En İyi Türk Kahvesi Makinesi Hangisi: 14 Tavsiye ve İnceleme

Geleneklerimiz arasında asırlardır yerini koruyan Türk kahvesi ne tadından ne de manevi özelliklerinden hiçbir şey kaybetmeden bugünlere kadar gelmeyi başarmıştır. Kendine has aroması, dünyada telvesi ile içilen tek kahve olması ve özel sunumu ile Türk kahvesi kültürümüzün önemli bir miraslarından biridir. Türk kahvesi özel bir pişirme tekniği ile hazırlanır. Kahve ve su birlikte kaynatılır ve fincanlara doldurulur. İsteğe göre pişirmeden önce şeker ilavesi de yapılabilir. Yoğun kıvamlı bir görünümü ve aroması olan Türk kahvesini hazırlamak için en makbul olan yöntem kısık ateşte ağır ağır pişirmektir. Ancak teknolojinin son yıllarda daha da artması ile birlikte ateşte pişme lezzetini aratmayacak özelliğe sahip Türk kahvesi makineleri üretilmeye başlamıştır. Hem pratik kullanımları, hem şık tasarımları ile öne çıkan bu makineler bol köpüklü ve lezzetli kahveler hazırlamak için idealdir.

Sitemizde yer alan 'En İyi Ürünler' listeleri, e-ticaret sitelerinden topladığımız kullanıcı yorumları, oylar ve fiyat gibi kriterler ışığında oluşturulmaktadır. Bu ürün sıralamaları sürekli olarak güncellenir. Ayrıca, sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirmeniz durumunda, sizlere ekstra bir maliyet olmaksızın komisyon kazanabileceğimizi belirtmek isteriz. Bu dinamik ve şeffaf yaklaşım sayesinde, siz değerli okuyucularımıza en kaliteli ve güncel ürün seçeneklerini sunmayı hedeflemekteyiz. Daha fazla öğren

Türk Kahvesi Makinesi Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Türk Kahvesi Makinesi Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Türk kahvesi makinesi denildiği zaman piyasada onlarca model göze çarpar. Hepsinin de özellikleri ve fiyatları birbirinden farklıdır. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta basit bir model mi, daha kapsamlı bir model mi tercih etmek istediğinizdir. ”Bana sadece hızlı şekilde Türk kahvesi yapsın yeter” diyenlerdenseniz geleneksel cezve modeline sahip elektrikli makineler işinizi görecektir. Fiyat olarak da oldukça uygun olan bu modeller genelde kullanan kişiler tarafından beğenilir.

Bazı kişiler daha fazla özelliği bulunan ve şık tasarımı ile öne çıkan modellerden yana olmak isteyebilir. Bu durumda kahve makinesi için ayıracağınız bütçe biraz artacaktır. Bu tarz makineler genelde; otomatik kapanma özelliği, sesli ikaz sesi ve ışığı, taşma önleyici özellik, közde kahve ve normal kahve seçeneği gibi noktalar ile öne çıkar. Konforlu bir Türk kahvesi deneyimi için bu özellikler önemlidir. Ama bu tarz şeyleri çok önemsemiyorsanız fazla ücretler ödemenize gerek kalmadan ortalama bir Türk kahvesi makinesi satın alabilirsiniz.

En İyi Türk Kahvesi Makinesi Tavsiyeleri

Sizler için seçtiğimiz Türk kahvesi makinesi ürün incelemelerini okuyabilirsiniz. Ya da ürünlerin üzerine tıklayarak satın alabilirsiniz. Aradığınız kahve makinesinin aşağıda sıraladığımız seçenekler arasında olabileceğini umuyor ve keyifli okumalar diliyoruz.

#1

Grundig Türk Kahve Makinesi TCM 7610 R

★★★★★
★★★★★

Grundig Türk Kahve Makinesi TCM 7610 R 670 W güç ile çalışan bir cihazdır. Sesli uyarı sistemi bulunan ürün kahveniz hazır olduğunda size bilgi verir. Cezve malzemesi plastiktir ve ürünün ışıklı uyarı özelliği vardır. İçeriğinde ölçü kaşığı da bulunan Grundig Türk Kahve Makinesi TCM 7610 R pişmeyi algılama ve taşmayı önleyici özelliklerine sahiptir. Otomatik kapanma özelliği bulunmayan cihaz 3 fincana kadar kahve hazırlayabilme kapasitesine sahiptir.

Ürünü kullanan kişilerin en çok beğendiği nokta cezvesinin kolay yıkanabilir olması ve içine su kaçar endişesinin bulunmaması. Ayrıca bu makinede pişen kahvelerin lezzetinin çok iyi olması, köpüklü kahve yapması da beğenilen özellikleri arasında ve ürün tavsiye ediliyor. Şık tasarımı ve kalitesi ile göz dolduran Grundig Türk Kahve Makinesi TCM 7610 R fiyatına bakılacak olursa normal.

#2

Arzum Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi

★★★★★
★★★★★

Arzum OK0013-SY Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi 5 fincana kadar kahve pişirebilme özelliği sayesinde bir kaç cezve ile uğraşmaktan sizleri kurtarır. 400 W güç ile çalışan ürün otomatik olarak kapanma özelliğine de sahiptir. Sesli ikaz özelliği sayesinde kahvenizin hazır olduğunu size haber verir. 300 ml kapasiteye sahip olan Arzum OK0013-SY Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesinde su seviye göstergesi yoktur. Taşma önleyici sistem ve emniyet sistemi bulunur.

Kullanan kişiler ise hem hızlı kahve hazırlaması hem köpüğünün bol olması ve lezzetli kahve sunmasından yana bu üründen oldukça memnun. Fiyat olarak biraz pahalı.

Arzum Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi Fiyat Listesi

 • 859 TL - A101 (Arzum Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi Siyah)
 • 1499 TL - N11 (Arzum OK0013-XS Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi)
 • 1499 TL - N11 (Arzum Okka Minio Jet Türk Kahve Makinesi)
 • 2249 TL - N11 (Arzum Okka Minio Jet OK0014-N 400-480W 5 Fincan Kapasiteli Türk K)
Tüm fiyatları göster
#3

Arçelik K-3300 Mini Telve Türk Kahve Makinesi

★★★★★
★★★★★

Arçelik K-3300 Mini Telve Türk Kahve Makinesi 670 w güç ile çalışan bir üründür. Işıklı uyarı sistemi ile kolay bir kullanıma sahip olan cihaz ölçü kaşığı da içerir. Pişmeyi algılama özelliği bulunan ürün aynı zamanda taşmayı da önleyici sisteme sahiptir. Tek tuşla kontrol edilebilen cihaz 3 fincana kadar kahve hazırlayabilme imkanı sunar.

Metal bir materyalden üretilmiş olan Arçelik K-3300 Mini Telve Türk Kahve Makinesini tercih edenlerin yorumlarına baktığımızda ürünün fazla yer kaplamaması yoğun ve bol köpüklü kahve pişirmesinden dolayı oldukça memnunlar. Fiyatı biraz fazla gibi dursa da performansına göre normal.

Arçelik K-3300 Mini Telve Türk Kahve Makinesi Fiyat Listesi

 • 1950 TL - N11 (Arçelik K 3300 B Mini Telve Türk Kahve Makinesi)
 • 1956 TL - N11 (Arçelik K 3300 Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi)
Tüm fiyatları göster
#4

Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi

★★★★★
★★★★★

Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi 480 w güç ile çalışan bir üründür. 4 fincana kadar kahve hazırlayabilme kapasitesi bulunan ürünün rezidansı paslanmaz çeliktir. Emniyet sistemi bulunan cihaz hem sağ hem de sol el ile kullanım için uygun şekilde tasarlanmıştır. Ağır ateşte pişirme lezzeti ile kahve hazırlayan ürün yıkanabilir cezvesi sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Sesli uyarı sistemi kahveniz hazır olduğunda sizi harekete geçirir. 500 ml su kapasitesi bulunan ürün taşma emniyetine sahiptir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sunar.

Binlerce kişinin tercih ettiği Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi 30 saniye gibi kısa bir sürede kahve hazırlayabiliyor. Hem lezzetli ve kıvamlı hem de köpüklü kahve içmek isteyenlerin tavsiye ettiği bir ürün olan Arzum OK004 Okka Minio Türk kahvesi makinesinin fiyatı da uygun.

Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi Fiyat Listesi

 • 999 TL - N11 (Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahve Makinesi)
 • 1251 TL - N11 (ARZUM OK004-T OKKA MİNİO TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ - TOPRAK)
 • 1690 TL - N11 (Arzum OK004-O Okka Minio Türk Kahve Makinası)
Tüm fiyatları göster
#5

Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi

★★★★★
★★★★★

Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi 535 w çalışma gücüne sahiptir ve otomatik ısı ayarı sayesinde kahveyi en doğru ısıda ve bol köpüklü şekilde hazırlamayı sağlar. Taşma önleyici sistemi bulunan cihaz ledli çalıştırma düğmesine sahiptir. Plastik cezve kolaylıkla yerinden çıkıp temizlenebilir. Susuz kullanılamama özelliği bulunan ürün otomatik şekilde kapanan bir şekilde üretilmiştir. 5 fincana kadar kahve hazırlayabilme imkanı sunan ürünün yanında ölçü kaşığı da vardır.

Ürünü kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda bol köpüklü kahve yapması, çiğ tadı bırakmaması ve kolay temizlenebilir olmasından dolayı beğeniliyor. Bu makine ile yapılan kahvelerin köpüğünü yetersiz bulanlar da var. Fiyatı ise normal.

Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi Fiyat Listesi

 • 1299 TL - N11 (Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi Iconic Beige)
 • 1299 TL - N11 (Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi Kırmızı)
 • 1478 TL - N11 (Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi)
 • 1495 TL - N11 (Karaca Hatır Hüp Türk Kahve Makinesi Krem)
 • 2600 TL - N11 (Karaca Hatır Hüp Düet Aroma Türk Kahve Makinesi 10 Fincan Kapasiteli)
Tüm fiyatları göster
#6

King K 605 Kısmet Otomatik Kahve Makinesi

★★★★★
★★★★★

King K 605 Kısmet Otomatik Kahve Makinesi tek seferde 4 fincana kadar kahve hazırlayabilen bir cihazdır. İki pişirme seçeneğine sahip olan cihaz normal ve közde pişirme ayarları ile kahve hazırlar. Özel pişirme ısısı ve köpüklü kahve yapabilme özelliği ile ön planda olan ürün taşmayı önleyici özelliğe de sahiptir. 10 saniye boyunca kullanılmadığında otomatik olarak kapanan ürün sağ ve sol el ile kullanım için uygundur. Cezve ağzı damlama önleyici şekilde tasarlanmıştır. Plastik materyalden üretilmiş olan cihaz 500 ml kapasiteye sahiptir ve sesli ikaz özelliği bulunur.

Ürünü satın alanlar en çok közde kahve modundan memnun kalmış durumda. Bol köpüklü ve enfes kahveler içmek isteyenler için oldukça şık ve kullanışlı olan bu ürün fiyat olarak da uygun.

King K 605 Kısmet Otomatik Kahve Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#7

Sinbo SCM-2957 Elektrikli Cezve Kahve Makinesi

★★★★★
★★★★★

Sinbo SCM-2957 Elektrikli Cezve Kahve Makinesi Inox paslanmaz çelik gövdesi ile kaliteli bir görünüme sahiptir. 5 fincana kadar Türk kahvesi hazırlama kapasitesinde olan bu ürün kalabalık ortamlarda bile cezve ile uğraşarak uzun süre beklemenize engel olur. Cezve 360° dönebilen yapıdadır ve kolaylıkla yerinden kaldırılarak kahve fincanlara dağıtılır. Kireçlenme konusunda korunaklı olan ve rezidans içeren, paslanmaz çelik gövdesi suda yıkanabilir. Güvenlik konusunda da kullanıcılarının yanında olan Sinbo SCM-2957 Elektrikli Cezve Kahve Makinesi çift güvenlik sistemi sayesinde açık unutulma durumunda sıcaklık 135°C’ye ulaşırsa termostat, 156°C’ye ulaştırsa termik sigorta devreye girer. Eğer güç düğmesi açık durumdaysa kendiliğinden kapanır ve güvenlik sağlanır. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan Türk kahvesi özelliğini elde etmeyi hedefleyen ve kullanıcılarına bol köpüklü kahveler sunan bu ürünün fiyatı oldukça uygun. 1000 w güç ile çalışan ürün 0.4 lt kapasiteye sahiptir.

Kullanan kişiler ise bu makinenin lezzetli Türk kahvesi pişirdiğini, kullanımının pratik olduğunu ve hiçbir problem yaşamadıklarını söylüyor. Pahalı markalara çok para vermenin gereksiz olduğunu söyleyen de çok fazla.

Sinbo SCM-2957 Elektrikli Cezve Kahve Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#8

Homend Pottoman 1830H

★★★★★
★★★★★

Homend Pottoman 1830H Bulut Kremi Türk Kahve Makinesi, köpüklü kahve sevenler için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu makine, özel ısı dengesi sayesinde kahveyi yakmadan köz tadında pişirerek lezzetli bir köpük oluşturur. Makinenin geniş haznesi, 4-5 fincan Türk kahvesi pişirmek için yeterli kapasiteye sahiptir. Akıllı sensörleriyle haznedeki miktarı algılar ve taşmayı önler, böylece temizlikle ilgili herhangi bir sorun oluşmaz. Ayrıca, hazneyi çıkardığınızda makine otomatik olarak kapanır, böylece siz sadece kahvenizi yudumlamakla meşgul olursunuz.

Homend markasına güvenen bir kullanıcı olarak, bu makinenin sağlam ve dayanıklı olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca, ürünün özel ısı dengesi sayesinde lezzetli bir köpük oluşturduğunu da belirtmek isterim. Makine kullanımı kolaydır ve temizliği de oldukça basittir. Ancak, bazı kullanıcılar bu makinede kahvenin acımsı bir tat verdiğini söylemişlerdir. Bununla birlikte, ürünün şık tasarımı ve geniş kapasitesi gibi diğer özellikleri dikkate alındığında, Homend Pottoman 1830H Bulut Kremi Türk Kahve Makinesi, köpüklü kahve sevenler için iyi bir seçenek olabilir.

Homend Pottoman 1830H Fiyat Listesi

 • 1049 TL - N11 (Homend Pottoman 1830H Bulut Kremi Türk Kahve Makinesi)
Tüm fiyatları göster
#9

Fakir Kaave Türk Kahve Makinesi

★★★★★
★★★★★

Fakir Kaave Türk kahve makinesi 735 w güç ile çalışır ve 4 fincana kadar kahve hazırlama kapasitesine sahiptir. Taşma emniyeti bulunan ürün sesli ikaz sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğunda sizi uyarır. Emniyetli kullanımı ile pratiklik ve güven veren ürün ölçü kaşığı içerir. Pişirme sensörü lezzetli kahve deneyimlemenizi sağlar. Otomatik kapanma özelliği de bulunan ürün haznedeki kahvenin taşmasına engel olur. Ayrıca pişirme yuvası aydınlatmalı olduğu için kahveniz pişerken hoş bir görsellik ortaya çıkar.

500 ml su kapasitesi bulunan bu ürünü tercih eden kişilerin yorumlarını incelediğimizde kahveyi sıcak sunması, bol köpüklü yapması ve görünümünün şık olması açısısndan oldukça beğeniliyor. Kullananların çoğu en iyi Türk kahvesi makinesinin bu ürün olduğunu söylüyor ve fiyatı da uygun.

Fakir Kaave Türk Kahve Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#10

Korkmaz Kahvekolik Otomatik Kahve Makinesi

★★★★★
★★★★★

Korkmaz Kahvekolik Rosegold Krom Otomatik Kahve Makinesi A860-06 400 W güç ile çalışan bir üründür. 4 fincan kapasiteye kadar kahve pişrme özelliğine sahip olan ürün otomatik olarak kapanır. Paslanmaz çelik cezveye sahip olan ürün sıcaklık algılayıcı özelliktedir ve taşma önleyici sensörlere sahiptir. Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ürünün kusursuz bir performansa sahip olduğunu görüyoruz. Ölçeği ile birlikte satılan KORKMAZ Kahvekolik Rosegold Krom Otomatik Kahve Makinesi tek fincan için de 4 fincan için de bol köpüklü kahve hazırlayabiliyor.

Tasarımının şıklığı ile de ön planda olan ürün tavsiye edilmiş ve kullanıcılarından tam not almış. Fiyatı ise performansına göre gayet normal.

Korkmaz Kahvekolik Otomatik Kahve Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#11

Vestel Sade R910 Türk Kahvesi Makinesi

★★★★★
★★★★★

Vestel Sade R910 Türk Kahvesi Makinesi 600 W güç ile çalışan, 4 fincan kapasiteye sahip olan bir cihazdır. 1300 ml su haznesi kapasitesine sahip olan bu kahve makinesi ışıklı uyarı sistemi sayesinde pratik bir kullanım sunar. Ağır pişirme özelliği bulunan bu cihaz ile lezzetli kahveler hazırlayabilirsiniz. Taşmayı önleyici teknolojiye sahip olan Vestel Sade R910 Türk Kahvesi Makinesi otomatik su miktarı belirleme ve pişim algılama sistemi ile donatılmıştır. Düşük su seviyesi göstergesine sahip olan bu Türk kahvesi makinesi otomatik su alımı özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunar. Yağmurlama teknolojisi ile çalışan cihaz mükemmel lezzette kahveler pişirmenizi sağlar. Çıkarılabilir su haznesi sayesinde rahat bir kullanım sunar. Rose ve siyah rengin birleşimi ile tasarlanmış olan cihaz şık görünümü ile de mutfağınıza zenginlik katar.

Vestel Sade R910 Türk Kahvesi Makinesi kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ürünün şıklığından ve pişirme süresinden memnun kaldıklarını gözlemledik. Ancak köpük yapma konusunda biraz eksik kalıyor gibi. Fiyatı biraz yüksek.

Vestel Sade R910 Türk Kahvesi Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#12

Kiwi Kcm 7512 Türk Kahvesi Makinesi

★★★★★
★★★★★

Kiwi Kcm 7512 Türk Kahvesi Makinesi 4400 w güç ile çalışan bir üründür. 6 fincana kadar kahve hazırlayabilme kapasitesi bulunan ürünün sesli ikaz özelliği bulunmaz. Basit ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkan ürün 400 ml kapasiteye sahiptir. Su seviyesi göstergesi bulunmaz ve taşma emniyeti de yoktur.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda üründen memnun olanların çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Çok uygun bir fiyatı olan Kiwi Kcm 7512 Türk Kahvesi Makinesi köpüklü kahveler hazırlama konusunda iyi ve geniş olduğu için 7 fincan kahve bile hazırlayabiliyor. Ayrıca geleneksel görüntüden yana olanlar için de ideal.

Kiwi Kcm 7512 Türk Kahvesi Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#13

Sinbo SCM-2928 Elektrikli Türk Kahvesi Makinesi

★★★★★
★★★★★

Sinbo SCM-2928 Elektrikli Türk Kahvesi Makinesi 1000 w güç ile çalışan bir cihazdır. 4 fincanlık kapasiteye sahip olan ürünün aşırı ısınma emniyeti bulunur. Susuz çalışmama özelliğine de sahip olan ürün az yer kaplaması ve pratik kullanımı ile öne çıkar. Plastik malzeme ile üretilmiş olup kaliteli bir tasarıma sahiptir. İç haznesi paslanmaz çeliktir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Taşmayı önleyici emniyet sistemi bulunan ürünün dış gövdesi leke tutmaz ve pratik şekilde temizlenebilir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda genel olarak beğenildiğini görüyoruz. Çok uygun bir fiyatı olan Sinbo SCM-2928 Elektrikli Türk Kahvesi Makinesi tek parça olduğu için yıkanırken biraz zorluk yaratsa da lezzetli kahveler hazırlama konusunda başarılı ve yeterli performansa sahip.

Sinbo SCM-2928 Elektrikli Türk Kahvesi Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#14

Homend Pottoman 1840H Türk Kahve Makinesi

★★★★★
★★★★★

Homend Pottoman 1840H Türk Kahve Makinesi, Türk kahvesi tutkunlarına yönelik tasarlanmış bir üründür. Bu makine, kullanıcı yorumlarına göre, kahve yapımını adeta bir sanata dönüştürüyor; kahveyi ne çok yanık ne de az pişmiş, tam istenen kıvamda ve köz aromasıyla sunuyor. Geniş fincan kapasitesi ve akıllı sensör özellikleri ile taşma gibi sorunlar ortadan kalkarken, otomatik kapanma fonksiyonu da güvenliği ön planda tuttuğunu gösteriyor.

Fincan kapasitesi konusunda bazı kafa karışıklıkları mevcut. Ürün özelliklerinde 5 fincanlık yazmasına rağmen aslında 4 fincan kapasitesine sahip bir ürün - kullanım kılavuzunda da 4 kişilik olduğu belirtiliyor. Bu yüzden 5 kişi için bir türk kahvesi makinesi arıyorsanız bu ürün size göre olmayabilir. Yine de genel kullanan kişiker makinenin kullanım kolaylığı, malzeme kalitesi ve estetik tasarımından yana oldukça pozitif yorumlar bırakmış. Homend Pottoman'ın sunduğu fiyat-performans dengesi, birçok kahve severin bu makineyi tercih etme nedenlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Homend Pottoman 1840H Türk Kahve Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster

Bize neden güvenmelisiniz?

 • İncelemelerimizin mümkün olduğunca doğru ve tarafsız olduğundan emin olmak için büyük bir çaba sarfediyoruz.
 • Ücretli ürün yerleştirmesi veya sponsorlu içerik kabul etmiyoruz.
 • Sadece kendi tarafımızdan test edilmiş veya diğer saygın kaynaklar tarafından dikkatle incelenmiş ürünleri sıralıyoruz.
 • Okuyucularımızın alım kararlarını vermek için gerekli bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacımızdır.
 • Yazılarımızın alanında eğitim almış ya da uzman kişilerce yazılmasına dikkat ediyoruz.

 Türk kahvesi makinesi tavsiye

Sıkça Sorulan Sorular

Türk kahvesi makineleri ne kadar sürede kahve yaparlar?

Türk kahvesi makineleri genellikle ortalama 2-5 dakika arasında kahve yaparlar. Ancak, bazı modeller daha hızlı veya daha yavaş olabilir.

Makineler kaç fincan kahve yapabilir?

Makinelerin fincan kapasitesi modelden modele değişmekle birlikte, genellikle 2 ila 10 fincan arasında değişebilir.

Türk kahvesi makinelerin watt gücü nedir?

Makinelerin watt gücü modelden modele değişmekle birlikte, genellikle 800 ila 1200 watt arasında değişebilir.

Makineler otomatik kapanma özelliğine sahip midir?

Bazı Türk kahvesi makineleri otomatik kapanma özelliğine sahip olabilir, ancak bu özellik tüm modellerde bulunmayabilir.

Hangi özellikler, kullanımı daha kolay hale getirir?

Kullanımı daha kolay hale getiren bazı özellikler şunlardır: ayarlanabilir öğütme seviyeleri, su seviyesi göstergesi, basit bir dokunmatik ekran veya düğmeler, kolay temizlenebilir parçalar ve taşma önleyici bir tasarım.

Türk kahvesi makineleri gürültülü mü çalışır?

Türk kahvesi makineleri diğer kahve makinelerine göre daha sessiz çalışır, ancak bazı modeller daha yüksek bir ses seviyesine sahip olabilir.

Turk Kahvesi Cekirdegi

Sonuç

“Kahve severim ama Türk kahvesi bir başka oluyor” diyenler… Bu yazımızda sizler için en çok tercih edilen ve öne çıkan Türk kahvesi makinesi modellerini ele aldık. İncelediğimiz ürünlerin birbirinden farklı özellikleri ve fiyatları, size seçim yapmanız konusunda yardımcı olabilir. Türk kahvesi makinesi belki de yoğun tempolu günlerde en büyük destekçiniz olacak. Böylece kalabalık misafirleri kafaya takmanıza gerek kalmayacak. Hatta köz lezzetini evinize getirecek ve her yudumda keyfini çıkarabileceksiniz. Kahvenizin daha köpüklü ve lezzetli olmasını isterseniz soğuk su kullanın. Bizden söylemesi:)

İçerik Güncelleme Kaydı


04/11/2023

 • Homend Pottoman 1840H eklendi
 • Homend Pottoman Milk In 1874H stoklarda olmadığı için kaldırıldı
 • SCHAFER Coffee Trend ve Avox Kafija düşük müşteri memnuniyeti sebebiyle kaldırıldı

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bültene Katılın

  E-Posta adresinizi girerek mail listemize katılabilir, indirimleri, çekiliş haberlerini ve içerik güncellemelerini önceden görebilirsiniz.

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir