En İyi Kirpik Kıvırıcı Önerileri (2023)

Etkileyici ve anlamlı bakışlara sahip olmayı her kadın hayal eder. Bakışlardaki etkiyi arttıran en önemli detaylardan biri de hiç şüphesiz kirpiklerdir. Hacimli, kalkık, uzun ve kıvrık kirpikler bakışların daha da büyüleyici olmasını sağlar. Doğuştan uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olan kişiler oldukça şanslıdır. Ancak kısa ve düz kirpiklere sahip olanlar için bu durum oldukça can sıkıcı olabilir. Çünkü bu tarz kirpiklere maskara uygulamak bile bir hayli zordur. Kirpik kıvırıcılar tam da bu noktada kadınların kurtarıcısı olan minik aletlerdir. Saniyeler içinde kirpiklerinizi doğal şekilde kıvıran ve hacimli hale getiren en iyi kirpik kıvırıcılar sayesinde maskara kullanmanıza gerek bile kalmayabilir.

Sitemizde yer alan 'En İyi Ürünler' listeleri, e-ticaret sitelerinden topladığımız kullanıcı yorumları, oylar ve fiyat gibi kriterler ışığında oluşturulmaktadır. Bu ürün sıralamaları sürekli olarak güncellenir. Ayrıca, sitemizde yer alan ürün bağlantıları üzerinden bir satın alma gerçekleştirmeniz durumunda, sizlere ekstra bir maliyet olmaksızın komisyon kazanabileceğimizi belirtmek isteriz. Bu dinamik ve şeffaf yaklaşım sayesinde, siz değerli okuyucularımıza en kaliteli ve güncel ürün seçeneklerini sunmayı hedeflemekteyiz. Daha fazla öğren

En iyi Kirpik Kivirici 4

Kirpik Kıvırıcı Nedir, Ne İşe Yarar?

Kirpik kıvırıcı aletler; ufak, ergonomik ve basit bir mekanizmaya sahip olan güzellik aletleridir. Bu aletlerin temel mantığı; kirpikleri arasında sıkıştırarak kaldırmak ve kıvrık bir görünüm vermektir. Genellikle metal bir materyalden üretilen kirpik kıvırıcılar görünüm itibari ile makası andırmaktadır. Kirpik kıvırıcının çalışma mekanizmasında hareket etmesini kolaylaştıran yaylı bir sistem bulunur. Kullanan kişi aleti parmakları ile hareket ettirdiğinde yaylar harekete geçer ve kirpik kıvırıcı alet açılıp kapanır. İki adet kıskaçtan oluşan kirpik kıvırıcıların kirpiklere denk gelen kısımlarında silikon, plastik gibi malzemelerden yapılmış pedler yer alır. Bu pedlerin amacı kirpiklerin zarar görmesinin önüne geçmek ve kaymalarını önleyerek sabitlenmelerini sağlamaktır. Yumuşak dokunuşları sayesinde kirpiklerin dökülmesi ya da kırılması önlenmektedir.

Geleneksel olan kirpik kıvırıcı ürünler dışında elektrikle çalışan ve kirpik maşası olarak adlandırılan ürünler de mevcuttur. Ancak biz bu yazımızda klasik, metal ve en bilindik olan geleneksel kirpik kıvırıcı aletlere değineceğiz.

Kirpik kıvırıcı uygulamasından sonra isterseniz maskara kullanabilir ya da doğal ve kalkık olan kirpiklerinizin keyfini makyajsız da çıkarabilirsiniz. Makyaj yapmak istemediğinizde kirpik kıvırıcı kullanarak günü kurtarmanız mümkündür.

En Iyi Kirpik Kivirici 3

En İyi Kirpik Kıvırıcı Tavsiyeleri

Kirpiklerinizi mükemmel bir görünüme kavuşturmayı hedefleyen kirpik kıvırıcı ürünleri sizler için derledik. En fazla tercih edilen ve popüler olan kirpik kıvırıcılar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Seçtiğimiz ürünler, kullanıcı yorumları dikkate alınarak incelenmiştir. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz kirpik kıvırıcı ürünlerin incelemelerine göz atabilir ya da kolaylıkla satın alabilirsiniz.

#1

KIKO Kirpik Kıvırıcı

★★★★★
★★★★★

KIKO Kirpik Kıvırıcı, kullanıcılar arasında etkili ve uzun ömürlü bir ürün olarak tanınıyor. Bu profesyonel çelik kirpik kıvırıcının en büyük avantajlarından biri, her tür göze ve kirpiğe mükemmel şekilde uyum sağlayabilmesi. Yumuşak silikon yastık, kirpiklere nazik bir şekilde dokunurken, ergonomik tutma yeri ise kullanımını oldukça kolaylaştırıyor. Ayrıca, pakete eklenen yedek yastık, ürünün ömrünü uzatan bir diğer özellik olarak dikkat çekiyor.

Bu ürün kirpikleri etkili bir şekilde kıvırıyor ve maskara kullanmadan bile güzel bir uzunluk ve kıvrım sağlayabiliyor. Özellikle, kirpik diplerinde ağrı yapmadan kullanılabilmesi, bu kirpik kıvırıcısını diğerlerinden ayrılan önemli bir özellik. Uzun yıllar kullanıma uygun olması ve lastiğinin değiştirilebilir olması da, fiyat-performans açısından kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ancak, bazı kullanıcılar tasarımında küçük bir sıkıntı olduğunu belirtiyor. Makasın iç kısmının lastiğe tam oturmaması nedeniyle bazı durumlarda acıtma ve kirpik düşmesi sorunları yaşandığı ifade ediliyor. Bu sorunun, biraz güç uygulayarak düzeltilmesi mümkün olsa da, ilk etapta kullanıcılara rahatsızlık verebiliyor. Genel olarak, KIKO Kirpik Kıvırıcı, kullanım kolaylığı ve etkili kıvırma performansıyla, birkaç küçük tasarım sorunu dışında, kullanıcıların memnuniyetini kazanan bir üründür.

KIKO Kirpik Kıvırıcı Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#2

Avon Kirpik Kıvırma Aleti

★★★★★
★★★★★

Avon Kirpik Kıvırma Aleti kirpiklerin olduğundan daha kıvrık ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar. Uygun bir fiyata sahip olan bu kirpik kıvırıcı kullananlar tarafından beğeniliyor. Bu fiyata salınabilecek en iyi kirpik kıvırıcı olduğunu söyleyenler de var. Özellikle kirpikleri uzun olan kişilerde çok daha iyi bir performans ortaya çıkaran Avon Kirpik Kıvırma Aleti kırılma ya da kopma gibi durumlara neden olmuyor. Kirpik diplerinden itibaren sıkıştırılsa bile herhangi bir acıya neden olmayan Avon Kirpik Kıvırma Aleti tam bir fiyat-performans ürünü diyebiliriz.

Avon Kirpik Kıvırma Aleti Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#3

Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi

★★★★★
★★★★★

Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi kirpiklerin ideal şekilde kıvrılması ve uzun süre kalıcı olması için üretilmiştir. Uygun bir fiyata sahip olan bu ürünü kullananlar oldukça memnun kaldıklarını söylüyor. Özellikle de iri gözlere sahip olanlar için kurtarıcı olan Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi kirpikleri kırmadan kıvırması ve kaliteli olması açısından beğenilmiş durumda.

Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#4

Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı

★★★★★
★★★★★

Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı tüm göz şekilleri için ideal şekilde üretilmiş olan bir üründür. Yuvarlak silikon pedi sayesinde kirpiklerin doğal şekilde kıvrılması mümkündür. Yüksek bir fiyat ile karşımıza çıkan Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı en iyi kirpik kıvırıcılardan biri. Tüm dünyada oldukça popüler olan bu ürün kullananlar tarafından “vay be” dedirten cinsten. Pratik kullanımı, kalitesi, kirpikleri kıvırma konusundaki başarısı ile oldukça başarılı diyebiliriz. Kullanan kişiler iri ve yuvarlak gözlere sahip olan kişiler için çok uygun olmadığını söylüyor. Paketinden yedek lastiği ile çıkan Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı genel olarak fiyatının hakkını veren bir Japon tasarımı.

Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#5

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı

★★★★★
★★★★★

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı kirpikleri nazik şekilde kıvıran bir alettir. Silikounun yumuşak olması sayesinde kirpikler kırılmadan kıvrılır. Uygun fiyatıyla karşımıza çıkan Golden Rose Kirpik Kıvırıcı kullanan kişiler tarafından da beğeniliyor. Fiyatına göre oldukça iyi bir performansı olan bu kıvırıcı kirpiklerde kırılma yapmıyor. Paketinden yedek lastikle çıkması ve kalıcılık sağlaması da ürünün beğenilen özellikleri arasında diyebiliriz.

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#6

Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı

★★★★★
★★★★★

Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı kirpiklerin hızlı şekilde kıvrılmasını sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. 3 katlı silikon dizilimi bulunan ürünün en önemli özelliği tek seferde 3 kez uygulama yapılmış gibi kıvırma sağlayabilmesidir. Kirpiklere zarar vermeden, yumuşak dokunuşlar uygulayan Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı yedek silikonu ile birlikte satılır.

Ürünü kullananların yorumlarını incelediğimizde hem çok memnun kalanların, hem de fazla bir etkisini göremeyenlerin olduğunu gördük. Genellikle influencer olanların övdüğü ve tavsiye ettiği bir ürün gibi görünüyor. Ürününden memnun kalanlar C şeklinde kirpiklere kavuştuklarını söylüyor. Sıradan bir kirpik kıvırıcıdan çok da farkı olmadığını söyleyenler de var. Olumsuz yorumlara bakacak olursak, kirpikleri tam anlamıyla kavramadığını ya da kullanım sırasında elmacık kemiklerine çarptığını görüyoruz.

#7

Promani Kirpik Kıvırma Makası

★★★★★
★★★★★

Promani Kirpik Kıvırma Makası hacimli ve daha kıvrık kirpiklere sahip olmanızı sağlayan bir üründür. Çok uygun bir fiyatı bulunan bu kirpik kıvırıcı çoğunluk tarafından beğeniliyor. Fiyatına göre iyi bir performansı olan Promani Kirpik Kıvırma Makası kullanışlı, sağlam olması ile de kullanıcılardan tam not alıyor. Ayrıca kirpikleri koparmadan kıvırması da öne çıkan özellikleri arasında diyebiliriz.

Promani Kirpik Kıvırma Makası Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#8

Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı

★★★★★
★★★★★

Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı, kirpiklerin hacimli, kıvrık ve istenilen görüntüde olmasını sağlar. Kalitesi ve güvenilir bir marka olmasıyla öne çıkan Shiseido, kullanıcılarına mükemmel kirpikler vaat etmektedir. Pahalı bir fiyatı olan bu kirpik kıvırıcı, en iyilerden biridir ve kullananlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Yedek lastiği ile birlikte satılan Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı mükemmel kirpiklere kavuşmak isteyenler için ideal bir ürün.

#9

KIKO Kirpik Kıvırıcı

★★★★★
★★★★★

KIKO Kirpik Kıvırıcı en çok tercih edilenler arasında yerini alan bir üründür. Kirpikleri kıvırma konusunda oldukça başarılı olan bu aletin öne çıkan en önemli özelliği ise asla kirpiklerde kırılma ya da dökme yapmaması. Herhangi bir acı hissi de yaşatmayan KIKO Kirpik Kıvırıcı kullanan kişiler tarafından beğenilen bir ürün. Kirpikleri kıvırma konusundaki başarısının yanında, uzun süre kalıcı kıvrımlar oluşturması da oldukça beğeniliyor. Tüm günü kurtarmanızı sağlayan performansına göre ise fiyatı normal diyebiliriz.

KIKO Kirpik Kıvırıcı Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#10

Avon True Colour Kirpik Kıvırma Aleti

★★★★★
★★★★★

Avon True Colour Kirpik Kıvırma Aleti, kirpiklerinize anında uzunluk, hacim ve kıvrılma kazandırmak için mükemmel bir üründür. Ürün derin kıvrımlar yaparak kısa kirpikleri bile yakalayabilir. Mükemmel bir kıvrım elde etmek için tek başına ya da maskara uygulamadan önce kullanabilirsiniz. Kirpik kıvırıcının pembe altın rengi oldukça şık bir tasarıma sahip. Kirpiklerinizi kıvıracağınız önce kirpiklerinizin temiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız. Bukle maşalarını kirpik çizgisine mümkün olduğunca yakın tutarak 5-10 saniye beklemelisiniz. Daha fazla hacim için favori maskaranızla hacim verebilirsiniz.

Kendi deneyimimize dayanarak, Avon True Colour Kirpik Kıvırma Aleti, güzel bir kıvrım veriyor ve kirpikleri kırmadan kaldırıyor. Ayrıca kirpiklerinize hacim kazandırıyor ve maskaranızla birleştiğinde harika bir görünüm elde ediyorsunuz. Ancak ürünün kıvrımı ne yazık ki çok kalıcı değil. Fiyatının orta seviyede olduğunu söyleyebilirim. Genel olarak, kirpiklerinize hızlı ve etkili bir kıvrım vermek istiyorsanız Avon True Colour Kirpik Kıvırma Aleti'ni tavsiye edebilirim.

Avon True Colour Kirpik Kıvırma Aleti Fiyat Listesi

Tüm fiyatları göster
#11

Solingen Elize Kirpik Kıvırma Makası

★★★★★
★★★★★

Solingen Elize Kirpik Kıvırma Makası, kirpikleri kıvırarak daha dolgun ve kıvrık bir görünüm vermek için kullanılan bir araçtır. Düz kirpikleri kıvrık hale getirmeye yardımcı olur ve maskara uygulamadan önce kullanılır.

Makas, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sunar. Kirpikleri nazikçe kıvırmak için uygulamadan önce ısıtmanız önerilir. Isıtma olmadan bile, kirpiklerinize harika bir kıvrım verir.

Solingen Elize Kirpik Kıvırma Makası, kirpiklerinizi nazikçe kıvırarak güzel bir görünüm sağlar. Ancak, kısa kirpiklerde işe yaramayabilir ve bazı kullanıcılar kırılma sorunları yaşayabilir. Fiyat performansı açısından ise, çoğu kullanıcının tavsiye ettiği bir üründür.

Solingen Elize Kirpik Kıvırma Makası Fiyat Listesi

 • 119 TL - N11 (Solingen Elize Manikür & Pedikür Seti ve Kirpik Kıvırma Makası)
Tüm fiyatları göster

Bize neden güvenmelisiniz?

 • İncelemelerimizin mümkün olduğunca doğru ve tarafsız olduğundan emin olmak için büyük bir çaba sarfediyoruz.
 • Ücretli ürün yerleştirmesi veya sponsorlu içerik kabul etmiyoruz.
 • Sadece kendi tarafımızdan test edilmiş veya diğer saygın kaynaklar tarafından dikkatle incelenmiş ürünleri sıralıyoruz.
 • Okuyucularımızın alım kararlarını vermek için gerekli bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacımızdır.
 • Yazılarımızın alanında eğitim almış ya da uzman kişilerce yazılmasına dikkat ediyoruz.

En Iyi Kirpik Kivirici 1

Kirpik Kıvırıcı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kirpik kıvırıcı satın almaya karar verdiyseniz piyasada pek çok ürünle karşılaşabilirsiniz ve kafanız birazcık karışabilir. Ama endişelenmeyin! Kirpik kıvırıcı ürün tercih ederken bazı noktalara dikkat etmeniz halinde size uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tutuşu

Kirpik kıvırıcı ürünlerin kullanımını kolaylaştıran etkenlerin başında tutuş kolaylığı gelir. Bazı modellerde parmaklarınızı içine sokabileceğiniz boşluklar yer alırken bazılarında bu detay bulunmaz. Parmak geçirilebilen modeller her zaman daha kullanışlıdır. Sıkı tutuş ve kirpiklerin daha iyi kontrol edilmesi açısından bu tarz ürünlerden yana tercih yapmanızı tavsiye ederiz.

Malzemesi

Geleneksel kirpik kıvırıcı ürünler genellikle metal malzemeden üretilir. Metal, dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzeme olarak bilinir. Ancak yine de kaliteli olması ve paslanma yapmaması oldukça önemlidir. Sadece metal değil, farklı malzemeler ile üretilen kirpik kıvırıcı ürünler görmek de mümkündür.

Yedek Ped

Kirpik kıvırıcı ürününüzün, kirpik ile temas eden kısmına yerleştirilen pedler zamanla eskiyecektir. Hijyen ve daha iyi sonuç almak için belirli aralıklarla değiştirilmelidir. Bu nedenle paketinde yedek pedi bulunan ürünler sizin için daha avantajlıdır.
Yay Sistemi: Kirpik kıvırıcı ürününüzün yay sistemi sert olmamalıdır. Yumuşak şekilde hareket edebilen bir alet daha iyi sonuçlar verir. Aksi halde kirpiklerinize aşırı baskı uygulanması ve zarar gelmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Bütçe

Kirpik kıvırıcı satın alma konusunda elbette bütçe de önemlidir. Bazı dünyaca ünlü markaların ürünleri daha pahalıdır. Ancak uygun fiyatlı olan ve kirpiklerinizi dilediğiniz gibi kıvıran aletler de mevcuttur. Çok fazla para vermeden ortalama kaliteye sahip bir kirpik kıvırıcı alet işinizi görmeye yetecektir.

Kirpik Kivirma Makasi

Sıkça Sorulan Sorular

Kirpik Kıvırıcının Faydaları Nelerdir?

Gözleriniz ne kadar etkileyici ve dinamik bir görünümde olursa makyajınız da bir o kadar kusursuz görünecektir. Kirpik kıvırıcı kullanarak yorgunluğunuzu gizleyebilir, daha canlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Kirpikler, gözleri vurgulayan en önemli detaydır. Her gün sadece bir kaç dakikanızı ayırarak uygulayacağınız kirpik kıvırma işlemi ile takma kirpiklerden de kurtulmuş olursunuz. Son derece uğraştırıcı ve gözler için rahatsızlık verici olan takma kirpikler yapay görünümleri ile de doğallıktan uzaktır. Ancak kirpik kıvırıcı aletler kirpiklerinizi doğal şekilde kullanmanıza izin verir. Ayrıca takma kirpikleri sürekli olarak satın almanız icap eder. Bu nedenle kirpik kıvırıcı aletler hem daha dayanıklı ve uzun ömürlü hem de daha ucuzdur. Dilediğiniz her yerde kirpiklerinizi kıvırmanınız mümkündür.

Bu minik aletler ergonomik tasarımları sayesinde çok az yer kaplar ve ufak bir çantaya bile rahatlıkla sığabilir. Kirpiklerinizi devamlı kıvırmanız, kirpik dokunuzun zamanla kıvrık bir yapıya dönüşmesini de sağlayabilir. Bu da zamanla kalıcı kıvrımlar elde etmeniz anlamına gelir.

Kirpik Kıvırıcıyı Her Gün Kullanmak Zararlı mıdır?

Kadınların en fazla merak ettiği konulardan biri de kirpik kıvırıcı aletlerin her gün kullanılması halinde kirpiklere zarar verip vermeyeceğidir. Satın almış olduğunuz kirpik kıvırıcı alet eğer kaliteli ise kirpiklerinizin zarar görme ihtimali yoktur. Ancak en az ürünün kalitesi kadar sizin uygulama biçiminiz de çok önemlidir. Sert hareketler ile ya da çekerek kirpiklerinizi kıvırmaya çalışırsanız kopmaları ya da kırılmaları kaçınılmaz olacaktır. Kullanma talimatına uyulduğunda ve nazik hareketlerle kirpik kıvırma işlemi yapıldığında hiçbir sorun olmayacaktır. Her gün doğru şekilde yapılan kirpik kıvırma uygulamasının kirpiklerinize zarar verdiğine dair hiçbir bilgi bulunmamaktadır.

Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır?

Kirpik kıvırıcısını etkili bir şekilde kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Kaliteli ve plastik pedleri yumuşak olan bir kirpik kıvırıcı satın almak, kirpiklerinizi korumanın önemli bir adımıdır. Ayrıca kirpik kıvırıcınızın temiz olduğundan emin olmak da göz sağlığınız için önemlidir.
 2. Kirpik kıvırma işlemine başlamadan önce göz çevrenizin temiz olduğundan ve üzerinde herhangi bir kozmetik ürün bulunmadığından emin olun.
 3. Kirpik kıvırıcının her iki kelepçesinin arasına kirpiklerinizi düzgün bir şekilde yerleştirin. Tüm kirpiklerin pedlerin üzerinde olduğundan emin olun.
 4. Kirpik kıvırma işlemi sırasında gözlerinizi açık tutun.
 5. Kirpik kıvırıcıyı parmaklarınızla kapatın ve kirpikleri bu şekilde 5-10 saniye kadar hafifçe bastırın. Bu süre, kirpiklerinizin kıvrılması için yeterli olacaktır. Kirpikleri uzun süre sıkıştırmak zarar verebilir.
 6. Kirpik kıvırıcıyı yavaşça açın ve isterseniz maskara uygulayarak daha dolgun ve etkileyici kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken noktalar:

 • Kirpik kıvırıcısını maskara sürdükten sonra kullanmayın. Kirpiklerin birbirine yapışmasına ve kırılmasına neden olabilir.
 • Kirpikleri tekrar tekrar kıvırma işlemi doğru değildir. Sık sık kirpik kıvırıcıyı açıp kapatmak ve işlemi tekrarlamak kirpiklere zarar verebilir ve zikzaklı bir görüntüye yol açabilir.

Sonuç

Sevgili Tüketici Dergisi okurları; Gözlerinizi ön plana çıkaran ve daha anlamlı bakışlara sahip olmanızı sağlayan kirpiklerinizi güzelleştirmek sizin elinizdedir. Tamamen doğal bir yöntem olan kirpik kıvırma ise bu konuda başvurabileceğiniz en pratik yöntemdir. Biz de bu yazımızda sizlere en çok tercih edilen ve ön planda olan kirpik kıvırıcı ürünleri tanıttık. Kirpik kıvırıcı konusunda merak edebileceğinizi düşündüğümüz noktalara da açıklık getirmeye çalıştık. Eğer kirpiklerinizi daha hacimli, gözlerinizi ise daha iri ve etkileyici hale getirmek istiyorsanız mutlaka iyi bir kirpik kıvırıcı edinmelisiniz. Daha az göz makyajı yapmak, doğal halinizle de dikkat çekici ve enerjik görünmek istiyorsanız kirpik kıvırıcılar tam size göre!

İçerik Güncelleme Kaydı


15/11/2023

 • KIKO Kirpik Kıvırıcı eklendi
 • Flormar Kirpik Kıvırıcı stokta olmadığı için kaldırıldı

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bültene Katılın

  E-Posta adresinizi girerek mail listemize katılabilir, indirimleri, çekiliş haberlerini ve içerik güncellemelerini önceden görebilirsiniz.

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir