Tüketici dergisi logosu
Emsan Bella Gusto Stand Mixer İncelemesi resmi

Emsan Bella Gusto Stand Mixer İncelemesi

Emsan Bella Gusto Stand Mikser, uygun fiyatı ve kompakt tasarımı ile dikkat çeken bir hamur yoğurma makinesidir. 3 renk seçeneği sunar ve ABS plastikten oluşan kasası sağlam ve kalitelidir. Tabanında vantuz sistemi bulunur ve güçlü motoru sayesinde ses ve sarsıntı rahatsız edici değildir. Fiyat-performans oranı iyi olan bu makine, sert hamurları da yoğurabildiği için bütçe dostu bir tercih olabilir. Tek sorunu, hamur miktarı arttıkça motorunun zorlanmasıdır.

Artılar

  • Fiyat/Performans ürünü olması

Eksiler

  • Hamur miktarı arttıkça makinenin zorlanması
Hilal Sarıyar tarafından tarihinde incelendi

Emsan hamur yoğurma makinesi, kompakt tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken bir makinedir. Tam bir fiyat - performans ürünü olan bu hamur yoğurma makinesi ile dilediğiniz hamur işi tariflerini deneyebilirsiniz. 3 renk seçeneği ile karşımıza çıkan Emsan Bella Gusto Stand Mikser şık detaylarıyla öne çıkıyor. ABS plastik malzemeden oluşan kasasına rağmen oldukça kaliteli ve sağlam bir görüntüye sahip. Taban kısmında bulunan vantuz sistemi ise zemini sıkı şekilde kavramasına olanak sunuyor. Güçlü motor gücü ile çalışan ve plastik gövdeye sahip olan bu makinenin çıkardığı ses ve sarsıntı ise rahatsız edici değil. Pratik kullanımı ile ön plana çıkan Emsan Bella Gusto Stand Mikser mutfağınızdaki en iyi yardımcılarınızdan biri olmaya aday!

  • Motor gücü: 1300w
  • Kapasite: 5 l
  • Malzeme: Paslanmaz çelik

Güçlü Motor

Emsan Bella Gusto Stand Mikser 1300W güçlü bir motora sahiptir. Birçok pahalı hamur yoğurma makinesine muadil olabilecek bir motora sahip olan bu ürün farklı kıvamdaki karışımların ideal şekilde yoğurulması için yeterli bir performansa sahiptir. Ekmek, mantı hamurlarını bile yoğuran ve homojen bir hale getiren bu alet bir hamur yoğurma makinesinde olması gereken kapasiteye sahiptir.

Geniş Karıştırma Haznesi

Emsan Bella Gusto Stand Mikser 5 L'lik hamur karıştırma haznesi ile kalabalık aileler için bile kullanıma uygundur. Paslanmaz çelik materyalden üretilmiş olan hamur kabı minimal bir görünüme sahiptir. Hamur yoğurma kabı oturtulduğu yerden tek hareketle çevirilerek pratik şekilde çıkartılabilir. Sıçrama önleyici kapağı sayesinde çalışma sırasında etrafa un ya da farklı malzemeler sıçramaz.

6 Kademeli Hız Ayarı

Emsan Hamur Makinesi Hiz Ayari

Emsan Bella Gusto Stand Mikser 6 kademeli hız ayarı ile çalışan bir makinedir. Ayrıca pulse ayarı sayesinde yavaş karıştırma hızından direkt olarak hızlı moda geçiş yapılabilir. Farklı hız kademelerine sahip olması değişik formda hamurların istenilen kıvama getirilmesi için önemlidir.

3 Farklı Aparat

Emsan Hamur Yoğurma Makinesi Karistirma Aparati 1

Emsan Bella Gusto Stand Mikser alüminyum malzemeden üretilmiş 3 farklı aparatı bünyesinde bulundurur. Hamur kancası ile katı kıvamdaki hamurların istenilen kıvamda hazırlanması mümkündür. Karıştırma aparatı sayesinde kek, krep, pancake hamuru gibi daha akışkan karışımlar hazırlanabilir. Balon çırpıcı ise krema, yumurta beyazı, kremşanti gibi malzemelerin hazırlanması için tasarlanmıştır. Aparatların değiştirilmesi son derece pratiktir. Makinenin üzerinde yer alan düğmeye basıldığında gövde geri yatırılır ve aparat tek hareket ile çevirilerek yerinden çıkartılır. İsteğe göre farklı bir aparatın takılması da aynı şekilde pratik olmaktadır. Gövde düğmeye basılarak yeniden eski konumuna getirilebilir.

Emsan Hamur Yoğurma Makinesi Yorumları

Emsan Bella Gusto Stand Mikser E-ticaret sitelerinde 4,3 olarak puanlanan bir ürün. Genel olarak oldukça beğenilen ve uygun fiyatına rağmen iyi bir iş çıkaran Emsan Bella Gusto Stand Mikser güçlü bir motora sahip olmasından dolayı tercih ediliyor. Dış kasa plastik materyalden üretilmiş olsa da yoğurma konusundaki başarısı pek çok pahalı marka ile aynı diyebiliriz. Kullanan kişiler bu makineyi "fiyat-performans ürünü" şeklinde yorumluyor. Motor gücüne göre rahatsız edici bir sesi de olmayan Emsan Bella Gusto Stand Mikser ile çiğ köfte, tereyağı gibi yiyecekleri deneyenler sonuçtan memnun kalmış durumda. Poğaça, kurabiye ya da mantı ve ekmek gibi sert hamurları yoğurma noktasında da başarılı olan bu makine kısıtlı bütçeye sahip olanlar için gayet tercih edilebilir bir ürün.

Diğer hamur yoğurma makinesi incelemelerimizi görmek için tıklayın.

İlgili Tavsiyeler

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yazar Hakkında

hilal profil resmi

Hilal Sarıyar

Radyo ve televizyon programcısı

Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.