En İyi Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri ve Satın Alma Rehberi [2023]

İyi bir oyun kulaklığı, oyun oynarken kendinizi aksiyonun ortasında hissetmenizi sağlar. Sizi sadece kaliteyle değil, aynı zamanda rekabetçi oyunlarda birkaç adım öne taşır. Bu kulaklıklar, size üst düzey oyun deneyimini yaşatmak ve oyun avantajı sağlamak için özel olarak tasarlandı. En iyi oyuncu kulaklığı seçiminde, ses kalitesi, konfor ve mikrofon performansı açısından en yüksek olanları seçeceğiz.

Bütün yazımızı okumak istemeyenler için en iyi olarak seçtiğimiz ürünleri ve fiyat/performans ürünlerini sizlere önereceğiz, dilerseniz yazının tamamını okuyabilir ya da aşağıdaki ürünlerden herhangi birine tıklayıp en uygun fiyata sahip olan mağazaya gidebilirsiniz.

Sitemizde yer alan 'En İyi Ürünler' listeleri, e-ticaret sitelerinden topladığımız kullanıcı yorumları, oylar ve fiyat gibi kriterler ışığında oluşturulmaktadır. Bu ürün sıralamaları sürekli olarak güncellenir. Ayrıca, sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirmeniz durumunda, sizlere ekstra bir maliyet olmaksızın komisyon kazanabileceğimizi belirtmek isteriz. Bu dinamik ve şeffaf yaklaşım sayesinde, siz değerli okuyucularımıza en kaliteli ve güncel ürün seçeneklerini sunmayı hedeflemekteyiz. Daha fazla öğren

En İyi Oyuncu Kulaklıkları

En İyi Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri

#1

GamePower Mei RGB 7.1

★★★★★
★★★★★

GamePower Mei RGB 7.1, zengin ses kalitesi ve RGB arka aydınlatma sunan kablolu bir oyun kulaklığıdır. 50 mm ses sürücüsü net bir ses sunar. Mikrofon, daha net iletişim için gürültü engelleme özelliğine sahiptir. USB bağlantısına sahip olan bu cihaz, diğer bağlantı türlerinden daha iyi ses kalitesi sağlar.

GamePower Mei RGB 7.1, ses, mikrofon ses düzeyi, mikrofon sesini kapatma, EQ modu ve RGB aydınlatma ayarlarını ayarlamak için 5 tuşla birlikte gelir. Ayrıca, uzun saatler süren oyun seanslarında kullanıcıya rahatlık sağlayan ayarlanabilir bir kafa bandına sahiptir. RGB arka aydınlatma ile kullanıcı, oyun deneyimini o anda oynadıkları oyun tarzına veya ruh hallerine uyacak şekilde 16,8 milyon renk arasından seçim yaparak rengini kişiselleştirebilir.

GamePower Mei RGB 7.1 Fiyat Listesi

 • 1484 TL - N11 (Gamepower Mei RGB Işık 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı)
 • 2471 TL - Amazon.com.tr (GAMEPOWER Mei 7.1 RGB Oyun Kulaklığı, 50MM Sürücüler, Gürültü Önleyici Mikrofon - PS5, PS4, PC için)
Tüm fiyatları göster
#2

HP 4BX31AA Pavilion 400 Gaming Oyuncu Kulaküstü Kulaklık

★★★★★
★★★★★

Teknoloji konusunda birçok alanda bulunan HP, Bu kulaklık ile de fiyat performans çizgisinde karşımıza çıkıyor. Kulaklık genel olarak fiyat performans odaklı olduğunu hissettiriyor. Yazımızın sonuna gelince bu kulaklığı kimlerin tercih etmesini gerektiğini anlayacaksınız.

İlk olarak kablo girişinden bahsedelim. Bu kulaklık, tek bir jack girişine sahip. Tek jack kablo fazlalılığını ortadan kaldırıyor ama mikrofonun çalışması için bilgisayarınızdaki jack girişi aynı anda mikrofon ve kulaklığı desteklemeli.

Bilgisayarınız tek girişte yukarıda yazılanları desteklemiyorsa bu ürün ile problemi çözebilirsiniz.

Kutu üzerinde, frekans aralığı ve ses şiddeti gibi değerler bulunmuyor. kulaklığı max. sese aldığınız durumlarda çok yüksek sesli bir oyuncu kulaklığı istiyorsanız tavsiye etmem fakat çok rahatsız olmamak için normal sesleri tercih ediyorsanız tam sizlik bir kulaklık. Ses, gram rahatsızlık vermiyor.

Rahatlık konusu ise, bulunan pedler gayet yumuşak fakat suni deri olduğundan uzun süreli kullanımlarda mutlaka terleme yapacaktır bu yüzden kısa aralar vermeniz gerekecektir. Fakat kulak pedleri fazlasıyla rahat ve çok fazla sıkmıyor bu yüzden herhangi bir ağrıya neden olmuyor.

Kablo ve Mikrofon

Kablo yeterli uzunlukta, yeşil plastik kaplamalı ve normal kalitede. Kablo üzerinde ek olarak çift yönlü mikrofon ve ses kontrolü de mevcut Mikrofon, hafif büyük duruyor ses iletimi ise fiyatı da göz önüne alınınca yeterli. Kullanılmadığı durumlarda ise yukarı itilebilir şekilde tasarlanmış.

HP 4BX31AA Pavilion 400 Gaming Oyuncu Kulaküstü Kulaklık Fiyat Listesi

 • 588 TL - N11 (HP Pavilion 400 4BX31AA Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı)
Tüm fiyatları göster
#3

Rampage K29 Thunder Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık

★★★★★
★★★★★

Rampage K29, bütçenizi korumak için en iyi oyun kulaklıklarından biridir. Düşük fiyata rağmen, kutudan çıkar çıkmaz iyi bir görünüme sahip ve göze hoş gelen bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz.

3.5mm jack girişine(kulaklık ve mikrofon ayrı) sahip ve tüm ses kartlarıyla uyumluluk sağlıyor. Stereo ses sistemine sahip olan bu kulaklık, gerçekten çok güçlü. Kulaklıkları kaldırıp, tam ses seviyesine getirdiğiniz durumlarda harici bir hoparlör kadar ses çıkardığını söyleyebiliriz.

Oyuncular için önemli bir kısma gelecek olursak, kulaklıkta bulunan pedler hacimli olduğundan gerek kullanıcı gerekse bizim açımızdan gayet rahatlar. Uzun süreli kullanımlarda terleme yapmadığını ve rahatsızlık vermediğini söylemek mümkün.

Kablo ve Mikrofon

Örgülü kabloya sahip olan bu kulaklık, bulunduğu fiyat bandında dikkat çekmesini sağlıyor. Örgü gayet güzel ve dayanıklı duruyor fakat örgüden dolayı bir miktar tozlanma yapabilir. Kablo uzunluğu ise yeterli seviyede.

Mikrofon ise, açılır kapanır bir şekilde değil. Doğru bir şekilde konumlandığında (ağzınıza ne çok yakın ne de çok uzak) gayet güzel çalışıyor. En iyi konumu bulabilmeniz için mikrofon testlerine başvurmanızı öneriyoruz.

Ayrıca yan taraflarda RGB ışıklar ile donatılan bu kulaklık kullanırken göremesek de dışarıdan hoş bir görünüm sağlıyor.

Rampage K29 Thunder Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık Fiyat Listesi

 • 430 TL - N11 (Rampage RMS-N29 2.0 6W USB Aydınlatmalı Gaming Oyuncu Hoparlör)
 • 450 TL - N11 (Rampage K-29 Thunder Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı)
 • 469 TL - N11 (Rampage RM-K29 Thunder Mikrofonlu Oyuncu Kulak Üstü Kulaklığı)
 • 533 TL - Amazon.com.tr (RAMPAGE 29 inç (73 Ekran) Monitör Ekran Koruyucu)
 • 1487 TL - N11 (Rampage KB-R29 Grand Series RGB Ledli Mekanik Red Switch Oyuncu Klavye)
Tüm fiyatları göster
#4

James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık

★★★★★
★★★★★

Hem mikrofon hem rahatlık hem de ses açısından gayet güzel bir model. En iyi mikrofon sınıfına koymamıza rağmen bu kulaklık bir oyuncunun isteyeceği bütün özellikleri kapsıyor. İncelediğimiz diğer kulaklıklardan bir diğer farkı ise jack yerine USB girişi ile gelmesi. Bu durumdan memnun kaldığımızı söyleyebiliriz zira bazı kulaklıklar hem 3.5 hem usb girişine sahip olduğu için kalabalık bir görüntüye sebep olabiliyor. Dezavantaj kısmına gelirsek, usb çoklayıcıya sahip değilseniz usb girişi bulmakta zorlanabilirsiniz.

7.1 Surround ve 3D ses sistemini kullanan bu kulaklık 50mm sürücüler ile fark yaratıyor. Ses kalitesi oldukça net, oyunlarda çok iyi iş görüyor. müzik dinlemek ise oldukça keyifli, yüksek seslerde kalite bozulmuyor. Sürücüleri kurduktan sonra kendinize göre ekolayzır ayarları yaptıktan sonra basit ve etkili bir sonuç alabilirsiniz. Default ayarlarda bile bassları kulağınızda hissediyorsunuz. 50mm sürücülerin faydasını gerçekten ortada. Oldukça yüksek ses verebiliyor ayrıca 100% seviyesinde kulağınızdan çıkarıp hoparlör niyetine kullanabilirsiniz.

Rahatlık kısmına gelirsek, gayet kalın, yumuşak ve deri pedlere sahip. Deri pedleri ilk taktığınızda soğukluk nedeniyle bir süre kulakta çok rahat oluyorlar uzun süreli 3 4 saatli kullanımlarda ufak aralar verebilirsiniz.

Oyun anlarında ise dış dünya ile bağlantınız tamamen kopuyor, oyun dışında bir ses duymuyorsunuz bu da bir oyuncunun isteyeceği özelliklerin başında geliyor. Yüksek seslerde kulaklıkları bir hoparlör olarak kullanabileceğinizi yazımızın başında belirtmiştik. Bunun sonucunda yanınızda duran kişini sesten rahatsız olacağını düşünebilirsiniz ancak kulaklıkları taktığınız zaman sıkılık nedeniyle dışarıya verdiği ses çok azalıyor bu konuda endişe duymanıza gerek yok.

Kablo ve Mikrofon

Kablosu bahsettiğimiz gibi usb girişine sahip ve plastik kaplamaya sahip. Mikrofon ise incelediğimiz en iyi mikrofonlardan. Mikrofonu aşağı yukarı hareket ettiremiyorsunuz fakat buna gerek yok çünkü bulunduğu konum gayet iyi. Mikrofon performansı gerçekten çok iyi.

Yazılım ve RGB konuşuna geçecek olursak, yazılımdan pek bir şey beklemeyin. Dediğimiz gibi yazılım üzerinen eko ayarları yapabilir veya RGB efektlerini değiştirebilirsiniz. RGB maalesef komple kapanmıyor ama gayet canlı duruyorlar. Çıkarıp masaya koyduğunuzda gözünüzü alacak kadar parlaklar.

James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık Fiyat Listesi

 • 916 TL - N11 (James Donkey 712 RGB Işıklı 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı)
 • 917 TL - Amazon.com.tr (James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık Neodimyum 50mm Sürücüler 112dB Hassas Mikrofon -43dB RGB LED Aydınlatmalı Manuel + Yazılımla Ses Kontrol USB Bağlantı ve Ses Kartı)
Tüm fiyatları göster
#5

Gamepower Medusa Rainbow Usb 7.1 Profesyonel Gaming Oyuncu Kulaklığı

★★★★★
★★★★★

Son zamanlarda oyuncular açısından çok fazla tercih edilen Gamepower, yine fiyat performans bandında güzel bir kulaklık ile listemize girmiş durumda.

Sanal 7.1 ses sistemine sahip olan bu kulaklık rekabetçi oyunlarda iyi bir deneyim sağlıyor.

Suni deri pedlere sahip. Bu pedler, ilk birkaç gün sert olsalarda daha sonra yumuşuyorlar ve ilk 2 3 saat herhangi bir ağrı yapmıyorlar.

Kulaklıları taktığınızda tam olarak kulaklarınızı kavrıyor ve dışarıdan sesler gelmiyor. Kulaklıklıkların çok iyi kavradığını söyledik fakat bir miktar dışarıya ses verdiğini de söylememiz gerek bunun nedeni de yüksek basslara sahip olması. Basslar, özellikle çok güçlü.

Kablo ve Mikrofon

Kablo, usb bağlantısı ile çalışıyor bu da ek jack kalabalığını önlüyor. Ayriyeten kablo, plastik ve üzerinde büyük bir ses kontrolü mevcut.

Mikrofon, fiyat bandında gayet iyi. Eleştirilecek kısmı ise mikrofon üstünde bulunan ışığın sabit yanması, söndürme seçeneği bulunmaması.

Kulaklıklardan en iyi performansı almak için ise Gamepower sitesinde bulunan yazılımı bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

yazılım üzerinden 7+1 ayarları ve RGV modlarında değişiklik yapmanız mümkün.

Gamepower Medusa Rainbow Usb 7.1 Profesyonel Gaming Oyuncu Kulaklığı Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#6

Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kırmızı Kulaküstü Kulaklık

★★★★★
★★★★★

Oyun kulaklıklarının sadece oyun için olması gerekmiyor. Bununla birlikte, çoğu oyun kulaklığı, keskin çizgiler, parlak rgb ledlere sahip. Kingston, Cloud II oyun kulaklığı çok fazla sırıtmıyor ve bu açıdan farklı bir tarafta.

3.5mm jack girişi ve Usb ses kart modülü ile gelen bu kulaklık, ileri seviyede birçok oyuncunun tercihleri arasında yer alıyor.

Cloud II'nin 53mm sanal 7.1 kanallı surround sesine gelecek olursak, surround ses hissi kulaklığın sol ve sağ kanallarını karıştırmak için ses işlemeyi kullanır. Bir PC'ye bağlandığında, USB kablosundaki 7.1 kanal düğmesine basılarak etkinleştirilir. 7.1'i açtığınız zaman ses daha mükemmel geliyo. FPS oyunlarında ayak seslerini tam anlamıyla tespit edebiliyorsunuz.

Cloud II kulaklığın görünümü ve verdiği his, gayet kaliteli. İyi inşa edilmiş, çekici ve abartısız görünüme sahip (tunç-siyah veya kırmızı-siyah versiyonları bulunuyor.) Sol kulaklıkta çıkarılabilir mikrofona da sahip. boom mikrofonu çıkardığınızda deliği gizlemek için küçük bir lastik tapayı da kutunun içine koymayı unutmamışlar.

Rahatlık kısmına gelecek olursak, yastıkları deri benzeri bir malzemeden ve hafızalı köpükten yapılmış. Çok ağır ve sıkı hissetmeden başınızda rahatça duruyor, uzun süreli kullanımlarda ağrı yapmıyor.

Ayrıca, standart kulak pedlerinin dışında kadife ile yapılmış ikinci bir çift kulak yastığı da içeriyor. Bu şaşırtıcı, çünkü çoğu oyun kulaklığı kişiselleştirilebilir kulak yastıklarıyla uğraşmaz. Çanta, ekstra kulak pedlerini ve boom mikrofonu tutmak için düşünceli bir şekilde ayrı bir velcro muhafazasına sahip.

Kablo ve Mikrofon

Kulaklık için 3,5 mm'lik bir bağlantı noktasına ek olarak kulaklıklar ve mikrofon için ayrı ses kontrolleri, kayan bir mikrofon susturma tekerliği, kulaklığın simüle edilmiş surround sesini etkinleştiren bir 7.1 düğmesi ve bir gömlek klipsi içeriyor.

Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kırmızı Kulaküstü Kulaklık Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#7

Corsair Void RGB Elite Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

★★★★★
★★★★★

Corsair Void RGB Elite Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, 29 Eylül 2019'da piyasaya sürülen, 399 gram ağırlığında bir oyuncu kulaklığıdır. Kablosuz ses iletimi özelliği ve doğru mikrofon sesiyle öne çıkıyor. Bezdendirilmiş kulaklık pedleri, gözlük kullanıcıları için rahat bir deneyim sunuyor, ancak RGB aydınlatma batarya ömrünü hızla tüketiyor. Bu kulaklık, bilgisayar ve konsolda rahat ve kablosuz bir deneyim arayan oyuncular için ideal.

Bağlantı ve Mikrofon

Corsair Void RGB Elite Kablosuz, cihazlara 2.4 GHz USB RF dongle ile bağlanıyor ve bu tek bağlantı yöntemini destekliyor. 3.5mm kablo seçeneği olmadığı için, mikro-USB portu yalnızca şarj için kullanılıyor. Corsair iCUE yazılımı, kulaklığın LED aydınlatmalarını ve surround ses özelliğini kontrol etmek için gerekli. PlayStation 4 ile uyumlu olan bu kulaklık, PC'de surround ses desteği sunarken, PS4'te kullanıldığında USB dongle'ın büyüklüğü bazı zorluklar yaratabiliyor. Mikrofon kalitesi açısından, Corsair Void RGB Elite Kablosuz, oyuncular için doğru ses çıkışı sunarak olumlu bir deneyim sağlıyor.

Corsair Void RGB Elite Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Fiyat Listesi

 • 3893 TL - N11 (Corsair CA-9011202-EU Void RGB Elite Kablosuz 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı)
 • 3898 TL - N11 (Corsair CA-9011201-EU Void RGB Elite Kablosuz 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı)
Tüm fiyatları göster
#8

SteelSeries Arctis 7 Kablosuz Oyuncu Kulaklık

★★★★★
★★★★★

Çoğu oyun kulaklığının aksine Arctis 7, bir gaming kulaklığı hissiyatı vermiyor. Keskin RGB aydınlatma veya dikkat çeken bir tasarıma sahip değil. Sadece oval şekilli kulaklıklar ve ayarlanabilir süspansiyonlu kafa bandı. Gözenekli, büyük boyutlu kulaklıklar, daha büyük kulaklara kolayca uyum sağlamak ve rahatsızlığı önlemek için bol miktarda hava akışı sağlamak için konumlandırılmış. Kulaklığın çoğu rahatlık açısından son derece esnek olacak şekilde tasarlanmış bu da size sağlam olmadığı hissiyatını veriyor fakat bu kulaklık, şaşırtıcı derecede sağlam.

SteelSeries kulaklıklarının çoğunda olduğu gibi, Arctis 7, imzalı ayarlanabilir cırt cırtlı kayışı ve kulaktayken yapışmalara, terlemelere neden olmaması için ısıyı hapsetmeyen esnek pedlere sahip.

Eksi bir konuya değinecek olursak, kulaklıkları hareketli anlarda kulaklarınızdan çıkarmak çok kolay oluyor. Bu, özellikle hayal kırıklığı yaratıyor, çünkü kablosuz bir kulaklık olduğundan kulakta daha sıkı durmasını isteyebilirsiniz.

Arctis 7'nin ilk kullanımı gayet kolay. Sol kulaklığın altında bir ses seviyesi kadranı, mikrofon düğmesi ve üç bağlantı noktası var: dört pimli bir bağlantı noktası, bir Mikro USB bağlantı noktası ve bir 3,5 mm bağlantı noktası. Sağ kulaklığın altında güç düğmesi ve desteklenen ses kanalları arasında geçiş yapmak için ayrılmış bir kadran bulunuyor. Geri çekilebilir mikrofon sol kulaklıktan uzatılabilir ve yaklaşık 10 cm uzunluğa ulaşıyor.

Arctis 7, 2.4GHz kablosuz RF USB dongle kullandığından, esnekliği ve cihaz yelpazesi Bluetooth özellikli kulaklıklara kıyasla daha sınırlıdır. Buna karşılık, arkadaşlarla çevrimiçi oyun oynamak için kesinlikle mükemmel olan neredeyse sıfır gecikmeye sahip.

Arctis 7'nin güzel noktaları çok olsa da, bas bazı rakip kulaklıklarda olduğu kadar belirgin ve güçlendirilmediğinden en zayıf özelliği olarak gösterilebilir. Video oyunlarında, özellikle derin, güçlü bası tercih eden yerlerde sesler yetersiz gelebilir. Müzik açısından, baslar ve sesler gayet iyi geliyor.

Orta düzey sesler için ise mükemmel, Tizler ise birçok durumda kusursuz, ancak düşük ses söz konusu olduğunda bazı tutarsızlıklara neden olabiliyor. Düşük tizdeki düşüşler, video oyunu seslendirmelerinde ve şarkı vokallerinde netliği azaltıyor.

Gene olarak Arctis 7, ses kalitesi söz konusu olduğunda en iyi oyun kulaklığı değil, ancak kablosuz bir oyuncu kulaklığı olmazsa olmazı olanlar için bir oyuncuya harika bir deneyimi sağlayacak kadar iyi.

İzolasyon konusunda ise, Arctis 7, Aktif Gürültü Önleme teknolojisine sahip değil ve normal bir kulaklık gibi sesleri izole ediyor. Evde veya park ortamlarında gayet güzel çalışıyor. Sabah metro ile işe gidip gelirken yüksek sesleri çok fazla bastırmayacaktır.

Bağlantı ve Mikrofon

Kulaklık, bir PC, Playstation 4 ve yerleşik Nintendo Switch ile mükemmel şekilde çalışan bir USB dongle aracılığıyla kablosuz bağlantı özelliğine sahiptir. Ayrıca, cihazlarınızdan herhangi biriyle kablolu bir bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz 3,5 mm'lik bir kablo ile birlikte gelir. Bununla birlikte, kablolu kullanımlarda, yazılımla ilgili özellikleri ve kablosuza özgü farklı ses kanallarını da desteklemeyeceğini belirtelim.

Kulaklığın mikrofonu ise sağlam kayıt kalitesi sunuyor ayrıca Discord tarafından da onaylı, yani uygulama tarafından anlık olarak ses ayarları değişebiliyor.

Yazılıma bakacak olursak, SteelSeries’in diğer kulaklıklar gibi, Arctis 7 de SteelSeries Engine 3 yazılım paketini kullanıyor ve cihazın ses aralığı ve çıkışı ile oynamanıza ve 7.1 surround sesi açmanıza olanak tanıyor.

SteelSeries Arctis 7 Kablosuz Oyuncu Kulaklık Fiyat Listesi

 • 4890 TL - N11 (SteelSeries Arctis 7X+ Wireless Kablosuz Kulak Üstü Xbox - PC Oyuncu Kulaklığı)
 • 4939 TL - N11 (Steelseries Arctis 7+ Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı)
 • 4999 TL - Amazon.com.tr (SteelSeries Arctis 7+ Wireless Gaming Kulaklık - 30 Saat Kullanım - 7.1 Surround - PC, PS5, PS4, Mac, Android ve Switch)
 • 5768 TL - Amazon.com.tr (SteelSeries Arctis Nova 7X Kablosuz Çoklu Sistemli Oyun ve Mobil Kulaklık - Nova Akustik Sistemi - 2,4 GHz + Bluetooth - 38 saat pil kullanımı - USB-C - ClearCast Gen2 Mikrofon)
 • 6094 TL - N11 (SteelSeries Arctis Nova 7 Kablosuz Bluetooth Oyuncu Kulaklığı)
 • 6094 TL - Amazon.com.tr (SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless Multi-Platform Gaming ve Mobil Kulaklık, Nova Akustik Sistemi 2,4 GHz ve Eş Zamanlı Bluetooth, USB C, Gen2 Clearcast Mikrofon)
 • 6199 TL - N11 (Steelseries Arctis 9 7.1 Surround Wireless + Bluetooth Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı)
 • 6499 TL - N11 (SteelSeries Arctis 7P+ Wireless Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık)
 • 6999 TL - Amazon.com.tr (SteelSeries Arctis Nova 7 kablosuz çoklu platform oyun kulaklığı – Diablo® IV Edition – Çift kablosuz 2,4 GHz/Bluetooth – 38 saat pil + hızlı şarj – PC, PS, Mac, Mobile, Switch – Oyun içi eşya)
Tüm fiyatları göster
#9

SteelSeries Arctis 5 Oyuncu Kulaklık

★★★★★
★★★★★

Arctis 5 biraz büyük olmasına rağmen, işlevsiz tek bir şeye sahip değil. Oyun kulaklığı olmasına rağmen kalabalık bir metroda dikkat çekmez ve normal bir kulaklık olarak da kullanım olanağı sağlar.

Bunların dışında, 2 kulaklık da açılır, kapanır şekilde hareketlidir. geri çekilebilir bir mikrofonun yanı sıra arka tarafta bir ses tekerleği ve mikrofon sesini kapatma düğmesi konumlandırılmıştır. Çok fazla uğraşmadan her şeye ulaşmak hedeflenmiş.

SteelSeries, konfor söz konusu olduğunda genellikle diğer kulaklık üreticilerinden önde olmuştur. Elastik kafa bandı başınıza anında uyum sağlar.

Kulaklık pedleri deri olmadığından, yumuşak ve nefes alabilir bir his verir uzun kullanımlarda kafanızı sıkmaz, kulakları acıtmaz tabii ki 3 4 saat sonra aralar vermek gerekir bu da çoğu kulaklıkta yaşanır.

Kablo ve Mikrofon

Kapalı durumlarda mikrofon ışık ile destekleniyor bu da açık olup olmadığını rahatlıkla belirtiyor. Mikrofon, Discord sertifikalı olduğundan gayet kaliteli uzakta bulunsa bile birçok mikrofondan iyi performans veriyor.

Gerçekten çok uzun bir kabloya sahip elinize, ayağınıza dolanabiliyor. Kablo üzerinde ayrı bir ses kontrolü bulunuyor bu sayede anlık olarak ses değişiklikleri yapabiliyorsunuz oyun ve sohbet olarak 2 moda ayrılmış.

Yazılım uygulaması ise, Engine 3 programı üzerinden sağlanıyor. Yazılım üzerinden, her 2 tarafta bulunan RGB ledlerin düzenlemesini, eko, mikrofon hassasiyeti gibi ayarları yapmanız mümkün.

SteelSeries Arctis 5 Oyuncu Kulaklık Fiyat Listesi

 • 5039 TL - N11 (Steelseries Arctis 5 2019 Edition 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı Siyah)
Tüm fiyatları göster
#10

Logitech G Pro X 7.1 Oyuncu Kulaklığı

★★★★★
★★★★★

Logitech G Pro X Oyuncu Kulaklığı, 9 Temmuz 2019'da piyasaya sürüldü ve oyun severler için mükemmel bir seçenek. 258 gram ağırlığında olan bu kulaklık, 2 metrelik PC kablosu ve 1.5 metrelik mobil kablosu ile esnek bağlantı imkanları sunuyor. Kullanım konforu ve kaliteli ses deneyimi ile dikkat çekiyor. Blue Vo!ce yazılımı sayesinde gelişmiş ses özellikleri sunarken, ek velur pedler gözlük kullanan oyuncular için ekstra rahatlık sağlıyor.

Bağlantı ve Kablo

Logitech G Pro X, çeşitli bağlantı seçenekleriyle geniş bir uyumluluk sunuyor. Kutu içeriğinde, PC veya mobil cihazlara bağlanmak için iki adet çıkarılabilir 3.5mm kablo, küçük bir USB DAC eklentisi ve masaüstü analog girişler için bir 3.5mm splitter bulunuyor. Kablosuz bir model olmamakla birlikte, Logitech'in kablosuz bir seçeneği de mevcut. G Hub uygulamasının sadece PC'de kullanılabilir olması, konsolda surround ses özelliğinin eksikliğine yol açsa da, kulaklık PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox X/S ve Xbox One dahil olmak üzere çeşitli platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bu özellikleriyle Logitech G Pro X, her türlü oyun platformunda etkili bir ses deneyimi sunan, geniş uyumluluklu bir oyuncu kulaklığı olarak öne çıkıyor.

Logitech G Pro X 7.1 Oyuncu Kulaklığı Fiyat Listesi

 • 3772 TL - N11 (Logitech G Pro X 981-000818 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı)
 • 4359 TL - N11 (Logitech G Pro X 981-001106 LoL Serisi 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı)
 • 6799 TL - N11 (Logitech G Pro X Wireless Lightspeed 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı)
Tüm fiyatları göster
#11

HyperX Cloud Earbuds Kulakiçi Kulaklık

★★★★★
★★★★★

HyperX Oyuncu Kulaklıkları, bir oyuncu için en iyi seçimlerden biridir. İyi bir yapı kalitesi ve ses kalitesi sunuyorlar. Mikrofon kalitesi ve rahatlık sizin aradığınız şeylerse; HyperX Earbuds Kulaklıkları tam aradığınız şey olabilir!

Birçok HyperX ürünü gibi, Earbuds Oyun Kulaklıkları da oldukça şık ve dikkat çekici. Kırmızı ve siyah renk şeması, kasadaki HyperX logosu ile güzel bir şekilde uyum sağlıyor. 3.5mm jack girişli kablosu parlak kırmızı ve siyah vurgulara da sahip. Ek olarak ürünle birlikte verilen kulaklık uçları gri renkte ve maksimum rahatlık sağlamak için köşeli bir şekilde tasarlanmış. HyperX, bu kulaklıkların oyun için tasarlanmış olduğunu göstermek iyi çalışmış.

Malzeme açısından konuşacak olursak, kulaklıklar çok çekici görünebilir, ancak tamamen plastikten yapılmış olmaları biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Bu, kulaklıkları sırt çantanıza veya cebinize hiç düşünmeden sokan biriyseniz biraz endişeye neden olabilir.

Ses yalıtımı minimumda tutulmuş. Kulaklıklar takılmadığı durumlarda hafif ses çıkarıyorlar ancak etrafınızdakiler, sesi maksimum seviyeye çıkarmadığınız sürece bir şey fark etmeyecek.

Sizi ilgilendiren ses kısmına bakalım;

14 mm sürücülere sahip olan bu kulaklık, tabii ki yüksek kaliteli 50 mm kulaklıklar kadar memnun etmeyecektir.

ancak baslar kendini belli ediyor ve üzmeyeceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte, oyun oynarken daha az basın faydası olacaktır Sıklıkla baslarına odaklanmaya çalışan oyun kulaklıkları buluyoruz, ancak çoğu video oyununda vokalleri net bir şekilde duymak ve çeşitli açılardan sesleri ayırt edebilmek isteyeceksiniz.

HyperX Bulut Oyun Kulaklıklarının çok oyunculu ve tek oyunculu oyunlarda nasıl adil olacağına dair iyi bir değerlendirme elde etmek için iki oyunu test etmeye karar verdik. Çok oyunculu için, ses konumlandırma ve silahlı çatışmalara vurgu yapan Valorant ile başladık . Genel olarak, silahlar ve el bombaları net ve temiz çıktı. Bas, yüksek yoğunluklu anlarda bozulmadı ve ayak seslerini ayırt etmek kolaydı.

Earbuds kullanmanın en büyük nedenlerinden biri hafif yapılarıdır. Kulaklıklar kullanışsız olabilir ve birkaç saatlik oyun oynadıktan sonra kulaklarınıza baskı uygulayabilir. HyperX Cloud Kulaklıklar yalnızca 0,67 gram ağırlığındadır ve uzun süreli konfor arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Daha önce belirtildiği gibi, HyperX Cloud Kulaklıklar farklı boyutta silikon kulak uclarıyla birlikte gelir. Yumuşak uçlar, optimum rahatlık ve uyum için tasarlanmıştır ve beklendiği gibi performans gösterdiklerini teyit edebiliriz. Ek olarak, bu kulaklıklarla hareketli olacaksanız düşme riski de çok az.

Kablo ve Mikrofon

Kablo dediğimiz gibi kırmızı ve siyah renklerde kauçuk bir kaplamaya sahip mikrofon ve oyun içi ses ise, 3,5 mm jak bağlantısı üzerinden anında çalışır.

Çevrimiçi oynayacaksanız veya arkadaşlarınızla Discord veya TeamSpeak üzerinden sohbet etmek istiyorsanız, bu mikrofon yeterli olacaktır. HyperX Cloud mikrofonu hem oyun oynamak hem de çağrı almak için kullanılabilir. Arka plan gürültüsü minimumda tutulmuş ancak kalabalık ortamlarda sesler karışabilir.

HyperX Cloud Earbuds Kulakiçi Kulaklık Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#12

RAZER Hammerhead True Wireless Kulaklık

★★★★★
★★★★★

Kimi kullanıcılar büyük kulaküstü kulaklıkları tercih etmez veya kablo fazlalığı olmasını istemez işte bu noktada kablosuz earbuds kulaklıkları tercih edebilirsiniz.

Razer, çoğumuzun bildiği gibi oyun dünyasında en üst sıralarda ve birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Oval bir sarj kutusuna sahip olan model, bir menteşe yardımı ile açılıp kapanıyor. Menteşeyi kaldırdıktan sonra, kulaklıklar mıknatıslı yuvalarında sağlam bir şekilde bizi karşılıyor. Ek olarak oyun dışı kullanımlar için Ipx4 sertifikasına sahip bu da ıslak zamanlarda kulaklığı koruyor.

Razer, kulaklıkların pil ömrü, şarj çantasıyla toplam 16 saat. Pil ömrünü objektif olarak test etmek için, kulaklıkların sabit 75dB çıkışta olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bu durumda, kulaklıkları şarj çantasına koymak için 4 saat ve üstü çalma süresi iddia ediliyor.

Kulaklıkların tasarımı kasa gibi mat bir şekilde. Kasa aynı zamanda hafif bir plastikten yapılmış.

Ses konusuna gelirsek, kulaklıklardan derin bir bas geliyor maximum ses seviyesinde, rahatsızlığa sebep olmuyor. Bass seviyesi, kişiden kişiye değişiyor bazı kullanıcılar yeterli olduğunu belirtmekte. Kısaca bass sevdalısı değilseniz, sizin için iyi bir tercih olabilir.

Kontrolleri inceleyecek olursak, müzik veya oyunlarda bağlantıyı koparmak için kulaklıkları şarj kutusuna geri oturtup menteşeyi kapatmanız gerekiyor.

Ayrıca kulaklık üzerinde anlık değişimler için dokunmatik paneller mevcut.

½ saniye basılı tutunAramayı cevapla, aramayı bitir, medyayı oynat / duraklat
2 saniye basılı tutunKulaklığı aç, gelen aramayı reddet, sanal asistanı etkinleştir
6 saniye basılı tutunEşleştirme modunu etkinleştirin
Çift dokununGelen aramayı kabul et veya aramaları değiştir, Bir sonraki parçaya geç
Üç kez dokununÖnceki parçaya dön
Üç kez hafifçe vurun ve son dokunuşta 2 saniye basılı tutun.Oyun modunu etkinleştir / devre dışı bırak

Peki Bu Kulaklık Oyunlarda Nasıl?

Razer'ın oyunlardaki tecrübesi burada devreye giriyor çünkü şirket, oyun modunu etkinleştirerek Razer Hammerhead True Wireless kulaklıklarının 60ms'lik bir gecikme süresine sahip olacağını iddia ediyor. Bu kulaklıkları telefon ile oyun oynarken herhangi bir gecikmeyi fark etmek zor.

Tabii ki kablolu iyi bir kulaklığın yerini almayacaktır.

Bağlantı ve Mikrofon

Bluetooth 5.0 desteği olan bu kulaklık, maksimum 10m menzile sahip. Razer Hammerhead True Wireless kulaklıkları, kasanın üzerindeki kapağı açtığınız anda otomatik olarak eşleştirme moduna giriyor.

Tabii bu kulaklığı aldıktan sonra telefon görüşmeleri de yapacaksınız ne yazık ki mikrofonu çok iyi değil fakat günlük işlerde işinizi görecektir.

RAZER Hammerhead True Wireless Kulaklık Fiyat Listesi

 • 2439 TL - N11 (Razer Hammerhead True Wireless X RZ12-03830100-R3G1 Bluetooth Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı)
 • 3476 TL - Amazon.com.tr (Razer Hammerhead iOS Lightning kulak içi kulaklık)
 • 3781 TL - Amazon.com.tr (Razer Hammerhead iOS Kanal Tipi Kulaklık RZ04-02090100-R3A1【Japonya Yerli Orijinal Ürünleri】)
 • 4088 TL - N11 (Razer Hammerhead True Wireless Pro RZ12-03440100-R3G1 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık)
 • 5410 TL - Amazon.com.tr (Razer Hammerhead HyperSpeed Çok Platformlu Kablosuz Oyun Kulaklıkları Xbox (Aktif Gürültü Önleme (ANC), Ortam Gürültüsü Önleyici (ENC) Çift Mikrofon) Siyah, RZ12-03820200-R3G1, Standart)
Tüm fiyatları göster

Bize neden güvenmelisiniz?

 • İncelemelerimizin mümkün olduğunca doğru ve tarafsız olduğundan emin olmak için büyük bir çaba sarfediyoruz.
 • Ücretli ürün yerleştirmesi veya sponsorlu içerik kabul etmiyoruz.
 • Sadece kendi tarafımızdan test edilmiş veya diğer saygın kaynaklar tarafından dikkatle incelenmiş ürünleri sıralıyoruz.
 • Okuyucularımızın alım kararlarını vermek için gerekli bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacımızdır.
 • Yazılarımızın alanında eğitim almış ya da uzman kişilerce yazılmasına dikkat ediyoruz.

Oyuncu kulaklığı almadan önce nelere dikkat etmeliyiz?

Oyuncu kulaklığı almadan önce nelere dikkat etmeliyiz?

Stereo mu, Surround mu?

Oyuncu kulaklığı seçerken, stereo ve surround ses özellikleri arasında tercih yapmak önemlidir. İhtiyaçlarınıza ve oyun tercihlerinize bağlı olarak hangi özelliğin sizin için daha uygun olduğunu belirleyebilirsiniz.

Surround ses, oyun kulaklıklarında farklı ses kanallarının kullanılarak sesin farklı açılardan duyulmasını sağlar. Özellikle FPS tarzı oyunlarda, silah seslerinin yönünü doğru bir şekilde algılamak önemlidir ve bu nedenle 7.1 Surround destekli kulaklıklar tercih edilebilir. Ancak stereo ses, yine farklı seslerin duyulmasını sağlar, ancak sürücü sayısı daha az olduğundan surround ses kadar etkili olmayabilir.

Bununla birlikte, birçok oyuncu memnuniyetle sanal surround teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, stereo kulaklıklarda bile sanal bir surround ses deneyimi sağlayarak negatif etkileri en aza indirir.

Sonuç olarak, eğer özel bir tercihiniz yoksa, güçlü baslara sahip iyi bir stereo kulaklık da ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Tercihiniz oyun türüne, kişisel zevklere ve bütçenize bağlı olacaktır.

Kablolu mu, Kablosuz mu?

Birçok oyuncu, kablosuz kulaklıkların kablolularla aynı seviyede olmadığını düşünmektedir. Her iki seçeneğin de kendi avantajları ve dezavantajları vardır.

Kablolu kulaklıkların en belirgin dezavantajı, kabloya sahip olmalarıdır. Kablolu bir kulaklık seçtiğinizde, kabloları çözme veya takılmadan kaynaklanan riskleri göze almanız gerekebilir. Ayrıca, kablolara sıvı dökme gibi durumlarda da dikkatli olmanız gerekmektedir.

Öte yandan, kablosuz kulaklıklar bu tür sorunlardan sizi kurtarır. Ancak, çoğu kablosuz kulaklık Bluetooth veya kablosuz ağlar aracılığıyla oyun platformlarına bağlanır. Bu nedenle, yönlendiricilerden, mobil cihazlardan ve hoparlörlerden bazı parazitler alabilirler.

İyi haber şu ki, üreticiler kablosuz cihazların teknik özelliklerini sürekli olarak iyileştirmektedir. Tanınmış markalar tarafından piyasaya sürülen her yeni kablosuz kulaklık, öncekilere kıyasla daha üstün özelliklere sahip olmaktadır.

Ancak dezavantaj olarak kablosuz kulaklıkların pille çalıştığını ve bu nedenle şarj gerektirdiğini unutmamak gerekir. Pilin bitmesiyle oyunun ortasında kalma riski bulunmaktadır. Bu tür bir durumu yaşamak istemeyeceğinizi anlıyoruz.

Sonuç olarak, kablolunun sağladığı güvenilirlik ve bağlantı kalitesi mi yoksa kablosuzun sunduğu hareket özgürlüğü ve pratiklik mi daha önemli olduğu tercihinize bağlıdır. Oyun deneyiminizi ve kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hangi tür kulaklığın sizin için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Mikrofonlu vs. Mikrofonsuz

Mikrofonlu vs. Mikrofonsuz

Çoğu oyun kulaklığı, çok yönlü veya tek yönlü olarak kendilerine bağlı boom mikrofon ile birlikte gelir.

Çoğu oyun şirketinin çok yönlü mikrofon eklemek için gerekli bir uğraşları yoktur, çünkü her yönden ses alma eğilimindedirler(Bu arkadaşlarınızla oyun oynarken, sağdan soldan sesler gelmesine sebep olur.) Öte yandan, tek yönlü mikrofonlarla gelen kulaklıklar, eksen dışı sesleri arkadaşlarına duyurmaz ve daha net ses üretme eğilimindedir.

Bazı oyuncular tek veya çift yönlü boom mikrofona sahip olmayı tercih etmiyor ve oyun oynarken rahatsız edici buluyor. Bu gibi durumlarda, gömleğinizin üzerinde sessizce duran klipsli veya yaka mikrofonu satın alabilirsiniz.

Sonuç olarak: Net ve dış sesleri de almayan bir mikrofon istiyorsanız, tek yönlü boom mikrofonlu kulaklıkları tercih edebilirsiniz.

Konfor ve Hafiflik

Oyuncu kulaklıklarının iyi bir seçim yaparken dikkate almanız gereken önemli bir faktör de konfor ve hafiflik faktörüdür. Kulaklığın hafif olması ve rahat bir şekilde kullanılabilmesi önemlidir. Bu nedenle kulaklık seçimi yaparken bu özelliklere özen göstermeniz gerekmektedir.

Bir oyuncu olarak, uzun saatler boyunca kulaklıkları kullanacağınızı düşünürsek, kulaklıkların ağırlığından dolayı baş ağrısı yaşamak istemezsiniz.

Kulaklığın konforu açısından, kafa bandının ve kulak kapaklarının kullanılan malzemelere dikkat etmeniz önemlidir. Deri kulak kapakları daha lüks bir his sunabilir, ancak uzun süre kullanıldığında terlemeye neden olabilir. Süngerimsi malzemeler ise bu sorunu yaşatmayabilir, ancak farklı sünger türleri olduğu için bu konuda iyi bir araştırma yapmanız gerekebilir.

Neyse ki, incelediğimiz kulaklıklar arasında rahatlığına güvendiğimiz seçenekler bulunmaktadır. Bu seçeneklerin konforlu ve hafif olduğunu söyleyebiliriz.

Ses Kalitesi

Ses Kalitesi

Oyuncu kulaklığı seçerken ses kalitesi önemli bir faktördür ve stereo ile surround ses arasında bir karşılaştırma yaparak hangisini tercih edeceğinizi bilmek, doğru ses deneyimini elde etmenize yardımcı olacaktır.

Ses kalitesi, oyuncular için önemlidir, çünkü bu onlara rakiplerini yenme şansını artırabilir. İyi bir ses kalitesiyle, oyuncu ayak sesleri gibi her türlü detayı duyabilir ve rakibin yönünü belirleyebilir. Oyundaki çevresel ses efektlerinin net ve doğru bir şekilde aktarılması, oyuncunun oyun deneyimini daha gerçekçi ve etkileyici hale getirebilir.

Stereo ses, sol ve sağ kanallardan gelen sesleri aktarırken, surround ses daha fazla hoparlör veya sürücü kullanarak farklı ses kanallarında daha geniş bir ses alanı yaratır. Bazı oyuncular, özellikle FPS gibi oyunlarda 7.1 surround ses sunan kulaklıkları tercih ederler, çünkü bu, oyun içindeki seslerin yönünü daha iyi belirlemelerine yardımcı olabilir. Ancak, stereo ses kalitesi yeterli olduğunda da iyi bir deneyim sunabilir.

Ses kalitesini değerlendirirken, kulaklıkların frekans tepkisi, ses detaylarındaki netlik, bas ve tiz performansı gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca, oyununuzu oynadığınız platformun (PC, konsol, mobil) ses çıkışı özelliklerini ve desteklediği ses formatlarını da dikkate almanız gerekmektedir.

Bütçe

Fiyat

Profesyonel bir oyuncu olmadığınız sürece, genellikle 2000TL ve altında bir fiyat aralığındaki kulaklıklar sizi memnun edebilir. Gerçekten profesyonel bir oyuncu değilseniz, kaliteli bir deneyim için 2000TL’den daha fazlasını harcamanızı önermiyoruz.

Eğer bütçeniz 500 TL’nin altındaysa, gereksiz yere kablosuz kulaklıkları tercih etmek yerine, aynı özelliklere sahip kablolulardan daha pahalı olan kablosuz kulaklıklardan kaçınmanızı öneririz.

Yine de bizler, bu inceleme yazımızda her bütçeye uygun en iyi kulakların incelemesini sizler için yaptık ve seçim yaparken size yardımcı olmaya çalıştık.

Kullandığınız Platform

Oyun platformunuz, oyun kulaklığı seçiminizi etkileyebilir. Bugün en yaygın kullanılan oyun platformları şunlardır:

 • Windows PC
 • Mac
 • Xbox One
 • PlayStation 4
 • Nintendo

Genel olarak, 3,5 mm bağlantıya sahip kulaklıklar tüm platformlarda çalışmalıdır. Ancak, bazı özellikler yazılıma bağlı olduğundan, belirli bir konsol belirli bir oyun kulaklığının tüm işlevlerini desteklemeyebilir.

Bu nedenle, oyun kulaklığı satın alırken kullanacağınız platformu dikkate almanız önemlidir. Kullandığınız platforma özel uyumluluk özelliklerine sahip olan kulaklıklar, oyun deneyiminizi optimize etmenize yardımcı olabilir. Üreticiler genellikle ürünlerinin hangi platformlarla uyumlu olduğunu belirtir, bu nedenle kulaklıkların özelliklerini ve uyumluluk durumunu kontrol etmek önemlidir.

Platformunuza uyumlu ve oyun deneyiminizi en iyi şekilde destekleyen bir kulaklık seçmek, oyun oynarken daha iyi bir performans ve kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Sonuç

Bu makalemizde, iyi oyuncu kulaklıklarını incelerken önemli ayrıntılara değindik. Ancak, hala aklınızda takılan veya tatmin olmadığınız konular varsa veya farklı kulaklıkları incelemek isterseniz, şu ana başlıklara odaklanmanızı öneririz: ses kalitesi ve rahatlık.

Ses kalitesi, oyuncular için önemli bir kriterdir, çünkü iyi bir ses kalitesi rakipleri yenme şansını artırabilir. Ayak sesleri gibi detayları duyabilmek ve rakibin yönünü tespit edebilmek önemlidir.

Rahatlık da uzun süre oyun oynayanlar için önemlidir. Kulaklığın hafif olması ve baş ağrısına veya rahatsızlığa neden olmaması gerekmektedir. Kulaklık malzemelerini ve tasarımını göz önünde bulundurarak rahatlığı değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca, günlük kullanım için de tercih edecekseniz, kablosuz kulaklıklara göz atmanız da faydalı olabilir.

Bu başlıklara önem vererek, ihtiyaçlarınıza uygun iyi bir kulaklık seçme olasılığınızı artırabilirsiniz. Unutmayın, herkesin tercihi farklı olabilir, bu nedenle kendi beklentilerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak en uygun kulaklığı seçmek önemlidir.

İçerik Güncelleme Kaydı


16/11/2023

 • Logitech G Pro X 7.1 Oyuncu Kulaklığı eklendi, Corsair Void RGB Elite Kablosuz Oyuncu Kulaklığı eklendi
 • Gamepower Magnus V2 Siyah stokta olmadığı için kaldırıldı

Yazar

 • Miraç Yılmaz
  Teknolojik ürün uzmanı

  Miraç Yılmaz, 2020 yılı Eylül ayında Tüketici Dergisi ailesine dahil olmuştur. Miraç, teknolojiye olan ilgisi sayesinde, teknolojik ürünleri yakından takip eder ve teknik verileri de baz alarak en ince ayrıntısına kadar inceler. Aynı zamanda bilgisayar ve yönetim bilişim sistemleri okuyan bir öğrencidir. Uzman olduğu bu alanda yazdığı incelemelerle okuyucularının teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olmasını ve doğru kararlar vermelerini sağlar.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bültene Katılın

  E-Posta adresinizi girerek mail listemize katılabilir, indirimleri, çekiliş haberlerini ve içerik güncellemelerini önceden görebilirsiniz.

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir