerine ayrılmaktadır. Bazı kişiler hangisinin kendisine uygun bir ürün olduğu konusunda bilgisiz olduğu için yanlış seçimler yapabilmektedir. Kaş sabitleyiciler, jel, wax, sabun, maskara olarak türlerine ayrılmaktadır. Seçimleri yaparken kolay kullanım ve iyi bir sabitleme önemlidir.

Boyutu

Kaş dolgunluğu çok olan kişiler kaş sabitleyici fırçasını eğer küçük alırsa yeterli verim elde edemeyebilir. Onun yanı sıra büyük boyutlu ve indirimli ürünleri de takip ederek en iyi ürünü se bulabilirsiniz.

Su Geçirmez Olması

Artık makyaj malzemelerinde ilk bakılan noktalardan birisi ürünlerin su geçirmez yani waterproof özellik olmaktadır. Makyajların gün boyu kalıcı olması ve bozulmaması, sürekli tazeleme ihtiyacı hissettirmemesi için su geçirmez olması kullanıcılar için çok verimli bir deneyim yaratmaktadır. Yağa karşı da dayanıklı olan bu ürünler cilt tiplerine uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Kalıcılık

Makyajlarda en önemli noktalardan birisi de kalıcılıktır. Bir ürün ne kadar kalıcıysa o kadar çok tercih edilmektedir. Makyajlarda akmalar, dağılmalar olmaması için ürünlerin kalıcılığının yüksek olması önemlidir. Kaş sabitleyici seçiminde kalıcı olmasına dikkat edilmelidir.

Kas Maskara Style

Kaş Sabitleyiciler Nasıl Kullanılır?

Kaş sabitleyicilerin kullanımları oldukça basittir. Makyaj yaparken tüm uygulamaları aşağıdan yukarı doğru yaparız ve bu yüzün daha iyi görünmesini sağlamaktadır. Yine aynı şekilde bu kural kaşlar için de geçerli olmaktadır. Eğer kaş jeli ya da maskarası kullanıyorsanız jelin içinden çıkardığınız fırçayı kaşlarınızı yukarıya doğru tarayarak şekillendirerek kullanmalısınız. Eğer wax kullanıyorsanız fırçanın ucuna biraz wax alarak kaşlarınızı yukarıya doğru taramalısınız. İşte bu kadar kolay!

En Iyi Kas Sabitleyici 3

Kaş Sabitleyiciler Kaş Döker Mi?

Kaş sabitleyicileri uzun zamandır kullanan kişilere göre kaş sabitleyiciler kaşları dökmemektedir. Bu ürünler dışında kullanılan saç spreyi ve benzeri kaşlar için üretilmemiş maddelerin kullanılması kaşları dökebilmektedir. Bunun için yalnızca kaş sabitleyici wax, sabun, jel ya da maskara kullanılması önerilmektedir.

Sonuç

Güzellik ürünlerinin seçimleri, çoğu zaman büyük bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Güzellik ürünlerinin cildimizi hasta etmemesi ya da kötü görüntülere sebebiyet vermemesini isteriz. Bu özellikle yüz bölgesine uyguladığımız ürünlerde çok daha önemli bir konu olmaktadır. Bu yüzden sizler için yazımızda yine en iyi ürünleri bularak derleyip listeledik ve ürünleri kullanan kişilerin hangi yorumlarda bulunduklarını, deneyimlerini size aktararak aynı zamanda hangi ürününün nasıl bir özelliği olduğu hakkında da bilgiler verdik. Cildimiz en değerli hazinemiz olduğu için, bu tarz ürünleri kullanmadan önce özellikle sitelerden almadan önce bazı yorumlara dikkat etmenin önemini söylemek isteriz. Yorum ve deneyimler ile desteklenen ürün tanıtımlarımız sizin en iyi ürünü bulma telaşınıza bir çözüm getireceğini düşünmekteyiz.

İçerik Güncelleme Kaydı


14/11/2023

 • Agon Kaş Şekillendirici Sabitleyici Wax eklendi
 • Trinova Coconut Oil Destekli Kaş Sabitleyici stokta olmadığı için kaldırıldı

Yazar

 • Edanur ERMAN
  Bakım ve güzellik içeriği uzmanı

  Edanur Erman, hem psikoloji hem de sosyoloji eğitimi olan bir güzellik ve sağlıklı yaşam içerik uzmanıdır. Şu anda Bartın Üniversitesi'nde bu alanlarda çift anadal eğitimi almaya devam etmektedir. Akademik çalışmalarının yanı sıra akademik yazarlık ve web sitesi yazarlığı da yapan Edanur, özellikle güzellik, sağlık ve kişisel bakım ile ilgili konularla ilgilenmektedir. Bu alanlardaki uzmanlığı ile okuyucuları için değerli ve bilgilendirici içerikler sunmaktadır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bültene Katılın

  E-Posta adresinizi girerek mail listemize katılabilir, indirimleri, çekiliş haberlerini ve içerik güncellemelerini önceden görebilirsiniz.

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir